אחיות

Master Stav

New member
אחיות

את רלי הכרתי באחד הפעמים שהיא נכנסה למשרד שלי בנסיון למכור לי בר מים האמת היא שלא היתי מעוניין אבל היו לה דברים אחרים להציע ודווקא בזה היתי מאד מעוניין ... רלי היא אישה מרשימה : גוון העור שחום מאד נוטה לכיוון המוקה , עיינים כחולות , שיער בלונדיני שאסוף תמיד בצמה מאחור , חזה גדול ומרשים ,רגליים ארוכות ישבן קטן ומחוטב ומותניים צרות... פיתחתי איתה שיחה ושנינו הבנו מהר מאד שבר מים היא לא תמכור לי אך הפנתי אותה למספר שותפים לעסקים שלי והמלצתי בפניהם על המוצרים שלה , היא מכרה לכמעט כולם והייתה מאושרת שחזרה אלי ביום המחרת להודות לי, העמלה שלי החודש היא הגבוהה מכל הסוכנים האחרים היא חייכה והבונוס שאקבל גם הוא נחמד תודה עזרת מאד היתי רוצה לעשות משהו עבורך .... העזתי והצעתי לה לצאת איתי ובחיוך היא אמרה שאוקי... מתאים... אבל לעולם לא פה בעיר מגורינו והסיבות שמורות איתה , הסכמתי לתנאי המוזר וקבענו שהיא תבוא אל הבית שלי בערב בערך 21:00ב ואז נצא, התקלחתי התגלחתי והתבשמתי והכנתי את עצמי ליציאה שובר את הראש איך לעזאזל אני מכניס את האמזונה הזאת למיטה שלי ... בדיוק בשעה 21:00 נשמעה דפיקה בדלת ולקריאת הפתוח שלי היא נכנסה , נשמתי נעתקה מפי ... היא הייתה לבושה בשמלת מיני קצרצרה שלא השאירה מקום לדמיון ממבט חטוף היה ברור שעל חזייה ותחתון אין מה לדבר ובכלל פצצת מין מהלכת... את מדהימה אמרתי והיא חייכה ואמרה , לא חייבים לצאת ... אני מוכנה שנשב פה אצלך דווקא נעים פה ויש לך גינה גדולה אז אם בא לך ... תביא שתייה קרה ונצא לשבת בגינה ראיתי שם נדנדה עם אני לא טועה הסכמתי ברצון והובלתי אותה מבעד לדלת הזכוכית בסלון אל הגינה כשאני הולך אל המטבח להביא לנו שתייה קרה... כשחזרתי נגלה לפני מראה נהדר , אצלי בגינה על הנדנדה הגדולה יושבת ללא כל בושה אחת הנשים היפות היותר שהכרתי ... ערומה כביום היוולדה , השמלה מונחת על אחד הכיסאות והיא מתנדנדת ומחייכת , אני מקווה שלא אכפת לך ?... הנחתי את הכוסות על שולחן הגינה וניגשתי אליה נצמדנו בנשיקה ארוכה ורטובה כשהיא לוחצת בכוח את שדייה אל חולצתי הלבנה ידיה מתירות את כפתורי חולצתי ומכנסיי כשהיא לופתת את ישבניי מחליקה ברכות על גבי ועוזרת לי להתפשט... עמדתי מולה כשהיא יושבת על הנדנדה מחזיקה בידה את הזין שלי שבשלב זה היה זקוף ומשווע לפינוק ומגע ואכן זה לא איחר להגיע כשפיה המתוק נסגר על הראש הזקוף וכל כולו נבלעה בגרונה בתנועות עדינות ומנוסות ... אל תזוז היא אמרה והחלה מניעה את הנדנדה כשהיא מניחה לתנועה לעשות את שלה מלקקת אותי לכל אורך הזין והיא עשתה זאת בכזו הנאה שלא נותר לי אלא לדאוג שמה אגמור מהר מידי והתענוג הזה יסתיים ... בוא תגמור היא לחשה גמור בפה שלי אני רוצה לטעום אותך ואני ויתרתי על האיפוק והשתחררתי בבת אחת לתוך גרונה ופיה שלא ויתרו על אף טיפה... התיישבתי על הנדנדה לצידה מפעיל את הנדנוד האוטומטי והתחלתי מלטף את שדייה הכבדות את ביטנה העגלגלה ואת המשולש הבהיר בין רגליה , היא המהמה בהנאה כשידי פישקו בעדינות את המשולש הגזור היטב והחלו משחקות עם הדגדגן הנפוח והמזמין שלה .... רגליה נעו לסגור על היד שלי אך לי היו רעיונות אחרים נשכבתי על הגב מסמן לה לעמוד על ארבע מעלי כשמשולש האהבה שלה מול פני , כמו ילדה טובה היא עשתה זאת ואני מצאתי את עצמי מלקק את אותה שותה בצמא את מיצי האהבה שנטפו ממנה על פני וצווארי וכך עם תנועת הנדנדה היא התפרקה עלי באנקה חרישית וחנוקה ואני ראיתי איך שיניה הצחורות נושכות כמעט עד זוב דם את שפתיה... היא רכנה אלי והתנשקנו בעדינות כאגן ירכיה פגש בשלי ומשולש האהבה שלה מחפש את הזין שלי מוצא אותו ומתאחד איתו כאילו נוצרו רק זה לזה , היא הייתה חמה באופן מיחד ומאד צרה ואני הרגשתי את דפנות