אחרי התלבטות קשה..
שרשור ספוילרים!

Nich92

New member
אחרי התלבטות קשה..../images/Emo58.gifשרשור ספוילרים!

היום, פרק 31, נגמר החלק הראשון של העונה הרביעית של כמעט מלאכים. חוויות, שאלות, השערות.. הכל פה! תהנו
++

didalf

Well-known member
אה לא נורא../images/Emo3.gif ../images/Emo109.gif

דבר ראשון הפורום במילא מת
ודבר שני חייבים להגיב עליו

Nich92

New member
חחחח תכלס ../images/Emo233.gif

תכלס לא יהיה פרק יותר מתוקשר מהפרק של היום (אם לא מחשיבים את פרק סיום עונה... ^^) אני מתארת לעצמי שאת מחכה לראות את הפרק, לא? חחח

didalf

Well-known member
אני רואה../images/Emo3.gif ../images/Emo109.gif

יש פרסומות, מה הם שמים פרסומות אחרי דקה?

Nich92

New member
חחחחחח../images/Emo233.gif

הם שמים פרסומות כל שנייה >< את חייבת להיגמל מזה
חחח עד שקלטתי איפה אפשר לראות את הפרק בלייב... התייאשתי כבר

didalf

Well-known member
לאא חחח../images/Emo109.gif

זה או בלייב או בכלל לא
אני מתוסבכת

didalf

Well-known member
ואייי../images/Emo58.gif ../images/Emo109.gif

עכשיו לחכות כ"כ הרבה
האמת שהיה פרק טוב אבל לא כזה מפתיע כי את כל הקטעים החשובים כבר הראו לנו בפרומואים=\ מעצבן אותי שטצ'ו כזה אלים הוא בדיוק כמו שלוס מתארת את הפראיים ומה שהם לא אמורים להיות=\ ומשגע אותי שהם לא חושבים מחשבה צדדית קצת ומבינים שמשו לא בסדר שם. ככה לימדו אתכם במנדליי?! לא הכל כמו שהוא נראה, הלווו
מסכן טיאגו:( ו-ולה:( אבל יופי באמת שוב טיאגו כוכב הפרק ומה השאר עושים? יושבים ורואים אותו בטלוויזיה
נמאס לי!!=\ וכמובן הרגע הקטנצ'יק שאני הכי אהבתי בפרק היה כשלוקה ראה את טפי ורץ אליה ושמח
ולעניין הפרקים הבאים: וואו
אוף זה נראה מעניין שמישו יעצור אותי מההתמכרות הזאת
עכשיו שאני חושבת על זה תכננו לטוס עם חברות בדיוק ב29 כשחוזרים הפרקים
מלודי יולדת
אבלללללל כמובן שיגע אותי פרומו ארוך נורא ורק שניה אחת של לוקה-טפי. מה יהיה איתם?
ואיתי?

Nich92

New member
איזה פרק../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo233.gif

אמאאאא איזה פרק טוב!! אפילו שהראו הכל אני הופתעתי לגמרי... היה מרגש :( במיוחד הקטע של רמה והופ ושל מר וטיאגו! אני כ"כ רוצה שמישו יראה את חס בכניסה לרסיסטנסיה! מסכימה לגמרי בקשר לטצ'ו... ובקשר לטיאגו.. לא אכפת לי הוא נראה ממש טוב ושווה את הזמן מסך ^^ ביאס אותי הקטע של מר וטיאגו.. חשבתי שזה יהיה טיפה ארוך יותר, שהם יתנשקו בסוף... >< בקשר לוולה.. היא מעצבנת אותי נורא בעונה הזו, לא אכפת לי ממנה :p בקשר לפרקים הבאים: חשבתי שלוס מתה
מסתבר שלא.. חח מר הרגה אותי כששאלו אותה מה הרשי תבות (או איך שלא רושמים את זה ><) של הNE: No Entiendo XDDD לא אהבתי את הדרך שטיאגו יתנהג בפרקים הבאים.. בכל מקרה... צריך להיות נורא מעניין! יאללה שיגיע כבר מהר ^^

פרק טוב../images/Emo2.gif../images/Emo58.gif

באמת את כל הדברים החשובים ראו בפרומואים אבל עדיין.. זה מעצבן שהם חושבים שהילדים בNE בוגדים
וטצ'ו איך הוא הרביץ לרמה.. ובכלל שהופ סיפרה לו הכל וזה.. מסכן
וחסמין יואו זה היה כזה קרוב שטצ'ו יראה אותה.. אבל כמובן הם בטח ייפגשו בעוד איזה 20 פרקים
וטיאגו ומר.. זה היה כזה עצוב אה ולוקה טפי איזה חמודים
ובפרקים הבאים יואו איזה מתח ..
רמה וולה נפגשיםםם
טוב הוא לא ממש זוכר אותה והם גם לא בדיוק זוג אבל עדיין
ולוס בכלל לא מתה וולה מסכנה איך סימון התנהג אליה .. והם חושבים שהם באמת השתנו..
מה הבעיה לקלוט שמשהו לא בסדר.. זה החברים שלהם למה שיעשו להם את כל זה O: ורמה לא הולך להיות שוב עיוור או משהו נכון?
ראו אותו עם מינה והתחבושות האלה בעיניים

XקוקיX

New member
השיר הזה היה בפרק?! ../images/Emo2.gif

אני ממש אוהבת אותו והייתי בטוחה שאף אחד לא מכיר אותו עד שהוא היה בפרק ב90210 ועכשיו גם בכמעט מלאכים , מגניב :) (זהו, הייתי חייבת להגיב על השיר למרות שעוד לא התחלתי לראות את העונה.. וגם לא סיימתי את העונה השלישית
)

didalf

Well-known member
אני לא הכרתי../images/Emo109.gif

למרות שהוא נשמע לי מוכר
שיר יפה, אני אוהבת ששמים בקאסי שירים גם שהם לא של הסדרה. הרבה פעמים אני מגלה שירים יפים שאני לא מבינה למה לא הכרתי קודם.

XקוקיX

New member
אני חושבת שאף אחד לא מכיר

את השיר הזה
אני מכירה אותו כבר בערך שנתיים, הוא ממש יפה :) וכן, גם אני אוהבת את העובדה ששמים שירים בפרקים ובעיקר את העובדה שמתייחסים מאוד למשמעות השירים ולמילים שלהם כי אני מאלה שתמיד קוראות מילים של שירים וחשוב להן שהמילים יהיו יפות. ובאמת משלבים בסדרה שירים ממש יפים עם מילים מתאימות :)

didalf

Well-known member
../images/Emo45.gifגמני אוהבת תקטע הזה../images/Emo109.gif

שהמילים כאילו מתאימות לעלילה וזה, ובגלל זה זה כ"כ מרגיז שבעריכה בארץ החליפו את השירים

XקוקיX

New member
אני לא רואה את הפרקים

או את הקטעים של ארגנטינה אז אני לא יודעת מה השירים המקוריים ששמו ובמה החליפו אותם, אבל בתכל'ס זה באמת מעצבן, למה לעשות את זה? :|

didalf

Well-known member
בטח עניין של כסף../images/Emo109.gif

זכויות יוצרים או משו=\ וזה בדיוק הקטע, אנשים למשל שלא רואים תקטעים המקוריים אפילו לא יודעים שהחליפו שירים והרסו את כל המשמעות של הסצנה/פרק. ואז במקום סצנה חזקה עם שיר מתאים זה סתם עוד סצנה עם שיר של קאסי ברקע. לקראת הסוף הם אפילו חתכו סצינות שלמות עם שירים!:|

למעלה