אחת ולתמיד

svety

New member
מגעיל?

סתם, לוידעת נו. מעורב נראה לי. שבלחיים זה קצת יבש ובמצח זה שמן ואיכ.

Magical Fairy

New member
יש כאלה שזה הורס להם

ויש כאלה שזה לא. למזלי לי זה לא עשה כלום, עשיתי בדיקת דם כל חודש כשלקחתי את זה והכל היה בסדר

כדאי לך לשאול גם בפורום

יופי וטיפוח אישי... וכדאי לך גם ללכת לסופר פארם ולשאול שם את המוכרים מה הם ממליצים, אני קניתי משחה ששמים קצת על הפצע בלילה וזה אמור לייבש אותו.. זה עוזר אבל רק אחרי יום- יומיים הפצע עובר.

In Dreams

New member
רופא עור../images/Emo29.gif

שיתאים לך בדיוק את מה שאת צריכה, ואת מסודרת. ועוד דבר חשוב זה לשמור שהפנים יהיו נקיות ולנקות אותן כל ערב עם מים וסבון\מי פנים.

GoOni

New member
;; נושא כאוב.

יש לי די הרבה. ויש לי גם כמה צלקות קטנטנות מכאלה שהיו והשאירו חותם. אבללל למזלי (?) יש לי נמשים, ככה שזה משתלב ולא באמת שמים לב כשיש לי, אלא אם כן זה אחד רציני. אני שוטפת פנים פעמיים ביום עם משהו שנקרא שמן עץ התה שאפשר לקנות בסופר פארם והרופא עור המליץ לי על זה. יש לזה ריח מסריח, אבל זה עוזר, ואחרי זה אם יש לי חצ'קונים ספציפיים שצריכים למות, אז אני שמה על זה מן משחה כזאת של דוקטור פישר שקצת עוזרת. ותרופת סבתא? אם יש חצ'קון ממש גדול ומגעיל ושמן, קחי בושם ופשוט תרססי עליו. זה מייבש אותו לגמרי אחרי כמה שפריצים, אבל זה קצת שורף.

Blue mai

New member
אין לי בעיה כזו איתם.../images/Emo82.gif

הם צצים אולי פעם בחודשיים וגם אם כן זה רק אחד. הבעיה כשהם צצים הם גדולים ומגעילים כאלה אז אני שוטפת את הפרצוף מלא פעמים ביום,גם עם סבון. בכללי צריך לשתות הרבה מים...ולשטוף לפחות 3 פעמים ביום את הפנים.

למעלה