איבדתי חבר :-(

ניקול*

New member
איבדתי חבר :-(

היום איבדתי חבר שהיה לי יקר אבל באמת יקר חבר שלמד אותי דברים על החיים אדם שידע מה שהוא מדבר וזה כואב זה כואב מאוד. לא ידעתי מה משמעות הקשר שלנו עד מתי שזה הגיע עשיתי דבר שלא הייתי צריכה לעשות אותו לא התחשבתי באזהרות שלו למרות שיום לפני כן התיעצתי איתו לגבי דבר מסוים והוא הציע לי את הדבר הנכון לעשות... עשיתי את ההפוך . מראות עיניו זה היה חמור לעשות את מה שעשיתי והוא התאכזב ממני מאוד!! החבר הזה יקר לי ולא חשבתי לאבד אותו בדרך זו או אחרת ולא משנה הקשר שהיה לי איתו באם זה היה קשר טלפוני/חברי/או סתם קשר, אולי בעיניו הקשר היה שונה רק שאני לא ירדתי על סף דעתו. איך אפשר שיסלח לי? איך אני יכולה לתת לו להאמין שאת מה שהוא אמר לי שאת הדבר הגורע מכל אני יעשה, לא עשיתי!!!!! וכשאני אומרת לא עשיתי אז לא!!!!!! חבל שהוא לא מאמין לי. וזה כואב לי מאוד כי איבדתי חבר יקר חבר שלמד אותי איך לנהוג בחיי והוא חכם והוא אדם שיש לו לב זהב. הקשבתי תמיד לדבריו כי הוא ידע דרך ארץ. אבל.. באמת לא עשיתי דבר גרוע כ``כ ולא חשבתי בכלל לעשות את זה, וכשאני מחליטה משהו אני עושה אותו. איך מחזירים אמון בבן אדם?? שהיה באמת יקר!!!

grabbit

New member
לא לא איבדת

חבר הוא כמו ציפור חשוב שיהיה חופשי עליך לשחרר אותו ולתת לו לעוף אם הלך וחזר זה אומר שהוא אוהב שחשוב לו ואת חשובה לו אם הלך מבלי שוב כנראה שלא היה שלך מעולם... החיים בנויים לפי אנטרסים אם אדם נחמד אליך זה כי יש לו אנטרס בך אנטרס כזה או אחר אבל אנטרס ברגע שזה נגמר ולא קבל את סיפוקו הלך לא משנה כמה מתוק היה לדעתי אין טעם להתאבל אלא דוקא לחגוג ואם באמת אכפת לו הוא ירוץ אם לא אז אמנם מחפש רק אנטרס וטוב שעזב אבל וכאן הנקודה העיקרית אני חושב שלא אבדת חבר היום ממש לא אני חושב שהרווחת חבר היום ותחשבי על זה ארנבי

ליאור 30

New member
ניקולי

רק דבר אחד אני רוצה להגיד לך...את נשמה והוא לא יודע מה הוא הפסיד..ודבר שני אם הוא אוהב אותך הוא יחזור אבל חייב להיות לו אימון בך אחרת לא שווה כלום....ואני לא מתכוון כאן לפגוע באף אחד רק אומר את מה שבלבי....יהיה בסדר ניקול* אני מבטיח לך ידידך ליאור 30

joejoe

New member
הגלגל

פעם מישהו חכם המציא גלגל והגלגל הסתובב לו והסתובב לו והסתובב לו לשני הכיוונים לאן שהיה לו נוח. עם השנים - הוא החכים ומצא לו את הדרך הנכונה והחל מסתובב רק קדימה ניקול - אם כל כך קשה לך תני לו לקרוא את מה שכתבת אבל...עצתי לך הדרך הנכונה היא להסתובב רק קדימה שם נמצאים החברים שלך חברים חדשים (כמוני) אך במיוחד החברים של פעם ואם הם שם - קדימה הרי הם החברים שלך!! צ`יר אפ! שלך - joejoe

ניקול*

New member
אני רוצה.....

להודות לכל חבריי שמעודדים אבל.. אתם יודעים מה שיש בלב והוא כואב יתרפא אני מקווה שזה יעבור אף על פי שאני מקווה שהוא יקרא ויבין. שלכם ניקול*

למה סובלת?????

יקירתי.....עם הוא אוהב אותך או ידיד טוב שלך הוא יבין שהוא טעה.... ויחזור אילייך. ואם לא יחזור כנראה שהוא לא היה חבר כזה כמו שחשבת.... את יודעת שחברים טובים הם האנשים שמחזקים אותנו במצבים קשים ובמקרים שאנו באמת זקוקים להם. מחפש זהב

pank

New member
פג תוקפו

לניקול והפעם ברצינות ומכל הלב. לא אבד לך כלום כי אם הוא חבר אמיתי הוא ירגע וישוב. ואם הוא לא ישוב אז ממילא הוא לא חבר אמיתי. איני יודעת אם את בקיאה בתורת הזן. אבל לפי הזן אין להאחז בכלום בעיקר לא בבני אדם. הכל אשליה. כל עוד נאחזת בו הוא היה חבר לרגע הרפת את האחיזה והיית נאמנה לאמת שלך ואז אבדת אותו, כי הוא מעולם לא היה שם איפה שחשבת שהוא נמצא. עדיף לאבד חבר מאשר לאבד את עצמך. תמיד היי נאמנה לעצמך והשאר יבוא מעצמו. בכלל חברים מסויימים הם מאוד תקופתיים. גם אני חשתי לא אחת באובדן של חברים שחשבתי שהוא יהיו חלק מחיי לנצח. לא חשבתי על כך במושגים של אשם לא אשם אלא במושגים של להסתכל קדימה ולא לקחת עימי מטען מיותר. אם תחושת האובדן שלך חזקה במיוחד את יכולה לשלוח לו זר פרחים עם הודעת התנצלות חביבה, כל עוד את לא מתפשרת על האמת שלך ובאמת מאמינה שמגיעה לו התנצלות. אם לאחר מכן הוא לא יתרכך. אז ברוך שפטרנו.

ניקול

אם יש לו לב זהב והוא טוב והוא חכם והוא ``חבר טוב`` כמו שאת אומרת.. אז לא איבדת.. אם פגעת? אני חושב ש``סליחה`` יפתור הכל.. זה יעבור- חברים טובים לא הולכים.

למעלה