אחרי המתנה של 74 ימים!

מצב
הנושא נעול.
אחרי המתנה של 74 ימים!../images/Emo2.gif

אחרי המתנה של 74 ימים!

הגיע אתמול סופסוף המחזור (בעזרת פרוגיליטון), הבוקר עשיתי פרופיל הורמונלי ואני נפגשת עם הרופא אחה"צ. יש סיכוי שתהיה תשובה ל-FSH היום?

נמש קטן

New member
נו, באמת הגיע הזמן ../images/Emo13.gif

אחרי המתנה של 74 ימים!

הגיע אתמול סופסוף המחזור (בעזרת פרוגיליטון), הבוקר עשיתי פרופיל הורמונלי ואני נפגשת עם הרופא אחה"צ. יש סיכוי שתהיה תשובה ל-FSH היום?
נו, באמת הגיע הזמן

שיהיה בשעה טובה! לדעתי בדיקות דם מגיעות לכל המאוחר עד השעה 16:00 (לפחות אצלי בקופה). מקווה שגם אצלך.

תודה../images/Emo140.gif

נו, באמת הגיע הזמן

שיהיה בשעה טובה! לדעתי בדיקות דם מגיעות לכל המאוחר עד השעה 16:00 (לפחות אצלי בקופה). מקווה שגם אצלך.
תודה

לא האמנתי שאני כל כך אתגעגע... אלא אם כן הוא לא מגיע מהסיבה הנכונה כמובן... מחכה בקוצר רוח להתחלת IVF ראשון ומקווה שלא יידחה בגלל הפסח.

שמו לך מדבקת "דחוף" על המבחנה?

אחרי המתנה של 74 ימים!

אם כן - נראה לי סביר שהבדיקה תגיע עוד היום. אם לא - כנראה שכבר מחר... מחכה איתך בכליון עיניים להתחלת הטיפול הזה. עתליה

תודה, לא היתה לי גישה למחשב בימים ה

אם כן - נראה לי סביר שהבדיקה תגיע עוד היום. אם לא - כנראה שכבר מחר... מחכה איתך בכליון עיניים להתחלת הטיפול הזה. עתליה
תודה, לא היתה לי גישה למחשב בימים ה
אחרונים, אמרתי לאחות לרשום והיא עשתה את זה, הרוב הגיע באותו יום, חוץ מ-FSH שהם לא בודקים כל יום, פעם בשבוע כנראה...ויהיו תשובות רק בראשון אחה"צ (התקשרתי למעבדה והתעצבנתי על מי שענתה לי, כי היא שאלה אותי למה שולחים בדיקות בלי לשאול אותם, כי אם היו שואלים היו יודעים שהם לא יבדקו בימים הקרובים... ומה היא חשבה שאני אעשה פרופיל הורמונלי ביום העשירי למחזור בגללה....) בקיצור היה ממש מתיש לאתר את הבדיקות, אפח'ד לא היה מוכן לעזור לא הפקידות ולא האחיות, עד שבמקרה סיפרתי למישהי מתוקה שישבה לידי בתור והיא אמרה לי שיש בדיקומט (צ'טערת לא הכרתי
) וכך נושעתי...תודה תודה תודה לך, מקווה שאת פה מהפורום...

anguly

New member
כשרוצים שהיא תבוא היא לא באה

אחרי המתנה של 74 ימים!

כשרוצים שהיא תבוא היא לא באה
וכשלא רוצים שתבוא - אז בדיוק היא מגיעה
- בדיוק בגלל זה קוראים לה מכשפה..... אז טוב לשמוע שסוף סוף היא הגיעה - ושיהיה בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה