איזה גדול יונתן!

nickys girl

New member
איזה גדול יונתן!../images/Emo13.gif

איזה גדול איך הוא זרק את גלית מהבית!מגיעה לה!

DeadFish

New member
יהונתן באמת גדול

הוא ענק ובכלל בתור שחקן הוא מעולה כיף לעבוד איתו הוא אחלה גבר שיחקתי איתו בכמה פרקים בסידרה שערוריה

nickys girl

New member
נו,שהוא אמר לה לעזוב את הבית....

ואז היא אמרה שהיא יכולה להחזיר את הצו הרחקה,ואז הוא הוציא את הטייפ והשמיע לה שהיא הודתה שהיא שיקרה! חה חה חה!!מגיע לה!!!

EuroSims

New member
ממש לא

זאת היא הנפגעת בכל הסיפור אחרי שהוא התנהג אליה - אחרי זה מתפלאים למה אנשים מגיעים לפסיכולוג עם בעיות נפשיות מפה עד להודעה חדשה או עושים דברים קיצוניים לדברים כאלה יש הסבר

EuroSims

New member
איזה השוואה ../images/Emo102.gif

זה בכלל לא נושא להשוואה - ממש אין מה להשוות זה הרי כל כך ברור (אל תחשבו שאני הומו או משהו ממש לא היה אכפת לי אם כן אבל פשוט לא ובחור יכול להגיד דברים טובים על איך שבחורים אחרים נראים בלי להיות מסווג כגיי או משהו) יהודה (גידי) הוא פשוט יש לו יופי טבעי כזה והלוואי עליי אבל הברנע הזה יאק!
הוא פשוט דוחה פרצוף מתנשא שכזה ועכשיו הוא גם נראה כמו איזה נווד. זה כמו להשוות את דודי בלסר עם
ועוד להעלות על הדעת שהתמנון הוא נראה יותר טוב הוא לא פחות מאיזה דיונון במכנסים צמודים וזהו. ממש גורמים למאיה להראות מטומטמת כשהיא בוחרת ב-
הזה

EuroSims

New member
מי גרם לה להתנהג ככה מההתחלה?

תחשבי קודם למה היא מתנהגת ככה! הוא התעלל בה אומנם לא פיזית אבל רגשית במשך כל התקופה ככה שיחק לה ברגשות - ואחר כך היא גילתה את זה ככה זה הכי כואב היא ממש מסכנה וזה ממש הגיע לו לפחות הדבר המינימלי הוא שצריך שהם יחזרו להיות ביחד כי הם עכשיו תיקו מה שהוא עשה לה - איך שהוא בגד עם סמדר והכל ועוד אחר הוא הודה שהוא בכלל לא אהב אותה אלא רק את סמדר - זה נותן לה את כל הרשות לעשות את מה שהיא עשתה - כי זה באמת יכול להעביר בן אדם על דעתו - או לפחות לנקום.

../images/Emo26.gifלדעתי...../images/Emo36.gif

יונתן יצא גבר היום וגלית קבלה את מה שהיה מגיע לה וגם סמדר קבלה את מה שמגיע וגם עומר ברנע הזה מזה מכוער ואיך בכלל אפשר להתאהב בו? (אני מתכוון למאיה) (אני קראתי משהבו על זה שהיא תתאהב בו) זאת דעתי ביי

למעלה