אחרי הכל....הגעתי...

ScOoZe

New member
אחרי הכל....הגעתי...

היי לכולם! מה שלומכם?! מקווה שהכל טוב אז הרבה זמן אני קוראת בפורום, ואין לי מושג למה לא כתבתי... אבל עכשיו אני כאן!ולתמיד! אני אלינור, בת 16 עוד 4 ימים, ומן הסתם חולת אופנה, אובססיבית לקניות בגדים וכל שאר הירקות (איפור, נעלים, אביזרים שונים וכו). וזהו לעכשיו, מקווה להכיר את כולן...כולם...וכאלו שלא הזכרתי... אז לביינתים נשתמע בעתיד אליק

ScOoZe

New member
היי הדס והיי לילי

תודה על הוולקום קצת על עצמי?! מה?! סגנון לבוש וכאלה?!מראה?! או סתם בכלליות? אליק

שלום לך ../images/Emo105.gif

אני שירה (אם שכחתם אותי זאת אני manga girl) אקקיצר ספרי איזה צבע את הכי אוהבת ללבוש ובכלליות ואיזה סגנון לבוש את מעדיפה....

ScOoZe

New member
אז ככה

בכללי אני אוהבת את כל הצבעים, ויש לי בגדים כמעט מכל הצבעים אבל מה ששולט בארון שלי זה חום לכל סוגיו וגווניו, בורדו, ירוק, כחול (כהה בלבד!), חרדל והרבה כתום. וכמובן, שחור, אהבתי הנצחית. כמובן שיש לי גם ורוד, אדום, לבן, אפור, סגול וכו...אבל הרבה פחות... סגנון לבוש?! לא משהו מיוחד, קלאסי, יומ-יומי, די פשוט עם פריט אחד מיוחד שגורם להסתכל ולחשוב (רוב בפעמים אלו הנעליים) אבל שזה מגיע לארועים זה אלגנטי... אני חייבת להודות, אני מבזבזת וקונה בגדים יקרים רק שאני יודעת שאלו פריטים שתמיד יהיו באופנה ועל כל המודות שחולפות אני לא מבזבזת יותר מידי כסף... אני לא אוהבות גופיות.... זהו...זה בערך הסגנון שלי, כמובן שיש ימים יוצאי דופן! אלינור

למעלה