אחרי הפסקה ארוכה חוזרים למסלול

יעל@

New member
אחרי הפסקה ארוכה חוזרים למסלול ../images/Emo3.gif

אחרי הכישלון האחרון והקשה ביותר (IVF ראשון), יצאנו להפסקה של כמעט 4 חודשים. עוד יומיים אני מתחילה להסניף, ואחר כך גונל F לראשונה. חזרנו מהחופשה בחו"ל עם כוחות חדשים, אני מלאת פחד, לא יודעת איך אני שוב אוכל להתמודד עם כשלון אם יהיה כזה, למרות שאני מקווה לטוב. לא יודעת אם במאגר שלי יש לי את הכוחות האלו שהחזיקו אותי כל פעם עד היום. אני כל כך מקווה, עם כל כך הרבה תקוות לשנה החדשה, וכל כך לא רוצה יותר להתאכזב. אני רוצה להיות כמו כל הזוגות שחושבים על להכנס להריון ותוך 3 חודשים בהריון. היום מצאתי את הספר על הריון ולידה שקניתי שחשבתי להכנס להריון, בטח כבר הוציאו מהדורות חדשות מאז... תודה על ההקשבה, סליחה שזה יצא קצת ארוך, אוהבת יעל

TWEETY =^.^= 3

New member
מאחלת לך שהשנה הזו תביא עימה בשורות

משמחות אגב,,,,גם אני בסיבוב הראשון כבר קניתי את הספר של הריון ולידה - משום מה לא לקחתי אופציה אחרת מאשר הריון

TWEETY =^.^= 3

New member
יש למשהיא אולי את הטלפון של מכון

פועה ??????? סליחה שאני נדחפת, לא רציתי לפתוח הודעה חדשה

עינתפ

New member
רציתי לרשום לך שמחר בצאת השבת

תקבלי תשובה, אבל בדיוק נזכרתי שגם לי יש אז...:02-5375050רב-קווי. יושבים ברחוב סורוצקין 33 בירושלים.

עינתפ

New member
עוד משהו קטנטון, את מספר הטלפון

של המכון קיבלתי, מישיבה במרכז שפירא ליד אשקלון. היינו שם בשביל לגייר את הבן שלנו ונפגשנו עם רב שיושב במכון פוע"ה, אני לא זוכרת בדיוק את שמו, הוא היה בן אדם פשוט מקסים.פשוט הרגשנו פתוחים לענות לו על כל שאלה שהוא שאל, ובכלל לא בנושא הגיור. אני בטוחה שישנם עוד אנשים שם כמוהו. סתם משהו שעלה לי כרגע. בהצלחה.

TWEETY =^.^= 3

New member
תודההההה עינת ../images/Emo23.gif

פשוט נשאלה שאלה הלכתית בפורום של החד הוריות,,,,והמלצתי להם לפנות למכון פועה. אני מקווה שזו באמת הכתובת לשאלתם.
גדול

אפרת**

New member
לי ידוע טלפון אחר של פוע"ה

02- 6515050. ויצא לי להיות איתם בקשר לפני יום כיפור.

עמית@

New member
גם לי יש את הספר,

אני אפילו קוראת אותו מדי פעם, כמו כל חומר בנושא הריון שאני יכולה להניח עליו את ידי. מה לעשות, אי מבטיחה לך שיום אחד זה יהיה שימושי לא פחות ממושגי הפוריות בהם את שולטת כה טוב כעת. לקוות ולפנטז זה כנראה תמיד טוב. לקראת שנה חדשה כמו לקראת כל דבר אחר. המון בהצלחה יעל, ולגבי הכוחות, כנראה שיש לך, כי אין ברירה, אחרת לא היית ממשיכה הלאה והלאה. עד הסוף עמית

TWEETY =^.^= 3

New member
וייי עמית,,,,,את יודעת מה הכי קטע

כל פעם אחרי הזרעה,,,,,,אני קוראת מחדש מה הם השלבים בהתחלה, מתי מרגישים בהריון ובכלל מה הם הסיפטומים. כל פעם מחדש וכל פעם מחדש אני שוכחת - לא יודעת מעין בלאק אוט שכזה. מה שבטוח כשהיה בהריון אקבל לבטח פטור מהספר הזה כי אהיה כבר כזו אלופה שחבל"Z

בהצלחה גדולה

מאחלת לך שהאכזבה האחרונה שנחלת, היא אכן האחרונה ועכשיו תבוא הצלחה גדולה. מקווה שיהיו לך את כל הכוחות הדרושים לעבור טיפול ושנשמע בשורות טובות ממך בקרוב מחזיקה אצבעות זוהרה

יפעתי&

New member
יעל מחזיקה לך אצבעות ../images/Emo23.gif

מאחלת לך מכל ה
שנה פוריה ונהדרת שתהיה מתוקה מ

טלי2

New member
יעל, ../images/Emo39.gif

מקווה שהחופשה אכן נתנה לכם את הכוחות להתחיל ושתצליחו כבר בסיבוב הראשון,באמת מאחלת לך את זה מכל הלב, הזדהיתי כל כך עם מה שכתבת גם אני כמוך רוצה כבר להצליח גם אני לא רוצה להתאכזב יותר גם אני מצפה כבר לרגע שהספר "הריון ולידה" ישמש אותי הלוואי שנצליח כולנו ושיהיה כבר טוב !

יעל@

New member
../images/Emo51.gif

לא פשוט להיות בתוך תהליך הטיפולים. מקווה כי לשנה החדשה תיהיה לנו מתנה נפלאה, אוהבת יעל

נועם@בת

New member
יש לך המון כוח יעלי

לעוד טיפול אחד לתשעה חודשי הריון. ללילות ללא שינה. לשנים ארוכות של גידול ילדים. נשים נבראו עם כוחות יעלי, אז תתחילי לאגור כוחות לגידול ילדים
שבוע טוב נועם

יעלי הכוחות הנפשיים יניסו את הפחד ../images/Emo57.gif

את זה גילתי אני ....כמעט שנה אחרי שהתחלתי את ההפריות הכוח חזק בהרבה מהפחד ובסוף מתגברים ...הלואי שהשנה החדשה תיתן הצלחה יונית

למעלה