איה ומלך סיאם - סיכום הופעה

איה ומלך סיאם - סיכום הופעה

אז ככה למארת חוסר הארגון בפורומינו הקדוש ולמראת העובדה שלתאם זמן משותף להופעה בין חבריו התגלתה כמשימה קשה יותר מחידוש המשא ומתן הישיר בין ישראל לפלשטינאים הצלחנו בסוף להשיג כרטיסים , לי למוקמק ולשונצצי לאיה ומלך סיאם בהרצליה . זאת לאחר ששוב הופעתי לגלות ששבוע לפני חנוכה אין כרטיסים במקומות נורמאליים באזור חיוג 03 "יש מקומות ביציע או בשורה 24 מתוך 26 " אמרה הנציגה החביבה "אבל אני לא מציעה לך לקחת את הבת שלך את השורות האלו - היא לא תראה כלום " בסוף כאמור מצאנו מקומות טובים בהרצליה (שורה 6) ביום ההופעה לקחתי חופש מהעבודה - שונצצי לקחה חופש מהשטות הזאת שהיא מתעקשת עליה - צבא אני חושב שקוראים לזה - היא קמה ב 4 בבוקר - אני ב שש והצפננו להרצליה . למקום הגענו בעזרת האדיבה של תוכנת Waze הנפלאה . ניכר היה על מוקו שהיא נרגשת . התישבנו בשורה שלנו וההופעה התחילה . אני חושב שהמון9 זמן לא התרגשתי ככה - ואני הרי מתרגש בנקל . אני לא מבקר הצגות מקצועי אבל איה עשתה תפקיד נפלא , מתוקה כזאת מול עיני המשתוממות ועיני המוקו - איה שרה , רקדה ושיחקה נפלא מוקו היתה בשמיים - שונצצי היתה בהלם שאיה עונה להודעות באמצע ההופעה ואני הייתי מוקסם - גם אני וגם שונצצי רצינו כ"כ לקפוץ לבמה ולחבק אותה חיבוק חזק כזה . שיחקו גם מיקי גבע - שהיה נפלא - ניכר עליו שהוא ראה את המקור עם יול ברנר ושהוא מצטט אותו המון , דובי גל שיחק ... נו כמו שדובי גל משחק - ומאיר סוויסא עשה תפקיד שהיה קטן עליו בכמה מידות . היתה גם אלין מהאח גדול (איך נפתרים מהאח הגדול הזה בכלל) ושיחקה (אם בכלל אפשר לקרוא לזה ככה - ) נ-ו-ר-א למוקו לא היה איכפת . בסוף ההופעה שונצצי כתבה לה שאנחנו שם ואיה ביקשה שנגיע לכניסת אומנים התחלנו לרוץ - לא היה לנו מושג איפה זה בכלל כניסת אומנים בדרך אספנו את מיכלי ובת הדודה שלה והגענו הישר לזרועותיו של המאבטח הכי אנטיפאט בעולם שרק רצה שנלך - כמה שיותר רחוק - וכמה שיותר מהר . זה היה יום חם ואיה לא רצתה לעמוד בשמש , היא ביקשה שניכנס - המאבטח לא הסכים רק פה בכניסה - הפצירה איה והמאבטח נעתר איה אמרה לנו שיש לה רק חמש דקות - המאבטח רטן שפחות היה לי המון מה לשאול/ להגיב / להגיד לה - אבל ברגע שאני רואה אותה הרי המוח שלי הופך לחמאה ואני שוכח הכל מוקו - שלא ראתה את איה שנים - החליטה שזה הזמן לספר לה ש מה מה התחתן עם כבשה שונצצי שאלה אותה לגבי הדיסק והסינגל - איה בחיוך מתוק סיפרה לה על איזו הסתבכות משפטית ובאותו חיוך שהו היא שרה את הדברים הכי כואבים הוסיפה "בא לי להתאבד" בדרך חזרה שונצצ אמרה לי שהיא קיבלה מאיה שני חיבוקים - לא שאני סופר ... מי בכלל צריך לספור כשסופרים עד אחד בהמשך הים הספקתי - לעשות קניות , לקחת את שרון לוקאס לקורס עיסוי תינוקות לקחת את המוקו לחוג ג'ודו ולסכם בהופעה נפלאה של מיכל גבע המהממת יחד עם גיא (שאיחר) רביד ויעל (תעלו כבר את התמונות שלנו !!!!!!!!) יום רביעי המושלם התחיל בחיבוק מאיה ונגמר בשניים ממיכל כן ירבו

למעלה