אחרי שנתיים וחצי של חקירות, מומחי הסייבר המשטרתי הגישו תביעה

• פותח הנושא ai27
  • פורסם בתאריך

ai27

Well-known member
נגד שמאלן חלאתי מצוי שצייץ בטוויטר על רצונו לאנוס את אשת ראש הממשלה.
eL1Xv6mc_400x400.jpg

קבצים מצורפים

• כתב אישום.pdf
    KB 295.1 · צפיות: 3
נערך לאחרונה ב:

רוב הזמן נח

Well-known member
נגד שמאלן חלאתי מצוי שצייץ בטוויטר על רצונו לאנוס את אשת ראש הממשלה.
צפה בקובץ המצורף 38570
333334.png

גס ולא ראוי. אבל שנתיים חקירה ולהעמיד על זה לדין? יש מקרים חמורים של אנשים שממש נפגעו מפושעים ואז במשטרה ובפרקליטות אומרים להם שאין בהם עניין לציבור. הזוי.

Permafrost

Well-known member
אני פשוט תָמֵהַ על העדפותיו המיניות...מה עוד נתן לומר עליהן...פשוט, טעם רע להחריד ?!
מי ירצה לגעת בה במקל ארוך, גם לו היו חייו תלויים לו מנגד ?!

ai27

Well-known member
אני פשוט תָמֵהַ על העדפותיו המיניות...מה עוד נתן לומר עליהן...פשוט, טעם רע להחריד ?!
מי ירצה לגעת בה במקל ארוך, גם לו היו חייו תלויים לו מנגד ?!
אונס והטרדה מינית זה הלא קטע של טעם והעדפה,
אלא של אלימות והשפלה.

Permafrost

Well-known member
אונס והטרדה מינית זה הלא קטע של טעם והעדפה,
אלא של אלימות והשפלה.
זו פשוט גסות-רוח דוחה...וגם טעם/העדפה.

מה אכפת לי אם מישהו אנונימי יצייץ כי הוא משתוקק לבעלני באחורי...מה גם שאין לי twitter ?!
הבחור סתם השחיר שמו, לפחות בעיני מכריו, ואינני סבור כי הוא שמאלני אמיתי. הוא פשוט נטול class של שמאל...

אלפיני

Well-known member

מה אכפת לי אם מישהו אנונימי יצייץ כי הוא משתוקק לבעלני באחורי...מה גם שאין לי twitter ?!
הבחור סתם השחיר שמו, לפחות בעיני מכריו, ואינני סבור כי הוא שמאלני אמיתי. הוא פשוט נטול class של שמאל...
הוא שמאלני אמיתי, אבל עוף מוזר. ניסה לתפוס פוזה של שמאלני המדבר כמו ביביסט.
בזמנו עקבתי אחריו בפייסבוק וכשיצאה האמרה על שרה נתניהו האשים שמאלנים סוג של תבוסתנות כשבקרו אותו על הסגנון. זכור לי שהסברתי לו כי דבריו הם הסתה ומייד "אינפרנדתי" ממנו לשלום.

למען הסר ספק, אני חושב שהמעשה שלו אווילי ולא חוקי, אבל קשה לי להאמין כי היה מנסה לבצע אותו בפועל ונראה לי שהנתניהוז מנפחים את המקרה מחדש במיוחד עכשיו במטרה להצדיק המשך אבטחה למטורללת והילד"ז.

רוב הזמן נח

Well-known member

תבקש מגוטרמן שירחרח אותו בשביל אישור סופי אם הוא שמאלן.

רוב הזמן נח

Well-known member
ברגע שמנהיגי הכת יחטפו קנסות ראויים
התולעים שלהם ישתתקו

התביעה הזאת היא בדיחה
תביעות כאלה רק מעצבנות ומדרבנות אנשים נוספים ללעוג על שרה. מקרה כזה היה פשוט צריך להיות מדווח לטויטר ולהמחק. ואם הוא חוזר על זה שיחסמו לו את החשבון. איך מזה הגיעו לחקירות משטרה ותביעה? זה הזוי.

למעלה