אחיי בקואליציית השפיות

Audrie2

New member
אחיי בקואליציית השפיות ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo104.gif

שימו לב !! במוצ"ש תתקיים עצרת של קואליציית ""השלום"". ב-19:30 תצא תהלוכה מכיכר רבין וב-20:00 הם יפגינו מול משרד הבטחון בדרישה להפסיק מיד את מבצע "חומת מגן" שכבר הציל מי-יודע-כמה ישראלים חפים מפשע. הפגנה כזו היא אסון !! למדינת ישראל. תאמינו לי, אין כלי תקשורת בינלאומי שההפגנה הזו לא תופיע בו, וגם יהיו שם 400 איש זה יראה כמו 400000. בהרבה ערוצים זרים יוצרים את הרושם שפעולות צה"ל נגד הטרור הן קריזה של שרון ומופז שהעם לא תומך בה, וזה מגביר את הלחץ על מדינת ישראל. הרוב השפוי חייב להשמיע את קולו !!!! לכן אני קוראת לכל מי שהמדינה יקרה לליבו להגיע לכיכר רבין ומשרד הבטחון בשעות אחה"צ והערב, לפני !! אנשי השמאל על מנת לתפוס להם את המקום ולהראות מה עם ישראל חושב. אנא !!!!!! בלי אלימות ובלי קריאות נאצה נגד השמאל או נגד כל הערבים. אלימות תציג אותנו כחמומי מח ותפעל נגד מטרותינו !! מי שלא שולט בעצמו עדיף שישאר בבית. צריך להפגין: בעד מדינת ישראל, בעד "חומת מגן" ובעד חיילי צה"ל. נגד הטרור הפלשתיני, נגד ערפאת ונגד מו"מ איתו. אנא !!!!!! גייסו את כל מי שאתם מכירים, תרימו טלפונים, תשלחו מיילים, כתבו בפורומים אחרים. ובהזדמנות זו !! מתי כבר יקום ארגון גדול ויארגן הפגנת תמיכה גדולה ומסודרת בממשלה ?? אנחנו אומנם קואליציה רחבה מאוד במדינה, אבל אופוזיציה בעולם ואנחנו צריכים להשמיע את קולנו !! וכשאני אומרת "ארגון גדול" אני לא מתכוונת למועצת יש"ע, אלא למשהו שיכול לייצג את כל העם הזה שפשוט רוצה לחיות בשלום ובבטחון. ביום חמישי צפויה להתקיים הפגנה גדולה של השמאל בכיכר רבין, וכדאי שתהיה הפגנת נגד !!

למעלה