אחרי 22 שנה חזרתי לגלגלי עזר...

fungas

New member
אחרי 22 שנה חזרתי לגלגלי עזר... ../images/Emo12.gif ../images/Emo59.gif ../images/Emo81.gif ../images/Emo81.gif

אחרי בירור קצר עם אבא גיליתי שתוך יום אחד על אופניים כבר לא הייתי צריך את עזרתם של גלגלי עזר. כבר אז התברכתי בכמה גרמים של כישרון וטונות של טימטום... היום חזרתי לרכב עם גלגלי עזר, אבל על אופנוע. ולא סתם אופנוע, אלא ZX6 בגודל מלא! נכון זה אקט פירסומי משהו, אבל אני חייב להוציא את זה, כי לחברים בשר ודם כבר נימאס לשמוע. מדריך או לא, ליאון או נס הרים, רגליות בכביש או וילי- מתי בפעם האחרונה יצא לכם לרדת מאופנוע כשאתם רועדים (באמת!) מהתרגשות
אז ככה, אחרי שנים של מגעים, חודשים של המתנה ושבועות של הכנות, המרכז לרכיבה מתקדמת העמיד על הגלגלים ZX6 עם גלגלי עזר
ההתקן נקרא LEAN MACHINE וכשמו כן הוא- מכונת הטיות. אל שילדת האופנוע מעוגנות שתי זרועות עם גלגלים בקצותיהן, שניתמכות ע"י בולם הידראולי. ההתקן מאפשר ללמוד לשלוט באופנוע בכל מצב (שפוי או קיצוני), ללא חשש לשלמות חמוקיו של הZX התמים. הבוקר התבצעו המבחנים המעשיים הראשונים על מגרש אספלט ומה אני אגיד לכם, חויה מיסטית! לי לפחות, לא יצא מעולם להכניס פקודת היגוי אגרסיבית מכל הלב, שתפיל את האופנוע להטיה היסטרית ומשם רק חופן גז בשרני עד ההתישרות, וכל זה בלי הצורך לשאת בתוצאות. התחושה מעט מוזרה בדקות הראשונות וצריך פרק היסתגלות להיגוי הכבד מעט, ולעובדה שמותר להגיע להטיה המכסימלית(ולא תאמינו כמה קשה להשכיב עד לשם במהירויות מגרש). הגדולה היא שאם עוברים את הזוית הקריטית, האופנוע פשוט נשען בעדינות על הזרוע במקום להמרח על הכביש עפוף גיצים. אפשר להמשיך במצב הזה עד מחר ותוך כדי לשפר את תנוחת הגוף, להבין מה עושה לחץ על הרגליות,כמה המבט חיוני, ולילמוד גם מה הם הסימנים המודיעים על קצה המגבלות. דקות שלמות ביליתי בזויות שאפשר רק לחלום עליהם בכביש הציבורי, ובמצבים (החלקת קידמי,החלקת אחורי...) שהיו גורמים לכל סוכן ביטוח בחילה. ועוד לא התחלתי לספר לכם איך אפשר להתאמן על כמה עמוק וחזק אפשר לבלום לתוך פניה, ועל החלקות זנב ביציאה מפניה, ועל המבחן האולטימטיבי:HOW LOW CAN YOU GO?... חבריי לפורום, FUNGAS באקסטזה
אם זו ההתחלה, אז הולכת להיות שנה מזה טובה! אז באמת, שתהיה שנה מצויינת לכולכם מצוות המדריכים וממני, FUNGAS, שעד לא מזמן שנא מחשבים, ובגללכם עכשיו הוא מכור.

גם אני רוצה!

איפה/איך אפשר להשתפשף על הנ"ל? נא לרשום אותי מיידית לקורס משכיבן מאומן.

