אחרי שריפת בתי הכנסת בלוד על ממשלת ישראל לשטח את אלאקצא

מוטי חוף

Well-known member
בלי למצמץ
לא צריך לשטח , אלא לאסור כניסה לערבים מוסלמים , המסגד הוא בסיס טרור למחבלים שמסיתים להרוג יהודים.

להפוך את החלק המותר לכניסה ליהודים במסגד לבית כנסת שרק יהודים יוכלו להתפלל בהר הבית .

מערת המכפלה משמשת מסגד/בית כנסת באותו המבנה .

נערך לאחרונה ב:
בלי למצמץ

נו באמת!!!
אין סוף לשטויות????

מה שישראל חייבת לעשות זה לאתר ולתפוס את כל המעורבים מהמיגזר בהתפרעויות ושריפת רכוש, כולל בתי כנסת ומכוניות,
לשלול מהם את האזרחות הישראלית שלהם ולגרש אותם לקיבינימאט!!!!

שום דבר פחות מזה!!!!!

לא אל-אקצה ולא בטיח!!!!!

והגויצ'יק של הפורום הזה יכול להתפוצץ כאוות נפשו....

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
מה רבו השטויות שאתה פולט. היה פעם רב אחד (ז"ל) שרצה לעשות זאת. קראו לו שופריסט שלמה גורן ורק מזל גדול שלא זכה לעשות זאת.

Harrington

Well-known member
מנהל

אחרי שריפת בתי הכנסת בלוד על ממשלת ישראל לשטח את אלאקצא​

למה? מה הקשר בין הדברים?
היה פעם רב אחד (ז"ל) שרצה לעשות זאת. קראו לו שופריסט שלמה גורן ורק מזל גדול שלא זכה לעשות זאת.
יש לך איזושהי אסמכתא שהרב גורן ביקש לעשות זאת?

marabo

Well-known member
אתה נהנה לראות בתי כנסת עולים באש בלי לגבות על זה מחיר?

marabo

Well-known member
מה רבו השטויות שאתה פולט. היה פעם רב אחד (ז"ל) שרצה לעשות זאת. קראו לו שופריסט שלמה גורן ורק מזל גדול שלא זכה לעשות זאת.
אני מבין שאתה נהנה לראות בתי כנסת עולים באש

זורג הרביעי

Well-known member
אני מבין שאתה נהנה לראות בתי כנסת עולים באש
לכל דבר יש סיבה. יש לבדוק את באי בית הכנסת הזה, אולי אלה צדיקים שרבב דבק בהם (בלשון המעטה). אולי זה התוצאה ממסחרה של הדת. כנראה שהיה בית כנסיה מיותר וחוטא.
המענין הוא: למה אתה לא חושב ככה ?
תאיר אותנו

marabo

Well-known member
לכל דבר יש סיבה. יש לבדוק את באי בית הכנסת הזה, אולי אלה צדיקים שרבב דבק בהם (בלשון המעטה). אולי זה התוצאה ממסחרה של הדת. כנראה שהיה בית כנסיה מיותר וחוטא.
המענין הוא: למה אתה לא חושב ככה ?
תאיר אותנו
מתפלא אני על כבוד תורתו ששכח שכבר דנו בסוגיה זו.
גם אם חטאו אותם מתפללים ובגלל זה נגזר על בית כנסייתם שישרף מי אמר שאותם ערבים ששרפו אמורים להיות המוציאים לפועל? וכי חסרים דרכים לו למקום לדרוף בית כנסת? קצר חשמלי...מדורת לג בעומר שיוצאת משליטה...וכדומה.
ושנינו שמגלגלין זכות על ידי זכאי וחובה על ידי חייב ולכן זה שאולי חטאו המתפללים שם זה עניין אחד אבל הקב"ה סובב את העניינים כך שאלו שישרפו את בית הכנסת יהיו דווקא אותם ערבים כדי להוסיף חובה על חובותיהם.

נערך לאחרונה ב:

זורג הרביעי

Well-known member
מתפלא אני על כבוד תורתו ששכח שכבר דנו בסוגיה זו.
גם אם חטאו אותם מתפללים ובגלל זה ניגזר על בית כנסייתם שישרף מי אמר שאותם ערבים ששרפו אמורים להיות המוציאים לפועל? וכי חסרים דרכים לו למקום לדרוף בית כנסת? קצר חשמלי...מדורת לג בעומר שיוצאת משליטה...וכדומה.
ושנינו שמגלגלין זכות על ידי זכאי וחובה על ידי חייב ולכן זה שאולי חטאו המתפללים שם זה עניין אחד אבל הקב"ה סובב את העניינים כך שאלו שישרפו את בית הכנסת יהיו דווקא אותם ערבים כדי להוסיף חובה על חובותיהם.
לא שכנעת, שהרי הערבים הם רק כלי בידי הקב"ה הפועל פעולתו כמו פטיש; לא סבלנו מספיק מהיבוסים והפלישתים שלא נבין משהו דברים בפשוטם. הלא סביר שכנראה עשו כאב ראש לקב"ה שאמר לעצמו, יש ככה וככה ועשו ככה וככה והם אומרים ככה וככה, ושאל - מישהו עובד עלי ? ויכה

marabo

Well-known member
לא שכנעת, שהרי הערבים הם רק כלי בידי הקב"ה הפועל פעולתו כמו פטיש; לא סבלנו מספיק מהיבוסים והפלישתים שלא נבין משהו דברים בפשוטם. הלא סביר שכנראה עשו כאב ראש לקב"ה שאמר לעצמו, יש ככה וככה ועשו ככה וככה והם אומרים ככה וככה, ושאל - מישהו עובד עלי ? ויכה
וכי אין האומן בוחר לו כלי מלאכתו? יש שיעשה עם מברג, יש שיעשה עם פלייר ויש עם פטיש הכל לפי העניין והצורך.

זורג הרביעי

Well-known member
אני חושב עמוק אתה חושב שטחי?
למדת לימודי ליבה? אם כן זה מסביר הכל.
אל תסובב. לאט לך.
אתה חושב שיטחי ברמה שהפדיקור השתמש במשוף ולא בפצירה לציפורן בעייתית...
דוקא ציפיתי מנטול לימודי ליבה שיבין את העומק.
נותר לי לגנוח...

למעלה