איבר מיוחד שקיבלו הגברים

איבר מיוחד שקיבלו הגברים../images/Emo3.gif

אלוהים נתן לי המון איברים הוא נתן לי אף את בשמייך להריח הוא נתן לי עיניים לראות את גופך הוא נתן זוג אוזניים אותך רק לשמוע בתוך האורגזמה כמו בסרט קולנוע אלוהים גם נתן לי זוג של רגליים להגיע אלייך לפנק שעתיים אלוהים גם נתן לי שם בין הרגליים מן כלי דם קטן שמתרחב עד פי שתיים אותו הכלי גורם לי צרות במצב קצת רומנטי מתרחב עוד ועוד פעם חשבתי שאני השולט אבל זה הכלי על מוחי השתלט כל היום הוא רעב לא מוצא הוא קצת שובע אז למה קוראים לו בעצם כלי דם? הייתי קורא לו כלי העולם!

אלוהים גם הוסיף לו ראש וכיפה

ועטרת מלאה לתפארת ואתם הגברים שקיבלתם עוד אברים שואלים למה להשתמש במח הקטן שבראש אם אפשר להשתמש בקטן השני עם הראש?(והכיפה) ואנחנו הנשים מברכות את אלוהים ושואלות אפשר שכולם יהיו באותם הגדלים?.....

לא הבנתי, המוח של הראש הקטן...

...לא מבין למה המוח של הראש הגדול כה מבוקש?...או להיפך?...ואיזו כיפה?...של החוזרים בשאלה?..."גמרת"?..."גמרת"?..."טוב לך"?..."טוב לך?"...ואיזה אלוהים אתן מברכות?...ואתן רוצות באותו גודל את מה?...

יש נשים שמתגרות גם אינטלקטואלית

ולכן גם המח חשוב ואת הזין אנחנו רוצות בגודל אחד XL אם אפשר....כי הגודל כן קובע! זהו גמרת? וכן... היה לי טוב תודה ששאלת.

כן ולא, טעות ונכונות...להל"ן...

...אני מבקש ממך כמה דקות הקשבה ללא הפרעה, אין צורך להתפרץ לדברי... נכון, איבר המין הגדול ביותר זה המוח שלנו...ולכן הוא החשוב, זה קשור ללב ולרגש... וברשותך נעבור למידע לגבי האיבר הגברי, שאותו את רוצה XL... אז ככה: עובדה ראשונה: הגודל הממוצע של האיבר הזכרי בזמן זקפה כ 12-15 ס"מ...הסקר היחיד שבוצע, נעשה בשנות ה 60 בארה"ב...לא ידוע על נתוני הקוטר... עובדה שניה: גודל הנרתיק הנשי הוא כ 10 ס"מ...והוא יכול גם כמובן להתרחב...הרגישות הגבוהה שלו היא ב 3 ס"מ הראשונים, שבהן יש את נקודת ה Gוגם הדגדגן ממוקם בפתח הנרתיק... מכאן נובע שלאישה הממוצעת מספיק איבר שבזמן זקפה הוא כ 10 ס"מ...כל מה שיותר מזה...מיותר ובפעמים הרבות מכאיב לאישה הממוצעת כי לוחץ את דפנות בפתח הרחם...הרוחב יכול לתרום אך לא מי יודע מה... נשים בודדות נהנות מאיברים גדולים באמת... לגבי התנוחות, יש תנוחות מכאיבות ויש לא, תלוי באישה, עדיף תנוחות שבהן אין לחץ על האיברים הפנימיים... יש עוד הרבה מה ללמוד... אז עם את אוהבת XL, בבקשה...מי אני שאסתור את תשוקתייך...אני מסתפק במה שהטבע חנן אותי...למעלה ולמטה...ובכלל הכל...
נ.ב. קדימה אל המשק, אל ארוגות החשק...ואני לא נח"לאי...סתם חי"רניק...

לא יודע איפה קראת אני קראתי ש...

שבכדי שאשה תגיע לאורגזמה היא צריכה 8 ס"מ בלבד באמת קראתי את זה ולשאלה שבטח עולה לכן לראש אחרי מה שכתבתי אז התשובה היא.... לא אין לי קטן ממש לא

אינני סקסולוג וגם לא גניקולוג... ../images/Emo3.gif

א.אני סבור שהנוע צודק . ב.אני סבור שמשיכתך ל-XL היא נפשית או בראש , אך לגופך אין צורך בכל ´העודף´. זה כמו שהגברים אוהבים שדיים גדולות בדמיון אבל תשאלי כל גבר בשנות הארבעים אם לא היה רוצה לראות את אשתו עם חזה יותר קטן ופחות נפול. בקשר לאיבר המין הנשי- זין גדול צריך כוס גדול אבל דווקא כוס קטן תענוג יותר ללקק...פשוט יותר אסתטי בעיניי.

וואו מה נעלבתם? בסך הכל XL

ופתאום כולכם מבינים מה אנחנו אוהבות? ואיזה גודל מספיק לנו כדי להנות איזה שטויות..... נכון שלא כולן בנויות אותו דבר ונכון שלפעמים זה לא נוח אבל לידיעתכם אין בכלל מה להשוות בין זיון XL לזיון S. כמו שיש גברים שמעדיפים שדיים במידה D וגברים אחרים מסתפקים במידה B או כמו ארבל שמעדיף כוס במידה S וזה עושה להם את ההבדל בזיון זהו אמרתי את שלי. סינ דרלה במחלקת גברים

לא נעלבנו, רק נפעמנו מהאיפיון שלך..

...וזה מזכיר לי בדיחה, כמובן שאל תקחי זאת אישית, לא מכיר אותך...למרות שכבר מבין שאת רוצה XL וכדברי הסוס השחור מה אם XXL?...אולי תשברי שיא אישי...אז נחזור לבדיחה... אישה אחת רצתה לעבוד בקרקס נודד, שאל אותה בעל הקרקס מה היא יודעת לעשות?... לולינות? לא ליצנות? לא אילוף חיות? לא מה כן? אני יודעת לשבת על מלון ולהעלים אותו בעומק איברה... והיא הראתה אייך זה נעשה...(זה ה XL) בעל הקרקס נדהם ומיד שכר אותה למופע שלו!!!... אחרי שבועיים, הצלחה הסטרית למופע, כל הגברים של העיירות היו באים לחזות בדבר...ואז היא בקשה שיעסיק גם את אמא שלה... ומה היא עושה שאל בעל הקרקס?... אותו הדבר, ענתה...רק עם אבטיח...|זה ה XXL)

ליתמי

New member
סינדרלה...הפעם את שם לבד...

ארבל תשאל את סינדרלה איזה גודל יאה לה במין וירטואלי... או רחמן ליצלן ורבלי...

ארבל תאמין לי .........

ארבל תאמין לי שטבעתי את המגאזין הזה אנשים חארות להשתיל תמונה של הזין שלי על איזה כושי מכוער

למעלה