אחרי מי שפיר

אחרי מי שפיר

שלום בנות, אני 28 שעות אחרי מי שפיר, כל הזמן או שכבתי או ישבתי קמתי רק לשירותים ולאכול, והאמת כבר יצאו לי פצעי לחץ בטוסיק.... מרגישה באופן כללי בסדר לפעמים קצת מרגישה את מקום הדקירה, גם לכן היה ככה? מתי כבר אפשר להרגע? אני כל כך לחוצה, כל הזמן בודקת בשרותים אם יש דימום (אין, ברוך השם) ואם יש ירידת מים (יש לי הפרשות מימיות אבל זה היה לאורך כל ההריון) האם מוכר למישהי? כל כך רוצה להרגע כבר!!!!

עדינעם

New member
אני לא יודעת

שמחה לקרוא שהכל בסדר ושרק ימשיך ככה
אני מאוד מתלבטת אם לעשות מי שפיר או לא וכרגע קוראת באובססיביות כל הודעה שקשורה למי שפיר... על הדרך אני מקפיצה לך לקבלת תשובות

תודה יקירה!!!

האמת שהבדיקה עצמה בכלל לא כואבת מאוד מהירה והרופא היה פשוט נהדר, מה שמפחיד זה ה"אחרי" אני כל כך קשובה לכל פיפס קטן באזור הבטן שזה כבר מתחיל לשגע אותי...

גם אני מאוד מוטרדת......

אני עם תאומים ולא עושה חלבון עוברי, ולא את בדיקת הסקר והרופא לא ממש המליץ אבל ציין שיש לנו רק את השקיפות ואת סקירת המערכות, אני בת 33, לא חייבת עוד לעבור את הבדיקה ואני מפחדת, מה גם שבתאומים הבדיקה יותר מסובכת, אני לא ישנה בלילות ולא מצליחה לקבל החלטה אם לעשות אותה או לא.

עדינעם

New member
למה את לא עושה את כל הבדיקות האלו?

האם בהריון עם תאומים זה שונה?

בהריון עם תאומים

זה טיפה יותר מסובך כי צריך לדקור 2 שקים ולא אחד, יש לי חברה שעשתה את זה עם תאומים, בעצם זה 4 דקירות - 2 הדקירות הראשונות צובעים כל שק בצבע אחר כדי לא לשאוב מאותו שק פעמיים, ואחר כם שואבים את מי השפיר, אבל איתה הכל היה בסדר

אניהו2

New member
זה בסדר ונורמלי להרגיש את אזור הדקי

הדקירה גם אני הרגשתי אותה והיו לי אפילו לחצים בבטן מידי פעם תמשיכי לשכב במיטה ולנוח שיביאו לך לאכול למיטה לרדת רק לשירותים אני הייתי ככה בערך ארבע ימים (למרות שממליצים פחות- לא זוכרת כמה אולי 3 ימים) לא רצינו לקחת שום סיכון אני חושבת שאת בכל אופן אחרי הזמן הקריטי ו 28 שעות זה מחוץ לזמן שיכול לקרות משהו אבל אני לא הייתי לוקחת סיכון ושוכת ככה עוד קצת לפחות עד שאזור הדיקרה לא יכאב

תחתוניות המגלות דליפת מי שפיר

האם יש לכן מושג איפה אפשר לקנות את התחתוניות האלה שמגלות אם יש דליפה של מי שפיר (אזור בת ים, חולון, ראשון) ניסיתי כבר ב- 3 בתי מרקחת וסופר פארמים, וצילצלתי לכמה ואין להם. ממש לא בא לי לנסוע למיון, כי אולי אני סתם לחוצה. אני כבר 40 שעות אחרי המי שפיר מרגישה בסדר כלום לא כואב, רק ההפרשות האלה (בלי ריח) מלחיצות נורא

מקפיצה, איפה אפשר להשיג

את התחתוניות שמגלות דליפת מי שפיר, לא מוצאת באף מקום!!!!

פיצי28

New member
אני שבוע אחרי מי-שפיר

למרות שהרופא בכלל לא המליץ על מנוחה, נחתי כל הסופשבוע (הדיקור היה ביום שישי). בהתחלה באמת מרגישים את מקום הדקירה טיפה, אבל חוץ מזה לא היה שום דבר יוצא מן הכלל , טפו טפו טפו.... הבדיקה בכלל לא כאבה, הזריקה של האנטי די (לסוג דם שלילי) היתה כואבת יותר... בכל מקרה, סתם מתוך היסטריה אישית שלי, הלכתי למרכז לבריאות האישה לראות את העוברית באולטרסאונד ולדעת שהכל בסדר. הרופאה התורנית של אותו יום הבינה לחלוטין את הדאגנות שלי וישר הראתה לי שהכל בסדר. עכשיו נשאר לחכות לתוצאות...

אחרי כמה זמן מקבלים תוצאות?

אמרו לי 3-4 שבועות יש מישהי שקיבלה יותר מהר?

תלוי גם בעומס במעבדות

ועכשיו, לפי מה שהבנתי, יש עומס
אני 3 שבועות ויום ואמורה לקבל תשובה רשמית רק היום אחה"צ. בפעם הקודמת זה היה יותר קרוב לשבועיים.

yaam1

New member
אני גם שבוע אחרי מי שפיר..

הרופא שלי ביקש שאתם בדיקה לביקורת בדיוק שבוע אחרי הדיקור ואכן אתמול הגעתי לבדיקה. הראה לי חשוב לבדוק שכמות המי שפיר בסיידר ושהעובר מאושר בפנים. בהצלחה.

למעלה