אחים ואחיות שלי! התפטרתי!!

שוש מיכ

New member
אחים ואחיות שלי! התפטרתי!!

זהו, התקשרתי והתפטרתי! זה עבר בשלום! תודה על התמיכה!

שוש מיכ

New member
חח...

זה ממש איך שאני מרגישה... אוף אני מפחדת לעבוד במקום חדש... זה כ``כ מתסכל! ניסיתי בעבודה לבוא מכובד והיתי מאד ענינית למה לא מבינים שאני לא רוצה???? יקח לי הרבה זמן שוב להתחיל לעבוד...

מה בדיוק הטריף את כולם עלייך?

ישנה בטח סיבה לזה שהתחילו איתך. את יודעת בדיעבד להצביע על סיבה שאולי גרמה לכך?

שוש מיכ

New member
אמממ...

אני לא רוצה לומר את זה, כי אני לא חושבת שזה עושה אותי אפ` ס``מ אחד יותר שווה, אבל אני יפה... זה משו שאני מודה לאלוקים עליו! אבל אני סובלת ממנו הרבה. באמת! אני לא מאחלת לאף אחד... בעיקרון כשאני סתם מסתובבת ברחוב ובאוטובוסים וכאלה, אז אני משדרת הרבה סנוביות, כשמסתכלים אני מורידה עינים ומזיזה תראש... אני גם מנסה לא להבלט וזה ב``ה עובד, אני שונאת שמתחילים איתי!! ובאמת ב``ה זה מאד טוב.. אני לא רוצה להשמע גאותנית.. בעיני זה בכלל לא דבר שצריך להתגאות בו!אני שונאת לראות את הבנות שחושבות שבגלל שהם יפות אז הם שוות יותר... והם מתנשאות בצורה מגעילה.. אז בקיצור, זה הבעיה.... כשזה עבודה זה הרבה יותר נגיש כי אפשר למצוא סיבות להתחיל לפתח שיחה... כמה מהעובדים התחילו איתי... אני משחקת אותה תמימה כמה שאפשר כאילו אני לא קולטת ואני ממש לא בענין...זהו, זה המצב...

אני יודעת היטב מידיעה אישית

מה שסבלתי כשעבדתי בזמנו אחרי הארוסין שלי. והבעיה מלקוחות. זה הפסיק רק כשחבשתי פאה, ואז עם נשואה זה קצת אחרת, מאחלת לך הצלחה

בת תורה

New member
חמודה.היית אמיצה! ועשית את הצעד

הנכון! שה` יזמן לך בקרוב עבודה (ובוס) כבקשתך.

ali052

New member
יש לך קומונה מיוחדת בחיפוש עבודה!

``עזרה במציאת עבודה``

למעלה