אחרי 4 ימים של לחץ ודאגה, סתם לשתף

infatuation

New member
אחרי 4 ימים של לחץ ודאגה, סתם לשתף

ביום ראשון בערב אוגוסט נכנס למן התקף מוזר של רעידות בגוף, הגב קופצני, האזניים קופצות הרגליים, התלקקות עצבנית והתרוצצות ממקום למקום כי נבהל מהקפיצות האלה של עצמו.. ישר רצתי לוטרינר. שחשד שזו תגובה אלרגית ונתן לו שתי זריקות. למחרת זה חזר והפעם הוא קיבל וליום וקצת עירוי תת עורי כדי לנקות את הדם. באותו לילה כשפגה השפעת הוליום זה שוב חזר וכבר התקשרתי לוטרינר אובדת עצות, הציע לשטוף אותו עם מטלית לחה עם מים ולימון.. זה קצת הרגיע אבל לא ממש עזר. אז למחרת בבוקר שמתי אותו אצלו לבדיקות ומעקב.
להכנס הבייתה אחרי העבודה לבית בלי חתול זה מאוד קשה. וללכת לישון ככה זה עוד יותר קשה.
הבדיקות היו תקינות חוץ ממשהו שמרמז על פירוק שרירי גבוה, אז הניחוש הוא שהוא קיבל איזו מכה חזקה, אולי נפל אולי התנגש במשהו כשרץ.. לא ברור. אבל בינתיים הוא מדי פעם חוטף התקף כזה ובורח מעצמו. מתיישב מתחת לשולחן שלי ונרגע.
קיבלתי שני מזרקי וליום לפה למקרה הצורך אבל לא בא לי להשתמש בהם. תוהה אם יש דרך לטפל בזה או שבאמת לתת לזה לעבור מעצמו.
זהו, אני בעיקר שמחה שהוא סוף סוף בבית!

Yukita

Active member
מנהל
באמת נשמע מפחיד!

'פירוק שרירי גבוה' זה לא משהו,שמוכר לי בהקשר של התקפים כאלה שתיארת... אם עדיין לא עשית כן, אולי כדאי להעלות את תיאור המקרה + הטיפולים עד כה (וגם אלו בדיקות נערכו) בפורום רפואת חיות מחמד? בכל מקרה, הרבה בריאות לאוגי!

Mישהיא

New member
מוכר לי - ואולי

זוכרת מקרים של התקפות ריצה מטורפות
ומסתבר שזה זבוב (קראנו לו "זבוב סוסים")
הוא עוקץ נורא חזק... ונצמד לגב החתול ולא מרפה.....

חפשו אולי תמצאו אתו

בריאות

למעלה