הנרתיק סוגרות על הזין שלי , רלי החלה עולה ויורדת עלי כידה נשענות על החזה שלי מותירות סימני ציפורנים אחזתי בשדייה השחומים והתחלתי מוצץ את הפטמות כשהיא עולה ויורדת בקצב מהיר מביאה את שנינו לשיא... נחנו מעט ושתינו את השתייה שהבאתי קודם ישבנו זה לצד זו שידה מונחת על הזין שלי מלטפת אותו ומביאה אותו שוב למצב של זקפה , היא נעמדה על ארבע על הנדנדה וביקשה שאעמוד מאחוריה , מראה הישבן העולה ויורד בשל מומנט הנדנדה הטריף את דעתי ואני אחזתי בכח באגן הירכיים שלה ובתנועה אחת מכוונת היטב חדרתי לתוכה פוגש שוב את החום וההתאמה הגברתי את מהירות הנדנדה ורלי החלה מיללת וגמרה פעם אחת אחרי השנייה ,, הוצאתי את הזין מהנרתיק וכיוונתי אותו לפי הטבעת שלה , מה אתה עושה היא לחשה זה לא יכאב ? עוד לא עשיתי זאת מעולם ... הרגעי אמרתי נעשה זאת לאט , עצרתי את פעולת הנדנדה והתחלתי חודר בעדינות את פי הטבעת שלה , כל ישבנה התכווץ אך לאחר מספר דקות בהן שיחקתי עם שדייה והדגדגן שלה היא נרגעה והניחה לי לעשות כל מה שבא לי , ראש הזין חדר לתוכה והיא להפתעתי נלחצה אחורה אלי עוזרת לי לחדור עד הסוף לתוכה זה כואב היא אמרה אך באופן מפתיע אני נהנת מזה ...קרע אותי אני רוצה שיכאב לי חזק יותר אמרה והכתיבה את הקצב הרצחני בו חדרתי לתוכה כידי מחזיקות את אגן הירכיים שלה ידה האחת שיחקה בדגדגן שלה כך ששנינו גמרנו יחד , הי אתה , היא אמרה היה לי טוב , לא ציפיתי לזה הערב חשבתי שנזדיין קצת אבל לא ככה ... נכנסנו לתוך הבית ורלי נכנסה להתרחץ , פתאום צילצל הפלאפון שלה ואני בטבעיות הרמתי ועניתי : הלו שלום מי זה ? רלי? שאל קול נשי לא זה סתיו אני ...אה..חבר לעבודה ... מי את ? אחותה הקטנה היא נמצאת ?....אה כן רק רגע היא בשרותיים... אז עזוב סתיו תגיד לה להתקשר אלי טוב ? כשרלי יצאה וסיפרתי לה שמתי לב כי היא החווירה מעט והחלטתי שאני חייב להבין מה קורה פה שאלתי אותה והיא ענתה... לפנ כ 5 שנים הכרתי בחור מדהים והתאהבנו הזיונים הרומנטיקה ובכלל הכל היה בהרמוניה מושלמת התחתנו אחרי שנתיים שיצאנו יחד וכעבור שנה השתנה הכל , האיש פשוט איבד כל עניין בי או בחיי המין שלנו וזאת מייד לאחר שילדתי , בנתיים הגיעה אחותי הקטנה לגור איתנו מאחר והבסיס שלה קרוב אלינו ואני יצאתי לעבוד כדי לממן את המטפלת לסתיו שלי 3) ) לא יכולתי להיות בבית כלואה ללא מעשה ואני אישה שצריכה סקס... אני אוהבת סקס ו.. בעלי כנראה לא ..אז אני מתפרפרת אבל שומרת על בחירה מאד מצומצמת של אנשים יש לי מאהב צעיר ממני 10ב שנים והיום הכרתי עוד מישהו (אמרה עם חיוך) אחלה זיון... ישבנו עוד כשעה יחד מדברים על כל הדברים בעולם ועל פנטזיות שלנו , סיפרתי לה שאחת הפנטזיות העיקריות שלי היא ששתי נשים תטפלנה בי כשאני לא עושה כלום ורלי אמרה שאולי היא תסדר משהו היא רק צריכה לבדוק עם.. הי אני נורא בררן אמרתי לא נכנס עם כל אחת למיטה ...אל תתדאג היא חייכה מחרתיים אתה עסוק ? לא ... או קי באותה שעה אדאג לביביסיטר ונראה... ליוותי אותה אל המכונית שלה שחנתה בתוך החנייה המקורה שלי שם נצמדנו שוב בנשיקה ארוכה ואיך לא נעמד לי , רלי לא בזבזה זמן הרימה את שימלתה הפשילה את תחתוני הבוקסר שלי הרימה רגל חטובה והכניסה אותי לתוכו , בוא ונפרד כמו שצריך היא לחשה תוך כדי אחיזת ראשי בידיה ושילוב שני רגליה על גבי , הושטתי את הידיים אוחז ברגליה משעין אותה כנגד דופן הרכב יוצא ונכס לתוכה באיטיות ובעדינות , חזק יותר חזק היא נהמה ואני הגברתי את הקצב כשאני מרגיש איך עוד מעט אני גומר ... חזק חזק חזק היא יללה בקול רם עד שחחשתי שהאנשים העוברים לפעמים בשכונה המבודדת שלי ישמעו אותה , שמתי יד על פיה והיא נשכה אותו וכך התפרקנו שנינו רלי ניגבה את הנושלים בין רגליה מעניקה לי נשיקה על ראש הזין נכנסה לרכב ונסעה ...

