אחרי הרבה זמן - קבלו שירשור מעניין:

מצב
הנושא נעול.

נוסע99

New member
אז לאוהדי בית"ר התל-אביביים

הכפר בית-צפפה ומערה עתיקה בצילום
מצד ימין למעלה... ממול יושב...איצטדיון טדי !
תהיה תחבורה לטדי? טוב מאד. שמעתי כי בעבר פיצלה מסילת הרכבת את הכפר בית צפפא לשני חלקים - ישראלי וירדני, אז באמת אולי מגיע להם שתהייה להם תחנת רכבת משלהם, ובאשר לשוכני המערות - האם רכבת ישראל בונה גם עליהם?

צריך לשאול את האדם הניאנדרטלי !!!

תהיה תחבורה לטדי? טוב מאד. שמעתי כי בעבר פיצלה מסילת הרכבת את הכפר בית צפפא לשני חלקים - ישראלי וירדני, אז באמת אולי מגיע להם שתהייה להם תחנת רכבת משלהם, ובאשר לשוכני המערות - האם רכבת ישראל בונה גם עליהם?
צריך לשאול את האדם הניאנדרטלי !!!

ןלכסח נורא ואיום מסוג אחר:

ונפתח בשלט הרשמי של הרכבת הקלה בתחנה המרכזית בירושלים. כל הצילומים: ד"ר אביתר רייטר - ירושלים !
ןלכסח נורא ואיום מסוג אחר:
קו 2 שלוש שעות לאחר הפיגוע הנורא בירושלים: כל הצילומים: ד"ר אביתר רייטר - ירושלים !

זוית רביעית:

ונפתח בשלט הרשמי של הרכבת הקלה בתחנה המרכזית בירושלים. כל הצילומים: ד"ר אביתר רייטר - ירושלים !
זוית רביעית:
כל התמונות צולמו בחניון תלפיות כ- 10 דקות לאחר הגיע האוטובוס לשם. כאן הוא נראה לפני ניקוי. האוטו נסע בכוחות עצמו את מאות המטרים האחרונים לכאן. גרר אותו חברנו: 0303: 84-162-01 (גררוש).

ובפתיחה ארוכה אסיים להיום עם

תקווה לבשורות יותר טובות כמובן ! כאן צולם האוטו הפגוע עם חצוביונת (חצובה בעברית). מאחל לילה טוב, שלכם, אביתר.

טוארג

New member
כל התמונות ממש טובות.

תודה
התמונות מבית שמש ממש יפות
כל התמונות ממש טובות.
תודה רבה!!

צחקן

New member
מזעזע !!!.

אופסססססס. הנה התמונה האחרונה:
מזעזע !!!.
ב"ה וזה שרידי ה"הודנא" . הערבים ,(לא כולם אבל 60-70 אחוז הם רשעים . הם שחטו אותנו עוד לפני שהטיתה לנו מדינה בתרפ"ט !!!!. אבל : לא כול הערבים רעים ה טלוי בששלטון !!!. אם זה שלטון טררוסטי כמו ערפאת - הם יעשו טרור וזה ישאר לדור הבא ולדר שאחריו, אבל לבנים של הדור שאחריו , זה לא ישאר אם לא יהיו מנהיגים שמסיתים. אם זה שלטון אבו -מאזן אז זה שלטון שמצד אחד שלום מצד שני הי עבדאללה, תכין את המטענים לפיגוע.

עומר M

New member
שאלה לאביתר על תחנות בית שמש ומלחה

תקווה לבשורות יותר טובות כמובן ! כאן צולם האוטו הפגוע עם חצוביונת (חצובה בעברית). מאחל לילה טוב, שלכם, אביתר.
אני אינני מאזור ירושלים, אולם מתצלום התחנות נראה כי שתיהן ממוקמות באמצע שום מקום (אני מאוד מקווה שאני טועה) האם זה אכן כך?

אביב ש

New member
הרשה לי לענות

אני אינני מאזור ירושלים, אולם מתצלום התחנות נראה כי שתיהן ממוקמות באמצע שום מקום (אני מאוד מקווה שאני טועה) האם זה אכן כך?
הרשה לי לענות
אומנם בשולי הערים, אבל ממש לא בשום מקום. תחנת בית שמש נמצאת מצפון לעיר, בדיוק במקום שבו הייתה בעבר. מדובר יחסית באיזור קרוב למרכז העיר, למרות שממש אינה בלב העיר.. בירושלים, עיר גדולה בהרבה כמובן, התחנה ממוקמת מדרום לעיר, ולדעתי הכוונה מאחוריה היא פשוט גישה נוחה למרכז העירוני הקרוב- מלחה. באיזור זה מצויים מספר גופים בעלי חשיבות בקנה מידה עירוני או אפילו לאומי כמו אצטדיון טדי, הגן הטכנולוגי וכמובן קניון מלחה. נכון שהתחנה המקורית ("החאן") הייתה הרבה יותר קרובה למרכז העיר, אבל מה לעשות.. היא כבר לא איתנו..

מצב
הנושא נעול.
למעלה