Big Max

New member
Fungas, רשום בפניך

ב- 25 בחודש יש לי מפגש צפוף איתכם לאופנוען מאומן שלב א´. אני בתור! אני בתור! אני בתור! Big Max, שלא יודע לקבל לא כתשובה

GPZiv

New member
אה ביגי- גם אתה בחבורת ה- 25?

נתראה שם, אבל אני לוקח סיבוב ראשון.

silicon

New member
אני רוצה גם!!

וביג- אני לפניך באופנוען מאומן, והניחוש שלי הוא שרק בשלב ב´ נזכה לחוויה מדהימה כזו... אבל לא הייתי מספרת לחברים שלי שאני משכיבה עם גלגלי עזר... זה מביך...

Big Max

New member
מה את לפני? ../images/Emo2.gif

אם את לא שם אני לא עושה ת´קורס! למי אני אוכל לעשות דאווינים, אם לא לך?
ל- GPZiv?
Big Max

amir_z

New member
גם אני, גם אני רוצה

מתי אפשר לעשות את זה? אני בדיוק מתכנן על שלב ב´ בקרוב. האם אזכה לעונג?

Great Blue

New member
אז עכשיו אחרי שכולנו מזיליי ריר

אתה מוכן לפרט מי יזכה ברכיבה על הבחור ? (
) שלב א´ או ב´? מספיק להיות חבר טוב שלך ? צריך להיות בכיתה הטיפולית של אחוזי החשש ? יאללה דבר...

kle

New member
על פי מה שהבנתי מגידי....

זה כבר יהיה שלב ג´ התקדמנו אות אחת מתי נגיע ל-ת´????

chargol_moshbat

New member
../images/Emo32.gifלצחי...

אז גם המק של החרגול רוצה להודות לך ולאחל לך, שנה טובה.

chargol_moshbat

New member
../images/Emo32.gifלצחי...

אז גם המק של החרגול רוצה להודות לך ולאחל לך, שנה טובה.

fungas

New member
טוב, אז ככה ../images/Emo81.gif ../images/Emo61.gif ../images/Emo81.gif

בוקר מגניב לכולם
ההודעה המקורית יצאה מהבטן כתוצאה מהחויה המטריפה והאמת שאין יותר מדי פרטים בצידה. מה שאני כן יודע זה שהכלי נמצא עכשיו בשלב ניסויים לצורך רכישת מיומנות המדריכים ולשם בדיקת אמינות המכונה, אופי הטיפול בה, מידת הבטיחות שלה, ובניית מערך תרגילים אליו מיועד הפרויקט הנ"ל. כל העניינים האלה לוקחים קצת זמן (ולי יש יותר קוצים בתחת מלכם
) והשאיפה היא להתחיל הדרכות בזמן הקרוב מאוד (ניסיתי לסחוט, אבל אין תאריך מדוייק). החדשות "הרעות" הן שהקורס על המכונה ייועד לבוגרי שלב א´ ו-ב´ בלבד, ואחרי אתמול אני רק יכול לאמר לכם שזה הגיוני לאור הנחיצות שבהכשרה הקודמת ובשפה משותפת לגבי רכיבה מתקדמת - אי אפשר להקל ראש, וזה לא קל כמו רכיבה על האופנוע הפרטי. החדשות הטובות הן שכל המינהלות והניסויים נמצאים על סף סיום, ואם ירצה השם (ברוח התקופה והפורום ביומיים האחרונים
) העניין יתחיל לרוץ מתישהו בין סוף החגים לתחילת השנה האזרחית החדשה. החדשות המצויינות הן שזו חויה נדירה מתקנת ומטריפה, שכדי להתנסות בה במקום אחר צריך לשלם לקית´ קוד אלפי דולארים ולנסוע עד ארה"ב (וזה לא כזה בטוח היום...). אבל זה כאן, וזה מדליק
יום טוב, ואל תשתגעו עם הקניות לחג, שישאר לכם כסף לדלק. וווווורררררוווווםםםםםםם...... כבר באים

למעלה