איור על אריחי קרמיקה

הוביטית

New member
איור על אריחי קרמיקה

שלום לכולם הםא מישהו כאן מכיר אומן/סדנה לאיורים על אריחי קרמיקה באזור שלנו ? תודה רבה ושבת נעימה

כ פ י נה

New member
לא באזור שלנו

אלא דווקא בשנקין- "טינטן" ממליצה עליהם בחום!! קנינו מהם קרמיקה מאויירת מדהימה למטבח. יש להם אלפי דוגמאות ומאוד מומלץ לבקר אצלהם.

הוביטית

New member
היינו שם כבר ...

ומאד יפה שם וגפ קנינו מהם . אבל הם לא מציירים על אריחים שאנחנו מביאים אלא רק מהמלאי שלהם . וכרגע אנו מעוניינים בציור על אריח שלנו

הוביטית

New member
במקרה אני מכירה אותה מצויין ...

מכל מקום ככל הדוע לי היא לא מציירת על אריחים

yoelth

New member
אם יהיה ביקוש היא תתחיל ממחר בבוקר

והיצירות שלה יהיו הכי יפות..... שווה לנסות!

סיגל בוריה מלפיד מציירת על אריחים..

ציירה לפי בקשתי אריחים למטבח.עובדת מקסים
{אם כי לא כל כך זול....}

mic1511

New member
נכון סיגל מציירת על אריחים גם אני

הזמנתי אריחים ממנה למטבח שלי, אבל היא גם עושה את האריחים, לא יודעת אם היא מצייירת על אריחים שמביאים לה. בכל מקרה שווה ביקור, הבחורה כישרונית בטירוף

mic1511

New member
האמת אין לי את הטלפון שלה אבל

הסטודיו שלה נמצא ברחוב הראשי של לפיד, קצת לפני הכניסה לגבעת אהוד. זאת אומרת נוסעים את כל הכביש של לפיד עם הבמפרים, מגיעים לכיכר ממשיכים בה ישר ובסוף הרחוב הזה שם היא נמצאת מצד ימין. לא קשה לפספס.

chili3

New member
אני מכירה מקום בירושלים. הם מציירים

גם על אריחים שמביאים להם. אם את מעוניינת תשלחי לי מסר ואנסה לברר את הטלפון שלהם.

רחלילי

New member
יש בלפיד וגם בירושלים ברחוב בן משהו

נדמה לי בן שטח, הרחוב של מסעדת טרה המעולה. מרכז העיר, רחוב יפו כלפי מטה במזלג ימינה (שלומציון?!) ואז ימינה פניה שניה נדמה לי, חד כזה. חנות קטנטנה והם עושים דברים יפים מאד. יש גם בלפיד ברחוב הזית (הראשי) נדמה לי מספר 90? 94? מישהי שמוכרת בחניה שלה. עושה דברים מקסימים על אריחים בגדלים שונים, יקרה מאד אך יש לה עבודות מאד יפות. סגנון יחודי משלה ושונה לגמרי ממה שעושים בחנות ההיא בירושלים (שם זה יותר סגנון שדומה לארמני).

ורדה 1

New member
יקירתי, איזה סגנון את צריכה? והאם זה בשביל הבית החדש? כבר?../images/Emo2.gif ולמה אני שואלת על הסגנון? אם מדובר בתמונות בקוים פשוטים יחסית, הכי טוב זה לעשות מדבקות חלון ולהדביק. ככה אפשר כל פעם לשנות ולגוון (וגם תוכלי לבוא ללמוד את זה אצלי...).

הוביטית

New member
יקירתי

כן זה לבית החדש - הריצוף והחיפוי יהיה בערך ביוני-יולי אז מתארגנים בהתאם . חשבנו גם על מדבקות אבל כרגע הנטייה היא ללכת על איורים. נשיקות

למעלה