אחרי החזרה דלקת בגרון וחום

אחרי החזרה דלקת בגרון וחום

עוד ארבעה ימים בבדיקת בטא. קמתי היום עם התחלה של כאב גרון. ניסיתי לעשות הכל שלא יתפתח אבל לא עזר. אני עם קצת חום ודלקת. אפשר לקחת אנטיביוטיקה? זה פוגע בסיכויים של העובר להיקלט?

נגה77

New member
אני לקחתי מוקסיפן

ממש כמה ימים לפני הבטא... אמרו לי שאין בעיה לקחת את זה.
ואכן הבטא הייתה חיובית ב"ה...

בהצלחה!! תרגישי טוב

מרינה77

New member
זה מאוד אינדיווידואלי. אין מתכון אחד בטוח לכו

אין שום בעיה לא עם כאב גרון ולא עם אנטיביוטיקה(רק תוודאי שרופא שרושם לך אנטיביוטיקה יודע שאת בהריון ושיביא לך אנטיביוטיקה מתאימה, כמו שבנות רשמו פה באמת אין בעיה עם מוקסיפן)
ויש מקרים שלהפך כשמערכת חיסון נחלשת הסיכויים לקליטה הם יותר טובים.
אז בקיצור אין לך מה לדאוג.
בהצלחה!

פיקוטי

New member
נראה לי שאת יכולה

להיות רגועה
קודם כל - אני עם הוראה לקחת אנטיביוטיקה אחרי הנצה עד שבוע אחרי ההחזרה, אז די בוודאות - זה לא יכול להזיק.
מלבד זאת - כי גם אני חולה ועם שיעולים מהגיהינום, נזלת, גרון וכל הסיפור - אז חפרתי פה קצת

מצאתי סיפור של אחות פורום ותיקה (לא זוכרת מי) שדווקא הפעמיים שנקלטה היו עם דלקת גרון !!
עוד דברים שקראתי פה (לא חותמת עליהם אבל נשמע הגיוני) - שהעובר (555) בכל מקרה עדיין לא קשור למערכת הדם שלנו בשבועיים הראשונים.
אז תרגישי טוב פונפוני והכי חשוב - בהצלחה לעובר/ית

אתן פשוט נהדרות, הרגעתן אותי ממש. חשבתי שאני

עכשיו הורסת את העובר ולא נותנת לו להשתרש

ברוב טיפשותי הלכתי היום בבוקר לעבודה (אני מחנכת) ואחרי שעתיים הרגשתי שאני ממש קודחת.
כמובן שהלכתי לרופא והוא אמר שזה נראה שיש לי דלקת גרון ושפעת ואמר לחזור לעבודה רק בשבוע הבא.
ועכשיו אני בבית על קוצים כי יש לי מחנק מטורף בגרון, אני לא יכולה לשכב כי אז אני לא נושמת
ועוד רגע אני מתחילה למרוט שערות משיעמום, ציפייה, מתח, חרדה, דאגה, לחץ וכו' מהבטא ביום חמישי.
רציתי רק לדעת, אם אשתגע, ויכניסו אותי לבית משוגעים עדיין יהיה לי תמיכה כאן מהפורום המדהים הזה?

loewy

New member
ממממממממ

תלוי באיזו מחלקה תאושפזי...

ברור שכן

התמיכה כאן היא למאותגרות הריון באשר הן.
ללא הבדל דת, גזע, מין, מוצא, נטייה מינית, שפיות, משקל, מראה, צבע עיניים, צבע שיער, מקצוע, בע"ח חיים מועדף, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות התנהגות, אורך שיער, אורך חצאית, טעם מוסיקאלי, טעם בבגדים, טעם באוכל, סוג פרוטוקול, סוג הורמונים, רפואה פרטית או ציבורית...

להמשיך?

תרגישי טוב!

acka

New member
יש לנו נציגות שם

בכל בית משוגעים יש כמה מיטות של מטופלות פוריות שמחכות לבטא.
אני חושבת שתוכלי למצוא ביניהן כמות מכובדת של נציגות הפורום
.
תרגישי טוב.

YaelHakeini

New member
לקחתי אנטיביוטיקה בגלל פציעה ונקלטתי יפה

ברוך השם טפו טפו כבר שבוע 31...
לדעתי אפילו יש מצב שזה קצת עזר

YaelHakeini המקסימה!

איזה כיף לשמוע שאת כבר בשבוע 31!
אני זוכרת את הסיפור שלך על האובדן, אני זוכרת שקראתי אותו אחרי האובדן שלי וכמה בכיתי.
אני כל כך שמחה בשבילך!!!
הלוואי שגם אני אזכה בעוד יומיים לבטא חיובית והריון תקין עם עובר בריא ושלם.
אני כ"כ רוצהה!!

למעלה