איזה אופנוע?

mi16

New member
איזה אופנוע?

לסטודנט הנוסע כ60-100 ק"מ ביום בעל תקציבים לא גבוהים אם אפשרות הרכבה יחסית נוחה שלא אוהב לבלות במוסך ואוהב לסוע מהר (פיז´ו 205 MI16) אבל להשאר בחיים חיים. שמודה מראש על תגובות

כRובי

New member
לפני הכל..

מה הנסיון הדו גלגלי שלך ? מהי מגבלת הרישיון שלך ? כמה כסף יש לך ? וכמה טיפים לגבי צעדים ראשונים בעולם האופנוענות : אין קשר בין ניסיון בנהיגה כל כביש עם רכב לבין עם דו גלגלי. מכוניות (גם 205GTI) הן בדרך כלל לא מהירות באמת...(לפחות לא כמו אופנועים
)

mi16

New member
ת´שמע

קודם כל, MI16 כאשר 6.5 שניות 0-100 ועד 235 זה לא רע!!! שנית לא השוותי רק הדגשתי את אהבת המהירות שלי. ולענינינו, אני נוסע כשנתיים על 125 סמ"ק. בעבר נסעתי מעט מאד על DR350. כאן מסתכם נסיוני. רשיון עד 500. ועניין הכסף די קשור בתמורה. כרגע קשה לי לארגן סכומים גדולים (סטודנט אני בכל זאת) אבל אם שווה להמתין ולהשקיע מעט יותר אני אשקול את האופציה. בכל מקרה רציתי לדעת מה האפשרויות המומלצות.

תמכור את הפחית ואת הננס ותקנה ...

בנדיטון משופר להפליא .. דווקא אני מכיר אחד מכאן מהפורום שמעוניין למכור אני מבטוח שהוא קורא עכשיו קולרגול (
)

כRובי

New member
או קי...בוא נראה..

קודם כל , הייתי רוצה להפנות אותך למאמר שנמצא בדף המאמרים שלו וסוקר את כל האופנועים העומדים לרשותך (עד 500 סמ"ק).. אתה תשמע בזמן הקרוב על דגמים רבים ועדיף שתדע מי נגד מי.. אחר כך , הייתי ממליץ לך לסייר קצת במאמרי הפורום לקרוא (ואולי אפילו לפני הסקירה) את "ברוכים הבאים מהשדון" ברוך הבא כבר אמרתי ?

לא עוזר....ידידי.

תקציב עשיר לאחד הוא עני לאחר... תנקוב במספרים.... כביש או שטח... (50 קמ"ש בשטח יכולים להיראות מהר מאוד) מטרת התניידות מ-X ל-Y... (מרחקים, כבישים) וכו´ וכו´....
השדון .... ™TheNightDevil

זילזלת בו....

ה-205 שלו חובה בתוכה מנוע הרבה יותר חזק מה-GTI (זה מנוע MI16) בכל מקרה....באמת תצטרך לתת קצת יותר פרטים בכדי שנוכל לייעץ.

כRובי

New member
בארצינו הקטנה , יש מעט מאוד

פחנועים שאני לא מזלזל בהם (לא בקטע המוטורי - הן פשוט לא מעניינות אותי מבחינת שימושיות) S4 ודומותיה מקבלות ממני מחווה של רעד (שחולף לי מתחת ל
כשהן עוברות) השאר - לא זוכות לזה..

../images/Emo13.gif

חכה חכה....לא רחוק היום שבו תוכל לשמוע את הצמיגים מגיעים מאחרור... רעש האגזוז שיגרום לך לתת את הכבוד...והופ... הנה עברה אותך מיני מיינור שנת 83 באמצע הסיבוב כשהיא לוקחת את הקו החיצוני... ובפנים יושב שדון מחוייך...

כRובי

New member
דווקא היא שייכת לזן

"מעבירות הרעד".. (ואל תיקח את זה אישית - לא אתה תיכננת/בנית/ייצרת אותה !
)

mi16

New member
נהדר

טוב נתתם לי הרבה חומר לקריאה ואכן זה בתהליכים שדון הלילה- תודה על התמיכה בנוגע לרכב (נגע לליבי) ולכולכם על איחולי ההצטרפות לפורום

mi16

New member
הלכו העניים

אבל קראתי 90% מהחומר ואם הבנתי נכון כדאי ללכת על DR350 או על GS500 או אם יש עודף כסף KLE500 תקנו אותי אם אני טועה?

|שמאלה| כך בחשבון

שאם אתה הולך על ה-DR אתה מוותר על נסיעות ארוכות..או על הגו שלך.. ולפי מה שאני הבנתי, מטרת האופנוע הוא לנסיעות.

למעלה