אחד מהכותרות בוואלה מבזקים

עופר 123

New member
ואם מעיינים עוד קצת בנתונים....

רואים ש- 57% מהבנות חושובת שהן שמנות, כאשר בפועל רק 12.8% מהן שמנות. 45% חושבות שהן שמנות כאשר הן כלל לא שמנות. חברה חולה שמחנכת את האנשים בה לשנאה עצמית.
עופר

נתונים שגורמים לי לעצב

ממש חבל לי על כל הילדות והנערות האלו שכל היום עסוקות בכמה קלוריות יש בזה וכמה בזה , ומה כן מותר ומה אסור ואני לא אומרת שמודעות היא דבר רע אבל שוב שזה עובר את גבול הטעם הטוב וזה הופך למשהו אובססיבי זה ממש לא עושה את העבודה... עצוב לי שהנתונים הלו הם נכונים וכל נערה שיש לה קילו עודף חושבת שהיא שמנה , ופה מתחילה אצלה אובססיביות של להיות מושלמת ושנאה עצמית על קילו שמשהו קבע שהוא מעל הרף המקובל פאקקקקקקקקק מה זה השטיות האלו... חבל לי שהן עסוקות בחרא במקום בחיים האמיתיים במקום להנות מהתקופה היפה של החיים שלהן .. ללי

בגלל זה

זה מגיע לכזה מצב שיש המון נערות שנכנסות להתקפי אנורקסיה ובולמוסים. יש לנו חברה מעוותת אין מה לעשות

Jane coldfield

New member
העניין הוא

שהבנות האלה אולי לא באמת חושבות שהן שמנות, אבל החברה מגדירה אותן כשמנות, לכן הם שמנות בהגדרה, אבל לא באמת. אני באמת מכירה יותר מדי נערות ששוקלות 40+ שכל החיים שלהן בדיאטה, וזה עצוב, אבל יותר עצוב זה הבנות ששוקלות 50+(לא הרבה, נכון?) שקוראים להן שמנות(כן, גם זה קיים).

למעלה