איזה גדול!

ramoni1

New member
איזה גדול!

מיתקשרת אלי ידידה{יזיזה} מבקשת מימני לעשות לה ילד ולא דורשת מחמני כלום נו בחיאת מה אני פר הרבאה?

טוב תרגע ותקשיב לי טוב טוב

היא יכולה לא לדרוש ממך כלום אבל לתבוע ממך מזונות בשם הילד, ואתה תהיה חייב לשלם. למה? כי ככה זה החוק . והיא לא יכולה לחתום על מסמך לויתור המזונות, הכי המזונות הם בשביל הילד ולא בשבילה. ד"א גם אם היא לא תידרוש מזונות, הילד כשהוא מגיע לגיל 18 יכול לתבוע ממך את כל סכום המזונות כולל ריבית והצמדה. נכון שפתאום לעשות ילד בתור פר הרבעה נשמע קצת פחות מפתה???

ramoni1

New member
זהו שאת זה אני יודע טוב מאוד

לכן ניפנפתי את בקשתה, ואת רואה למה אנשים מפחדים להיתחתן ולעשות ילדים? כי בשורה התחתונה הגבר תמיד נידפק.....

למה אתה נדפק?

כי אתה עוזר לגרושתך לשלם על ההוצאות של הילדים? ילדים זה אושר וברכה, ואם אתה רואה בלעזור לגדל אותם שדופקים אותך עדיף שלא תעשה ילדים בכלל.

ramoni1

New member
אאוצ"

נראה לי קצת אי הבנה? אני מדבר על זה שנשים טוב להן מבחינה כלכלית להיות גרושה מאשר נשואה ולא צריך לקחת את הדברים לצד הקיצוני.... אני על הילד שלי חולה! רק תיסתכלי מה קורה סביבנו....

אתה צוחק נכון?

נשים על אותה עבודה מרוויחות פחות. נשים בסופו של דבר מגדלות את הילדים. אתם משלמים מה שנקבע בהסכם ואם אתה מסרבים לשלם על שיעורים פרטיים אז היא תשלם לבד. ואם אתם מסרבים לשלם על עוד חוג, היא תשלם לבד. למה אתה חושב שמצבה הכלכלי משתפר? אתם בדר"כ מביאים את המשכורת הגדולה. מה עישנת על הבוקר מותק? כי היום שטויות זורמות ממך.

ramoni1

New member
אגרסיות?

ידע כללי: 1 משלם מזונות, אפילו יותר מיזה 2 נשים, הרוטו שלהן כימעט זהה לנטו. 3 הטבות, ארנונה, שכ"ד,גנים. 4 הגבר: צריך מהמשכורת שלו לשלם מזונות, שכ"ד, רכב,שבתות עם הילדים, אגב גבר צריך רכב {רצוי מאוד רכב חדש, עם הוא רוצה לצאת עם בחורות} 5 נשים לא חייבות רכב כדי לצאת, ברור הגבר לוקח, הגבר מזמין, הגבר מחזיר אותן לביתם, הרי אנחנו גברים.... אז דרלינג? מבחינה כלכלית לכל הדעות וגם נשים אומרות כך, שזה שווה להן להיות גרושות! 6 אבל מבחינת זמן , נכון לנו כגברים נוח לנו יותר 7 נשים שנראות טוב, תמיד יחפשו מישהו עשיר, ורצוי יפה, כי הן חושבות על הילדים שלהן ומה עוד... לנשים הרבה יותר קל להן להשיג את הגבר בנתונים הנ"ל בחורה יפה בפאב לבד ראי כמה גברים יחזרו אחריה, אבל היא תחליט בסופו של דבר במי ליבחור חומד פעם זה היה פשוט יותר הזוגיות, אמיתית כנה, ולאורך שנים. היום וממש לא כולם!!!!! הממון מדבר... תעשי סקר קטן ליפני שאת שופטת אותי כי אני ממש לא אדם מגעיל, ואנשים כאן יעידו על זה

ramoni1

New member
נשמה

אני לא יודע את מצבך המישפחתי , אבל אני בדר"כ יוצא עם נשים גרושות עם ילדים, כי זה מתאים לי. ובלי לשחק אותה ב5 השנים שאני גרוש יצאתי עם המון נשים, וברגע שזיהיתי אצלם ניצולים, ניפנפתי אותם באתה מטבע, ושוב אני לא אומר שכולם אותו הדבר, ישנם בנות שהן באמת נשמות טהורות אבל לצערי הרב הן לאט לאט ניקחדות או מיתקלקלות

מותק אבל...

אתה יכול ליהיות האדם הכי מדהים בעולם אבל אתה חושב כמו גבר. אני על בשרי לומדת שהרבה יותר קשה ליהיות אשה גרושה מאשר גבר גרוש. אין לי כח לפרט עכשיו אבל בהמשך היום אסביר לך...

ramoni1

New member
נשמה

אני בטוח לא הגבר היחידי שחושב כך לא מעניין אותי כמה ילדים יש לה או מצבה הכלכלי, אבל כן מענין טותי שתראה טוב בעניי שתימשוך אותי מינית כדי לא לחפש בחוץ... שתיהיה נשמה טובה{ושנינו מכירים מישהיא כזאת} וניהיה אמיתים אנחנו לא מחפשים מישהיא שהיא דלפונית או מיתחת לרמתנו, אבל מישהיא ששווה ונכון להשקיע בה לכן אני מישתדל לעבוד עם הראש ולא רק הלב

ramoni1

New member
ליפעמים ישנם פנג"רים

לכן אני שם שני
אחד ליתר ביטחון

ramoni1

New member
חוצמיזה מאמי

את אופן העשיה אני לא תמיד עושה באהבה, עושה כי זה כייף וגם צורך בסיסי...

The איש

New member
לא מדויק

ניתן לחתום על הסכם בו האם מתחייבת לשפות את האב על כל תביעה של הילד למזונות ו/או לכל תשלום כלשהוא בעתיד. אבל, זה מראש להכניס ראש בריא למיטה חולה.

למעלה