אחד השבועות הכי קשים של ביתר ב20 שנים

אחד השבועות הכי קשים של ביתר ב20 שנים

האחרונות יצא לדרך. לא זוכר מתי הרגשתי יאוש כמו שאני מרגיש עכשיו.
וזה כאילו סובבו תגלגל של העונה שעברה.
הפועל חיפה תפסיד בגול. זה יספיק בשביל להשאיר אותה ואת עכו בליגה בלי שום קשר לתוצאות האחרות.
נשאר המשחק של ב"ש בנתניה, ושלנו בסכנין.
במצב של ביתר היום, באמת שקשה לי לראות איך אנחנו מוציאים נקודה במשחק הזה, יותר מזה, קשה לי לראות איך ביתר מפסידה בכבוד ולא מושפלת שם.
ומכאן החסדים שלנו מופנים לב"ש. אנחנו חייבים להיות צמודים לסכנין לכל אורך המשחק כי אם סכנין תברח לנו מהר ויהיה מספיק זמן, אני בטוח שב"ש גם תפתח רגליים בשביל שנתניה תשאר ביחד איתה בליגה, וביתר תרד (ואף פעם לא היתה אהבה גדולה
בין ב"ש לביתר למרות שביתר השאירה אותם בליגה לפני שנה). אז כמו שזה נראה, אני יסע בשבת לנתניה לעודד את הפועל ב"ש עם צעיף של ביתר. לסכנין אין לי לב לנסוע (במיוחד אם בדרך נס נסחוט תיקו שיוריד את סכנין ליגה ואני יצתרך לשאר שם עד הבוקר).
המצב שלנו קשה על גבול קריטי, ואם זה לא מספיק גם ארקדי הבהיר לטביב שהוא לא מוכן לשלם את משכורות אפריל ומאי וטביב ופוצץ את העסקה). מקווה מאד שאני טועה אבל מאתמול בלילה, אני פשוט יושב ובוכה רק מלחשוב על מה שיקרה לנו בשבת.

shay100m

New member
מה חיובי בכל זאת?

*לעת עתה -הוסר איום אלי טביב
*אוהדים התקשרו לשחקנים ואמרו שיסלחו להם אם יוריד את סכנין ליגה..(לא ברור על מה האוהדים צריכים לסלוח...אם כבר הם צריכים לבקש סליחה..)
*ההתנתקות של גאידמק סופית כנראה ולא מסתמן שקורנפיין ימשיך, זה מה שרצו אוהדי המחאה לא?!
*ביתר תלויה בעצמה

אמרתי את דעתי, ללכת לפירוק

ושלם את החובות לאט לאט לפי היכולת שלנו. זה גם יאפשר לנו בליגה השניה להפטר מכמה עצלנים שהם כאילו שחקנים שנדבקו אלינו והתחיל לבנות את עצמנו מחדש.

ועכשיו אני ישקר אם אני יגיד שאני לא פוחד

מהשופטים וההתאחדות שהחליטה שהיא מעדיפה שביתר תרד על הדשא הירוק ולא בפירוק הבלתי נמנע בסיום העונה.
אלי חכמון, יש ספריה על מה שהדבר הזה עולל לנו ולא רק לנו.
הוא שופט חלש, מעצבן שלא נותן למשחק לזרום והעיקר דפק אותנו הרבה יותר מפעם אחת בצורות שעד עכשיו אני רותח שאני רואה אותם, וזה נראה שיש לו משהו עם הפועל ב"ש, הוא משובץ לחיפה עכו.
תבריזי אוהד הפועל ירושליים מוצהר שופט בנתניה ב"ש, שופט מעצבן, שמן בלי כושר משחק, שתוצאה ישירה מכך רחוק מאד מהאירועים
יש לו אינטרס שביתר תרד ליגה. ולקינוח יפת זפת שופט אותנו בדוחה.
אין הרבה צורך להרחיב, אני אישית לא סובל אותו. פנקסן, מעצבן...

ויפת אוהד נתניה

מה שאומר, שמצד אחד, שופט אוהד ב"ש (חכמון, סגור על זה ב90%),
מצד שני תבריזי (אוהד הפועל ירושליים אם יש דבר כזה, ושונא ביתר),
מצד שני יפת זפת (אוהד נתניה). כמה שקוף זה שמוכרים אותנו?

יפת הזפת אחיין של דוד לביא!!

מי שלא יודע מדובר בחלוץ מכבי נתניה בשנות השבעים והשמונים! בעל משחק ראש פנטסטי ואף ארוך וגדול כמו פינוקיו!
יפת אף פעם לא היה טוב עם בית"ר!!!! דופק את בית"ר באופן שיטתי!
לגבי תבריזי נראה לי משהו שלא ידעתי???
איתן תבריזי ישב לידי עשרות פעמים ביציע המערבי ביציעי בית"ר ביחד עם בנו הקטן.
יצא לי לדבר איתו מס" פעמים אחלה בן אדם!
אהוד מאוד ביציע המערבי , אתה בטוח שהוא אוהד הפועל ירושלים??? לא נראה לי.
אלי חכמון אין צורך להרחיב...תקישו את שמו בגוגל+סמים ותראו שהוא מסומם!
אחרי שדפק אותנו במשחק אחד מרבים!! בגביע מול הגועל ת"א בבלומפילד ,הרחיק את דסה על כלום ושרק פנדל דימיוני! (לפני כשנתיים בערך)
איציק קורנפיין העלוב נפש הבטיח שהוא לא ישפוט את בית"ר יותר...רק לפני שבועיים הוא בא לטדי והפסדנו!!!
אני חוזר ואומר בפעם המי יודע כמה???? יש לי הרגשה רעה!!! שנרד!!!! ליגה!!!! אני לא מסוגל להירדם כבר שלושה ימים!!!
אנחנו נרד ליגה!!!!
יבן זונה ארקדי איש ארור ודפוק מוריד אותנו ליגה!

אני יודע שתבריזי אוהד הפועל ירושלים

בגלל זה הוא מעולם לא שפט אותם. אלי חכמון שופט בכיר רק אצלנו הוא שופט חלש שעושה המון שטויות, לא רק נגד ביתר, סתם באופן שיטתי. ועל תבריזי קשה לי לסמוך בעיקר בגלל שהוא שופט שרחוק מאד מהאירועים. זה לא דבר טוב לאף אחד.

הכל עדיין תלוי ברגלי שחקני בית"ר אבל

הם כל כך חלשים שאי אפשר לסמוך עליהם!!
במחשבה שניה יש לבית"ר י-ת-ר-ו-ן על סחנין , אפשר להפסיד 1:0 ולהישאר ,כמובן גם תיקו!!
הלחץ על סחנין שחייבת ניצחון !!! ואם הם יובילו הם ירצו להבקיע עוד על מנת להוריד אותנו ליגה!
לכן אסור לחשוב על הפסד מינימאלי 1:0..... לדעתי זו מלחמה פסיכולוגית של התקשורת???

למעלה