אחרי הפסקה ארוכה חוזרים למסלול

יעל - ../images/Emo50.gif

שנה חדשה - כוחות חדשים! הכוחות שלנו באים כשהרצונות שלנו חזקים, וברור שזה יקרה עם הרצון והכוחות שיש לך, אם לא ב-ivf הראשון אז בשני. וכנפגשים בפחד אפשר גם לתת לו יד ולהמשיך איתו באהבה לעבר היעד. כולם מפחדים לפני צעדים משמעותיים ואפשר להשתמש בפחד כמנוף לצמוח ולגדול (תרתי משמע). חוצמזה, כבר סוכם פה בפורום שהשנה כולנו מתעופפות מפה. אז בהצלחה בטיפול החדש (בקרוב גם אצלי)
- נילה

yaelhul

New member
יעלי ../images/Emo24.gif

גם אצלי הספר הזה שכב על השידה ליד המיטה כשנה+, ובכל פעם העברתי את גלגל ההריון עוד חודש ועוד חודש קדימה, כדי לדעת מתי יוולד הילד שלנו. מאז הספקתי להעביר אותו לספריה שבחדר השני בבחינת "דיה צרה בשעתה". יש לנו צרות גדולות יותר כרגע מלדעת באיזה חודש נחגוג לצאצא את ימי הולדתו.. עדיין עובדים, לצערנו, על עצם קיומו. שמחה לשמוע שהחופשה ארגנה לך מאגר קטן של כוחות ואנרגיה שאיתו תוכלי להתחיל את הטיפול הבא. אני מקווה שלא תזדקקי לשום כוחות אחרי זה, פרט לכוחות להתמודדות עם בחילות ועם ההמתנה של 9 חדשים לילד שלך. מחזיקה לך אצבעות ל-ivf שני ואחרון. יעל

יעל, אני בדיוק חוזרת מפגישה

עם חברה שהיא אמא לתאומים בני שנה וארבע, מ-IVF שני. מקווה ש"תידבקי" דרכי במזל שלה (ואולי גם אני, בתור השליח...
).

יעל@

New member
העברתי את הספר הריון ולידה חדר

זה כצעד ראשון. הוא היה בשידה ליד המיטה שלי. עכשיו אני אפנה שם מקום לזריקות ולמשאף (סתם). בכל מקרה כולי מוכנה לטיפול, מאוד מקווה ורוצה. ומליון תודה על התמיכה והכח הרב שאתן מעניקות, יש לזה השפעה מאוד גדולה. אוהבת, יעל

למעלה