איזה בידור זה היה.

ממש בושם!

אה החלפתי שירשורים. אתם יכולים להחליף כרצונכם בין ההודעה למעלה לבין זו. ההודעה נשארת רלוונטית בשני השירשורים.

'אמא מחליפה'. ראיתי את חלקה.

הפעם אמא יהודיה ואמא ערביה התחלפו. שתי הנשים קוליות בעיניי. הגברים: הערבי ממש מקסים ובעל אידיאלי והיהודי בלתי נסבל.

עץ זית

New member
קצת התביישתי

להיות שייכת לאותו עם של הגזעני. הוציא אותנו חלאות.

kimc

New member
אין ספק הגנטיקה של הגבר האשכנזי

לכאורה במערומיה. ראיתי את התוכנית עם הגדול שלי והסברתי לו שזוהי תחתית החבית שאסור אי פעם להגיע אפילו קרוב אליה

התביישתי בשבילנו.

איזה דיקטטור. לא ראיתי את הסוף. היתה פגישת פיוס או לא? הנמלטים קראו לי.

מחשבות

New member
הבוקר כתבו בהארץ על הכתבה שהיתה

בידיעות לפני כמה חודשים בקשר לתוכנית ועל המניפולציות שעשו בהפקה כדי ליצור פיצוץ בין שון לאמל.

NewH

New member
ובדיוק בגלל זה- זו תוכנית מפגרת

לא מסוגלת להבין למה מישהו ירצה ללכת להשתתף בטמטום כזה.

מחשבות

New member
אבל גם מאלפת ונורא מצחיקה. בטלויזיה

אני לא מחפש תחכום. את זה יש לי בספרים.

ע ל ו מ ה

New member
ואני נמנעתי בכוונה מלראות

כי ידעתי שלא אעמוד בהשפלות והגסות הכללית. פתחתי את הטלויזיה בסוף וגיליתי את המפגש המשותף לשני הזוגות. גם שם היה לא נעים. זה הספיק לי. מה שכן, נדהמתי שוב ושוב, כבר בפרומואים, מכמה שהאמהות דומות זו לזו. אם אמל תפזר את השיער, הן יראו ממש כמו אחיות. תוהה אם גם לזה היה צד בהחלטת ההפקה להחליף ביניהן.

דורית 11

New member
בדיוק כמוני.

כשאני רואה תוכניות כאלה אני מתביישת בשביל האנשים ששם. אני חושבת שהטלויזיה עושה בהם שימוש ציני וממש מביך אותי לצפות בזה.

NewH

New member
גם אני לא רואה את תוכניות "ראליטי"

מהסוג הזה. מספיקים לי הפרומואים בשביל להקיא...

מחשבות

New member
ואני כמובן מקפיד בקנאות לראות

כאלה משום ש: א. אני לא מסריח מאליטיזם. ב. אני תמיד מעריך סיפור אנושי. ג. אני תמיד מעריך סיפור אנושי שמטרתו רייטינג. ד. אם לצחוק זה רק בטלויזיה. האליטיזים שמור אצלי לספרים. ה. אני לא עושה דווקא לשום דבר, פרט למנגו, שהריח שלו מבחיל אותי.

למעלה