אחה``צ טובים אני פה..ויש לי שאלות..

אחה``צ טובים אני פה..ויש לי שאלות..

אז ככה עוד לא ברור לי כלום בקשר לטיול.. אני מביא ציוד סנפליג או לא?? איך אני מגיע מאיזור הדרום?? יש רכב?? מה קופלה עושה בפורום הזה??? אויש...כמה שאני אוהב אותה.. מה שלום כולם?? ולמה ומדוע ובכלל מתי??????? זהו!! ליטון >ברגע של שאלה< :)

מורני !

New member
ליט

תביא. יהיה סנפלינג. יש כמה חבר`ה מהדרום... צריך להשכיר רכב שייצא מהאזור שלכם ... כי יש את .. מיכל וצוש אותך את ערן את שניקו אמממ מי עוד? זהו... אז האופציה היחידה שעומדת בפנינו זה להשכיר רכב .... מה אתם אומרים? לקופלה נמאס להציף בעשרים אז היא באה לבקר כאן.. :) וזהו.. יום טוב ובוקר טוב...

ממ...להשכרי רכב..

צר לי אבל בסוכנות ``עזה מוטורס`` נגמרו הרכבים.. אולי צוש יוכל להשכיר..? אקס... צריך רכב... יש לי אלרגיה לאוטובוסים...גרר...

אממ...

יש לי רעיון.. מה דעתך, נגיע ביחד מהדרום?ובמקרה הכי גרוע? תמיד יש אוטובוסים.... מה אומר?

בחייך.. זה לא כזה נורא.....

ואם החלופה, היא לשכור רכב.... אז... אני לא יודע.. זה תלוי בתשלום.. ובביטוח... אם אני לא טועה, רוב חברות ההשכרה, לא משכירות מתחת לגיל 24, בלי תשלום גבוה במיוחד.

כמו חדש

New member
יומיים שאני מחפש...

מישהו מהדרום שיבוא איתי.יש לי רכב ,רק הבעיה שאני יכול לצאת ביום שלישי על הבוקר או יום שני בלילה.

micmuk

New member
בקשר לרכב....

קודם כל תזכור שיש שני מקומות כבר תפןסים לי ולצוש (אנחנו היינו ראשונים!!!) ןעכשיו כל מי שרוצה להצטרף ברוך הבא.... ואני חושבת עדיף יום שני בלילה...כדי להיות עם החבר`ה כבר על הבוקר. dor (מיכל של צוש)

למעלה