אח...אח...אח...

אח...אח...אח... ../images/Emo68.gif

אל תשאלו איזה ערב היה לי אתמול... הכול התחיל בשעה 22:00...השבלולונת אחרי מקלחת, אחרי סידור השיער (תלתלים...), איפור, הדחקות לשמלה הכי צמודה וסקסית בעולם, שבלולי אספה ידיד טוב שלה, קפצה איתו לאנשהו, וחזרה איתו לביתו הקט. (נמאס לדבר ככה, מעכשיו - רגיל...) כמובן שלא עליתי אליו, חיכו לי תוכניות יותר מעניינות...נסעתי לי באוטו החמוד שלי, לכיוון צפון תל - אביב ושם ביקרתי ביקורון חפוז את האקס שלי, וזה תמיד כייף לראות אותם מתלהבים מאיך שאת נראית ולא לתת להם אפילו נשיקה על הלחי...(שיסבלו...) משם נסעתי לאבן גבירול, ראיתי את אהובי הוירטואלי(שפתאום היה בשר ודם...קצת מוזר...). הוא ניסה לכוון אותי לדרך נמיר, ולקח לי 35 דקות להגיע מאבן גבירול לשיכון ל´ בצפון ת"א...(אל תבקשו ממנו הכוונה...never...) נכנסתי ל -ל´, ואספתי את הבחור החתיך שלי...בנות...סמל מין יווני, אני אומרת לכן...איך שהוא נכנס לאוטו, אני כבר חסרת סבלנות... נסענו לדירה שלי, ועשינו את הסקס של החיים...הרבה זמן לא היה לי כזה דבר מדהים!החזרתי אותו הביתה בערך ב- 02:30, ונסעתי לכיוון רמת השרון... ביקרתי שמה ידיד שלי שאבא שלו נפטר, וראינו די.וי.די, ואכלנו, ושתינו, ודיברנו, קצת בכינו, הרבה צחקנו...היה מהמם... הבעיה היא שהוא גר במרתף, ואין חלון, אז פתאום יצאנו למטבח וראינו שיש אור בחוץ...אופס, השעה כבר 06:00, והבטחתי לחברים שאני יעבור באלנבי 40, טוב...לאחר תיקון קל של האיפור, יצאתי לדרכי בשנית לכיוון ת"א..הגעתי ב-06:45 למועדון, ונשארתי עד 07:00, משם הלכנו לאכול ארוחת בוקר, חזרתי הביתה (בקושי...), הלכתי לישון והעירו אותי ב - 10:00 כי הייתי צריכה לסדר משהו בעבודה.... לילה עמוס במקצת...אבל המוןןן זמן לא נהניתי ככה... גברת
י- שהכי עייפה אך מרוצה בעולם!!!!!

חטא ממי... ../images/Emo68.gif

נא שים לב איך השמטתי מהסיפור שלי את זה שלקחתי אותך ואת האוטו שלך בפתיחות!... תקום כבר! אני

The seventh sin

New member
היי אני ער מזמן ..... ../images/Emo58.gif

למה את לא זמינה ..... ושלילי קטלני ...!! לקחתי אותך בפתיחות .... אני תמיד לוקח בפתיחות מכל הסוגים ....!!! החטא השביעי
living in sin in the big city ...

pachanga

New member
חבל שרק ב 6 בבוקר הגעת לאלנבי...

כי אני הייתי שם גם אבל לא עד 6 בבוקר הפעם.. יש אנשים שעובדים יום שישי (לא אני)

למעלה