אחרי פרילאנס מחפש עבודה כשכיר

zoophisto

New member
אחרי פרילאנס מחפש עבודה כשכיר

היי שלום לכולם!

אני עובד בתור פרילאנס כשנה+, יש לי תיק עבודות די נרחב שיצרתי בזמן הזה והאמת שנמאס לי לעבוד מהבית ולעבוד בקטע כזה....

מה שכן הייתי רוצה זה להיות שכיר בחברה גדולה או להיות חלק מצוות פיתוח של סטארטאפ מעניין כלשהוא, העיקר לעבוד בצוות טוב להרוויח שכר טוב ולהיות חלק ממשהו מעניין ומשמעותי.

בזמן היותי פרילאנסר התמקצעתי המון בפיתוח בוורדפרס וכל המסביב שזה CSS JQUREY SQL ועוד אבל בתכלס? כמה שאני יודע לערוך קוד PHP, לשפץ ולהוסיף לו(אני יכול למצוא פתרונות לרוב הדברים שמביאים לי לעשות) אני לא יודע לכתוב את הקוד מאפס.....

הייתי בראיון עבודה בתל אביב בחברה שיש לה CMS משלה ועובדת עם פריימוורקים שונים וכו', קיבלתי לעשות מבחן בעל פה ולא ידעתי את הרוב שם....אם הייתי עושה את זה עם גוגל הייתי פותר את זה בקלות(אני יודע שזה לא להיט אבל זה מה שיש לי כרגע ואני בניתי המון דברים מעולים בצורה הזאת בזמן שלי בתור פרילאנסר...)

- מה שאני רוצה לשאול זה מה אני כן יכול לעשות עם היכולות שלי?(כמובן שאשמח לעבוד במקום וללמוד עוד תמיד...)

- אולי מישהו מכיר איזה אתר של אנשים שמחפשים עובדים לסטארטאפים שונים?

- אולי איזו קבוצה כלשהיא בLINKEDIN? פייסבוק?

תודה, רונן.

bnayal

New member
חפש משרות מתחילים.

אין מה לעשות, שנה נסיון ועוד בתור עצמאי לא יביאו אותך למשרות הכי חמות בשוק

תתחיל מלחפש משרת מתחיל במקום שתרגיש שיעזור לך להתפתח.
יש לך נסיון במשהו מעבר לוורדפרס? או שאולי פיתחת איזה מודול מיוחד לוורדפרס שתוכל להראות בראיונות?

oren2465

New member
נסה את האתר

freelancer.com
או שתירשם ל elance.com

צריך לתפוס מוניטין ופידבקים עד שיתחילו להזמין ממך עבודות

למעלה