אחכה לך בשדות

roee15

New member
אחכה לך בשדות

אתמול בבצפר ידידה שלי פתחה לי קו מחשבה חדש לגבי השיר. האם היחסים בין יובל לחברה המסתורית שלו הם אך ורק יחסים מיניים? "..טשרנחובסקי 6, שעה 5, תבוא לבד.." "תאהבי אותי פעם אחת, תאהבי אותי פעם שנייה, תראי הכל יהייה בסדר..." תחשבו על זה :)

SnoOfkIn2

New member
אממממ לא הבנתי... ../images/Emo12.gif../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

../images/Emo11.gif

תבוא לבד יכול להתפרש בשני מובנים. הראשון- תבוא לבד, ז"א עם עצמך, ז"א בלי להביא איתך עוד אנשים (עוד מחשבה מעוררת גיחוך
). השני זה תבוא לבד, ז"א בעזרת עצמך, ז"א לא בראש שלי להסביר לך איך מגיעים ותבוא כבר לבד, תסתדר לבד. ואיך זה מתקשר ליחסים מיניים בלבד?
(עוד הודעה של זיו** שכל
)

roee15

New member
היא כאילו אומרת לו

תבוא אלי הערב, יהייה נחמד. הוא מחפש שעות איפה הבית, לא מוצא. ואז הוא אומר-רבאק, אין לי כוח, אם את רוצה אותי אני בשדות. ואז יש את הקטע של "תאהבי אותי פעם אחת, פעם שנייה.." ויחסי מין מתקשרים לאהבה :p

1Reebok

New member
בדוגרי

הוא התלבט בין "בשדות" וב"סלון" ובסוף הוא החליט על "בשדות"
זה קצת שרירותי.

רפיקי6

New member
אממ...../images/Emo95.gif

אני תמיד חשבתי שהשיר מתאר כמה קשה להשיג בחורות כיום (או ב1990) ובעיקר בעיר גדולה כמו תל-אביב: הרי המוטיב של השיר זה שהוא לא מצליח לתפוס אותה בעיר, זה קשה לו (איפה לעזאזל נמצא רחוב טרשניחובסקי!? הרי אחד המאיינים של עיר גדולה זה שיש בה רחובות שאף אחד לא מכיר), ואז הוא גם מוסיף בסוף אחרי כל מאמציו הקשים: "אז אני מביט בעיר ומקלל שילכו לעזאזל..." כלומר, הוא מתעצבן עליהם כיוון שלכולם יש זוגות ולא אין! או משהו כזה... עכשיו, הפזמון זה לפי דעתי ה"חלום" שלו להיות כבר עם אותה בחורה, בדיוק כפי שהוא רוצה, מקום, הרגשה וכו'. וה"אחכה לך בשדות", זה אולי מראה שהוא לא רוצה את כל זה בעיר, אלא במקום יותר נידש, ששם אף אחד לא מפריע... זה מה שאני חושב על השיר

למעלה