Master Stav

New member
המשך

ביום המחרת התלבטתי עם להתקשר אליה והחלטתי שלא , אישה נשואה מי יודע לאיזה ברוך אני נכנס אם היא תצלצל אז נהדר ואם לא אז נהנתי לילה אחד בטירוף וזהו ... עוד יום משעמם עבר במשרד ואני הלכתי הביתה שואל את עצמי עם אכן היא תבוא ומה היא מכינה לי... השעה 21:00 עברה ולאחר המתנה של כ 30 דקות התיאשתי הדלקתי טלוויזיה והתכוננתי לערב מול ערוץ 4 או שלוש ... התחלתי לראות איזה סרט מטופש על סוסים ואנשי בורסה שנשמע צילצול בפעמון הדלת שלי פתחתי את הדלת ושם עמדה רלי מחייכת מתנצלת על האיחור ומציגה בפני ילדונת יפיפיה תכיר זו תמר ... אחותי הקטנה , תמר תכירי זה סתיו והוא ידיד ותיק ... רציתי לנשק לה אך היא סימנה לשלילה ואני הבנתי ושיחקתי את המשחק ... התיישבנו בסלון שרלי אמרה שבו דברו ואני אכין לנו משהו לשתות או קי ? היא הלכה למטבח וקולות של כוסות וארונות נפתחים נשמעו ברקע , תמר היתה במבוכה היא לא ידעה מה היא בדיוק עושה או אומרת לי והתחלתי משוחח איתה על הצבא החיים ובכלל כרלי קראה לי מהמטבח לבוא ולעזור לה התנצלתי בפני תמר והלכתי אל המטבח , שם עמדה רלי שהיתה לבושה במעין שמלת טניס והכינה לנו שתייה נצמדתי אליה מאחור כשהיא מפליטה אנחת תענוג הזיין הזקוף שלי לחץ על מכנסי הג'ינס ורלי ללא היסוס פתחה את הכפתורים וכיוונה אותי לתוך הנרתיק המזמין שלה , שנינו הינו מגורים מהרעיון שתמר יושבת בסלון ולא מרגיש בכלום וגמרנו מהר מאד , הסתדרנו ורלי הסבירה לי שתמר לו יודעת כלום וצריך לדאוג לה בזהירות , חזרנו לסלון ושם חיכתה לנו הפתעה ... תמר הוזיזה את השולחן ממרכז השטיח בסלון ועמדה ערומה במרכז בחיוך מתגרה ושאלה יש מקום לשותפה נוספת למשחקים... כוסות השתייה נשכחו מאיתנו ורלי ואני התפשטנו ונצמדנו אליה יורדים יחד מלקקים את גופה הצעיר והמושלם , כבר מזמן אני רוצה לזיין אותך אחות אמרה תמר ואנו הורדנו אותה אל הריצפה מעניקים לה את הטיפול המפנק ביותר בעולם , פיסקתי את רגליה בעדינות ושם נגלה לי כוס ורדרד מגולח למשעיי וטף מיצי אהבה החלקתי לתוכו עם לשוני מגלה דרך השפתיים הנפוחות והמזמינות שלה את הדגדגן הקטן והזקוף שלה , נשכתי אותו קלות מביא אותה אורגזמה מיידית ורגליה נסגרו בחוזקה על ראשי תופסות את שיערי הארוך וכמעט חונקות אותי אך לא ויתרתי והמשכתי ללקק את הכוס מרגיש שבנתיים