איבדתי תקווה

M A R I N A 2 2

New member
איבדתי תקווה

נראה לי שאני צריכה להשלים עם העובדה שאין לי מזל בשום תחום בחיי ולא משנה מה אני עושה או אעשה. הגברים שיגעו אותי,אחד רוצה שאני אהיה ככה השני ככה השלישי עוד משהו וכל פעם שאני משתנה אז כבר מישהו אחר זה לא מתאים לו,רצו שאני אעשה תואר אני לא,עד שבאמת הבנתי שאני רוצה והתחלתי לעשות עם זה משהו אז עכשיו לא רוצים איתי קשר רציני שיוביל לחתונה,איך שאני אומרת זהו....גם בעבודה אין לי מזל,כי פשוט לא מוצאת וכשכן אז מפטרים אותי מהר לא משנה כמה אני בסדר,גם עם הבריאות לא משהו,כל פעם קורה לי משהו חדש,אני לא נשארת בריאה לאורך זמן....די נמאס לי.מה אני כבר רוצה? אני לא מבקשת להיות מליונרית או להתחתן עם מיליונר,בסך הכל בן אדם טוב שיקבל אותי כפי שאני ולהיות מאושרת

דויד52

New member
אל תאבדי תקווה

במקרה הרע יש לך אותי אגב: השם מרינה עושה לי טוב, משום שהוא מזכיר לי נערה מאוד נחמדה .

Miss Thang

New member
גם חטיאר וגם נשוי = Quite a catch

מרינה צריכה להזהר שלא יחטפו אותך קודם.

M A R I N A 2 2

New member
תודה

דרך הגב,אני לא משתנה בשביל אפ אחד,פשוט הסברתי איך שכולם דורשים והם חוצפנים,לגבי התואר,כנראה שבאמת הצליחו להשפיע.

דויד52

New member
מרינה

באמת שיש לי סימפטיה לשם "מרינה" הצעתי, את מספיק חכמה לנהל את חייך, בכל תחום. את יכולה לשמוע עצות, אבל לא חייבת להתנהל לפיהם. את צעירה ותקבלי עוד המון מחמאות , אך קבלי אותן בעירבון מוגבל. העולם כמו ג'ונגל, מלא זאבים וחיות רעות אחרות, ואני מקווה בשבילך שתמצאי דרך להתגונן מפניהם. שנה טובה

איך את רוצה שיקבלו אותך כמו שאת???

אם את לא מקבלת את עצמך? כל אחד שמגיע , מחליט על תבנית עיצוב עבורך ואת ממושמעת עושה מה שאומרים לך. אל תשתני עבור אף ארחד! מי שרוצה אותך, יקבל אותך כפי שאת! באשר לבריאות.. שהנפש שלנו סובלת, כל הגוף סובל, תהיי בטוחה! כל דבר יסתדר בזמנו, את רק צריכה להיות אופטימיות את תראי שעם החיוך, יגיעו הדברים הטובים.

החיים רצופים בנסיונות ואכזבות

מעטים הם אלה שנשארים לנצח עם מושא אהבתם מהתיכון. כל היתר פשוט ממשיכים הלאה, ומקווים להזדמנות הבאה. אבל בסוף מוצאים. לא שווה לנסות 100 פעם להתאכזב 100 פעם, הכל בשביל הפעם ה 101 שתהיה הכי אמיתית בעולם? בשביל התחושה שזה מה שחיפשת כל חייך? אין לי ספק שזה יגיע בסוף, כמו שזה מגיע לכולם רק צריך סבלנות ואמונה. וכנ"ל בקשר לעבודה. הכי חשוב לא להתייאש, לא להרים ידיים.

SIVANPA

New member
קודם כל תשני גישה!

תהיי אופטימית! החיים לא קשים, עושים אותם קשים... ועוד דבר, אל תשתני בשביל אף אחד! ואני לא מדברת על דברים קטנים ולא משמעותיים באופי, לפעמים צריך להתפשר אבל לא להשתנות לגמרי... תעשי מה שטוב לך, את רוצה לעשות תואר? תעשי, ולא משנה מה אחרים חושבים! תחשבי ותחליטי לעצמך, מה טוב לך ומה לא.

AlteX

New member
להיות מאושרת...

סתם שאלה: מי מחליט מתי את מאושרת? כלומר, מי יכול להגיד עלייך: "אני מאושרת"? מי קובע את זה? נראה לי שאת...
אם את קובעת את זה את גם קובעת את החוקים של זה. כלומר, את קובעת מתי את מאושרת ומתי לא. עד עכשיו קבעת לעצמך שבשביל להיות מאושרת צריך בן זוג יציב, עבודה יציבה. אני ממליץ לך מעכשיו לקבוע תנאי חדש לאושר: ללא תנאי. קונצפט מוזר, אך אפשרי. קודם תהיי מאושרת, ואז תחפשי עבודה מתוך האושר. קודם תהיי מאושרת, ואז תחפשי בן זוג מתוך האושר ולא מתוך מסכנות. ואז לא יהיה לך צורך להשתנות עבור אף אחד, מה שרק יעשה אותך עוד יותר מסכנה ומתוסכלת. פשוט תהיי עצמך. תעשי מה שטוב לך. תהיי מאושרת היום, עכשיו... והשאר כבר יבוא.

czar

New member
אף אחד לא יכול לענות למה שאמרת

משהו חכם מידי למעט ססמאות, אני רוצה להוסיף גם שתי ססמאות. - כל זמן שלא תאהבי את עצמך, לא תוכלי לאהב אחרים. או - אם את קמה בבוקר, ולא יכולה לאהוב את מה שאת רואה במראה, לא תוכלי לאהוב אחרים ואחרים לא יאבהו אותך. - רצונך להיות אהוב, אהב. הכל עניין של ביטחון עצמי

למעלה