אחוות המאמנים /2017

חולית 10

New member
אחוות המאמנים /2017

מעבר למציאות .
דניאלה זליגובסקי
בהוצאת כנרת זמורה ביתן דביר/2017
לכול אוהבי הפוקימונים,ולכול אלו כמוני שגם מושג קלוש אין להם בנושא
אבל סקרנים לדעת,ספר יצא לאור בשם "אחוות המאמנים" .
ידוע שפוקימונים תופסים בעזרת אפליקציה,והשמחה אצל התופסים מרקיעה שחקים,במיוחד עם הכול הלך כשורה.
במקרה שלנו מדובר בסוג על של פוקימונים מיוחדים כדוגמת:פיקצ'ו,צ'רמנדר,פידג'י,סקווירטל,בלבזור,כאלו שנשמעים להוראות המאמנים,פוקימונים שיש להם כוחות ובשעת סכנה עזרתם מועילה.
בעלילת הספר מספר נושאים מרכזיים המתלכדים ונפגשים.בראש וראשונה
הכרות עם קבוצת הילדים ומשפחותיהם:מייקי,אייל,נאדים,נטליה,אימרי, אמילי, בהם אתם יכולים להבחין באיור,אל ידיהם של אותם ילדים הגיעו הפוקימונים המיוחדים,עצם הגילוי שאפשר לראותם פנים אל פנים,שהם אחרים,אמתיים היה לכול אחד מהם מוזר,מפתיע,לא מוכר,מרגש ומבקש בדיקה אישית שאכן פוקימון אמיתי לפניהם.
נוצר מפגש בינהם,מפגש של הכרות,ובתווך שיחות הבהרות,מסקנות,ההחלטות, התלבטויות,נסיון התחמקות ממעקבים מיסתוריים,מתחושת סכנה.מטרה ניצבה לפינהם, וזאת לאחר אירועים שונים שחוו:הצלת סוגי פוקימונים שבויים,ובדרך לא דרך מפגשים עם אנשים שונים הקשורים להווית הפוקימונים,
חלקם רוצים ברעתם כדוגמת: ד"ר יובאני, ואחיה ג'יי ,ואחריםהרוצים רק את טובת הפוקומונים המוחלשים כדוגמת מיסטי הנעימה "עמוד 214 מדבריה "משתדלים לעקוב אחרי מה שקורה בשטח"הכוונה ל{מכון המגנטי הישראלי } ולדווח למועצה",ופרופסור סמואל אוק המיטב.
על חבורת הילדים שהפוקימונים הם בראש מעיינהם,על ילדים שמגלים אומץ ונחישות בגילויי האמת ודרכי הצלה,על קבלה לקהילת ה'מודעים 'כמאמנים. -ועל פוקימונים תכונתם אופים,כ"יצורים מועילים ונעימים "בספר המתח והמרדף, ההרפתקאה, והדמיון שגיבורי הסיפור,מלבד הילדים הם פוקימונים.
"החלטנו לגייס מאמנים -אנשים מתאיטמים גנטית ויכולו לעזור לנו לאמן פוקימונים נדירים ,ועם הזמן לאמן מאמנים נוספים חדשים "
נהנתי מהכתיבה ומהעלילה .


 
למעלה