רלי נכנסת תחתי ובין רגלי עם ראשה ומתחילה למצוץ לי , התמונה היתה כמעט פסטורלית אני כורע בין רגליה של יפיפיה בת 19 שבין רגלי שוכבת יפיפיה אחרת מלקקת את הבצים שלי ומשחקת עם הזיין שלי ביד אחת וביד השנייה מאוננת לעצמה , צתמר גמרה שוב ודחפה אותי ממנה מפילה אותי על הגב , שתי האחיות בתיאום מושלם כרעו משני צידי גופי מתנשקות בינהן ושדיההן הכבדות מטלטלים על הזיין הזקוף שלי , הן התחילו מעבירות את שפתיהן האדומות כל אחת מצידה על הזין שלי כשרלי מתרכזת בבצים שלי ובמפסעה ותמר התחילה בהיסוס מה למצוץ לי תמר היתה חדשה בקטע אבל עם המון רצון ללמוד ועד מהרה הבינה את הפרנציפ וגרמה לי לתענוג אדיר מביאה אותי לגמור בתוך פיה , בהתחלה היא נרתעה אך בעידודה של רלי היא לא שפכה אפילו טיפה אחת ומייד אחר כך שתי הנשים הסקסיות הללו החלו להתנשק שידי משחקות בשדיים שלהן , תמר נשכבה לצידינו מלטפת אותנו כאני ורלי התחלנו להזדיין בתנוחה המיסיונרית , כך עד שרלי גמרה , התחלתי מלטף את תמר מתעכב על שדייה השחומים וצווארה החושני נצמד אליה בנשיקה ארוכה לשונותינו משחקות , רלי קמה והלכה למקלחת מותירה אותנו לבד , הזיין שלי כבר היה מוכן לסיבוב נוסף וכיוונתי אותו לנרתיק הרטוב של תמר , תהיה עדין היא לחשה אני ...בתולה... כמעט ואיבדתי זיקפה ...בתולה ??? יש לה גוף לאהבה ובגיל 19 היא בתולה ??? החדרתי את ראש הזין בעדינות אל פתח הנרתיק הפעור שלה יוצא מעט ונכנס קצת יותר כך לאט לאט עד שהרגשתי את התנגדות קרום הבתולין יצאתי שוב ואז בחדירה מהירה המלווה באנקה מצידה של תמר חדרתי וביתקתי את הבתולין שלה כשהיא שוכבת ידיה מונחות לצדדים אוחזות בשערות השטיח שלי ואגן ירכיה מוגבה לכיווני התחלתי מגביר את הקצב רואה איך הראש שלה נזרק בכח אחורה וכל גופה נלחץ אלי ואגן הירכיים מתחיל בטבעיות לתאם איתי את התנועות רגליה סגרו עלי וידדיה חיבקו אותי בכח כגמרה באורגזמה אדירה שהביאה אותה לדמעות .... ישבנו שלושתינו אחרי מקלחת ערומים בגינה מחזיקים כוסות של קפה קר ביד והתנדנדנו כשרלי בחיוך שאלה את תמר ... נו ... ותמר אמרה אני מוכנה לעוד ...

שכחת ../images/Emo128.gif../images/Emo128.gif../images/Emo128.gif לא?

פנטזיה יפה

Master Stav

New member
לא ממש פנטזיה

אבל כן גם לא כול מה שהיה שם ולחילופין תוספות קטנות בנינו זה משנה ?

למעלה