איזה אנשים יש בעולם!!!

קאליברי

New member
איזה אנשים יש בעולם!!!

קבעתי עם מישהי לראות דירת שותפים בת"א, דיברנו על הדירה אתמול, היא התקשרה דרך מודעה ששמתי באינטרנט. אמרתי לה שנשמע לי סבבה, וקבענו להיום ב-18:30 (אתמול) שאני אבוא מחיפה. אני מגיע ב-18:30, מוכן כמעט להכל. אבל אני מתקשר אליה להגיד שהגעתי, והיא פשוט אמרה לי: "אוי, אני מצטערת סגרתי כבר עם מישהו". (וואי איזה יופי לכם באמת). וואלה היה שווה לנסוע מחיפה בשביל זה... בעיניי גועל נפש, לפחות הייתה מתקשרת בבוקר להגיד שסגרה, כבר סוג של התנהגות יותר מכובדת. תתביישי לך מגעילה!

../images/Emo88.gifהייתי מזמין חיסול עליה! איזה מעצבן!

זה ממש מעצבן! אני אפילו התעצבנתי

קאליברי

New member
נכון מעצבן?

הקטע שהיא עוד אומרת לי בטלפון, וואו אני מחפשת כבר המון זמן שותף ולא מוצאת... אני מיואש...מאין יבוא עזרי? כ"כ קשה למצוא דירה בעיר הזאת. תודה על ההבנה...

../images/Emo88.gifנסה ברמת גן

10 דקות מתל אביב כמעט בחצי מחיר אל תתעקש על תל אביב

קאליברי

New member
לא מתעקש על ת"א

אבל העבודה החדשה שאמורה להיות לי הייתה במרחק דקה ברגל מהדירה הזאת...באסה

Substantial

New member
אם יש לך אפשרות

שכור את הדירה כולה בעצמך, ואז חפש שותף שיהיה בחוזה מולך. זה יהיה הרבה יותר נוח בשבילך...

W a r r i 0 r

New member
../images/Emo119.gif כן, יש הרבה אנשים בעולם.

שמתנהגים כמו מפגרים, בצורה אגואיסטית, ללא כבוד. אבל אחשלי, אני מציע לך לקחת לריאות ולא ללב... יהיה בסדר!:)

orrr18

New member
אם אתה צריך עזרה

יש מכיר כמה נתנייתים שיהיו מוכנים להתנקש בה... נכון דייב?

אור פרא

New member
מה הקשר 'הכל לטובה'?

סתם מקרה מעצבן של בחורה מעצבנת. אין בזה שום דבר טוב.

fef24

New member
../images/Emo60.gifממש לא נכון

מה שהיא עשתה די מעיד על אופי של אנשים... תחשוב שהוא היה צריך להיות שותף שלה, והיה מקבל ממנה סרטים, שנובעים מאותו מקום חסר התחשבות... ככה הוא נתקל והבין מוקדם שהיא כלבה, חסרת התחשבות, ושאר קללות שהוא מת להוציא עליה, אז כן, בלי קשר לאמונה של הבחור שאמר הכל לטובה הכל לטובה ובנימה שונה מעט, אני שונא שותפים, מזל שאני כבר לא חי איתם...

איבגי1

New member
ככה זה בתל אביב

כל מי שיבוא ראשון יקבל את הדירה ויימצא חן בעיני הדייר הקיים, מה שהיא עשתה זה ממש באמת גועל נפש, השאלה אם היא ידע שאתה מגיעה מחיפה...? מה שאני היתי עושה בדבר כזה שולח לה איזה 200 sms ריקים שהיא תשתגע ולא תדע ממי זה מגיעה שלח לה מאיזה אתר אינטרנט,, רק להנראה אישית
אני גם לפני חודש מצאתי דירה באינטרנט אחרי שחיפשתי חודש שלם וגם דפקו לי ברזים או שכבר לא היה כ"כ אקטואלי בסוף מצאתי הגעתי ראשון שילמתי לו כסף על המקום ולקחתי אותה

למעלה