איזה באסה -הדלקתי את הרדיו

לאמא שלו

את באמת לא רואה מה הולך פה, למה את לא שואלת אותו למה הוא כותב ככה על אורית שילך כפרות מאה פעם עליהההההההה חתיכת זבל

לאמא שלו

אני מקווה שאת יודעת מה את אומרת, מאתמול עד היום לא מפסיקים לרדת על אורית ומפריע להם שכל היום היא בתיקשורת , אז עוד פעם ועוד פעם יילללה נמאסו כל הקרציות האלה שלא יודעים מתי ,, מגיע לכם שלא יהיה לכם פורום בכלל

מיריאל1

New member
אמא של קטרין שלום,

אני לא יודעת למה את נכנסת לקטנות ולריבים עם כולם. ממש חבל!!! הבחור המקסים שכתב שהתבאס שלא שמע את אורית , הוא בחור מדהים אח של ילד מקסים עם פיגור והוא מאוד אמיתי וכנה וכן כן הוא התבאס שפיספס את הראיון עם אורית. אל תמהרי לשפוט ככה אנשים. ודי כבר עם כל האנרגיות השליליות האלה .... יש דברים חשובים יותר להתעסק בהם שיהיו בשורות טובות, מירי

למיריאל

וואוו אני יודעת , אני התנצלתי בפניו , ממש לא נעים לי , אני אף פעם לא ראיתי אותו בפורום , וגם את יודעת ביומיים האחרונים פתאום נכנסו הרבה אנשים עלומי שם , ומה זה ליכלכו על אקים תל אביב והאשימו את אורית הלפרין , וזה היה ממש לא פייר , ממש כואב לי שהתפרצתי עליו ככה , אני מקווה שהוא יסלח לי

mosh_the_ant

New member
איזה באסה -הדלקתי את הרדיו

ושמעתי את רפי אומר "תודה אורית.." נו מילא... העיקר שימצאו אותו..

מיריאל1

New member
הוא יסלח. אבל ריקי אם מותר לי:

אורית עושה מלאכת קודש, כולם יודעים זאת. מי שלא יודע, הניחי לו לנפשו - חבל על העצבים שלך, זה ממש מיותר. והפורום נועד לכולנו, שנביע כל דעה גם אם הדעה לא נראית לנו. חבל על הריבים, ניבולי הפה וכו'. הפורום הוא מקום משפחתי, תמיד אנחנו צריכים לזכור זאת גם ברגעים קשים. לילה טוב, מירי

לאורן כפרה עליך../images/Emo24.gif../images/Emo13.gif

נכנסת ביום הלא נכוון אחרי שאני על טורים מהבוקר , בגלל כל הנוריות והשלומיתיות, ופתאום נכנסת לי נמלה בשם משה כותבת את השם" אורית" ושוב נדלק לי הפיוז כ י פה לידי הקלצניקוב מוכן לירי
עכשיו אחרי שבדקתי וראיתי שאתה אחד משלנו , אני מתנצלת על "המחמאות," ומחכה לקורבן הבא

אורן מההההההההההה

זהו החלטת להתעלל בי , רוצה עוד קצת חיזורים ,
באמת אל תהייה כזה שמעתי שאתה מה זה מקסים פלייייזזזזזזזזז , אתה יודע מה תדפדף אחורה עד אתמול תראה מה הלך פה ממש יצאתי מכליי , אז שוב סליחחחחחחחחחחחחחה באמת עכשיו אני רגועה לאללללללה , עד שיצוץ איזה פלצן אחד
טוב נו תגיד שאתה מבין

למעלה