אחד באפריל...

• פותח הנושא -me-
  • פורסם בתאריך

-me-

New member
אחד באפריל...

כמו שבטח כולם יודעים אתמול היה האחד באפריל, וכולם מכירים את הסיפור של פספוסים ודני רופ עם הגשם שם הזהב, נכון? (ולמי שלא- דני רופ ביחד עם פספוסים אמרו שירד גשם של זהב) אתמול האמת לא כל כך ראיתי את החדשות, אבל הראו ילדה אחת שבוכה קריסטלים. בהתחלה הייתי קצת בשוק, אבל פתאום חשבתי שאולי זה גם היה קשור לראשון באפריל.. למישהו יש מושג לגבי זה?

n u t

New member
אני זוכרת שלפני משהו כמו 10 שנים...

אולי קצת פחות, היה מקרה כזה בחדשות גם כן... ככה שזה בהחלט אפשרי שזה נכון...

אוקה

New member
לפני כמה שנים היתה אחת שבכתה זכוכיו

ת ועכשיו יש אחת שבוכה אבנים. מוזר.

זה באמת היה לפני כמה שנים

ואני ממש לא חושבת שזו הייתה בדיחה של אחד באפריל. ילדה אחת מארצות ערב (לא זוכרת איזו) "בכתה" קריסטלים. מסתבר שהיא דחפה לעצמם אותה ואני גם לא חושבת שאלו היו קריסטלים אלא זכוכיות. נראה לי שהיו לה כמה בעיות נפשיות
אני מסתמכת על הזכרון הדפוק שלי אז אל תקחי את הדברים במאה אחוז. כך אני זוכרת.

d a n a 12

New member
נראה לכם שזה נכון...

הוא אמר שזה באחד באפריל והוא נתן דוגמא שבשנת 1404 זה גם קרה ואחרי זה אמר שהתארךי של 1 באפריל זה 1.4.04 מה לא ראיתם שהוא אמר את זה?

זה משהו אחר לגמרי

זאת איזה לבנונית שהמשפחה שלה רצתה לסחות כסף מתורמים מחו"ל אז הם עשו כאילו היא בוכה זכוכיות. היה ונגמר.

סליידר

New member
מה פתאום היא לא הייתה מלבנון

היא הייתה מאיפשהו מישראל, או שמהשטחים. והראו את זה בטלויזיה והיא בכתה זכוכית וזה היה מדהים והבית שלה הפך להיות מוקד עלייה לרגל.

MichaLaB

New member
נצל"ש

מאיפה הגיע המנהג הזה לעבוד על אנשים ב-1 באפריל ?

d a n a 12

New member
זה בא מהתנך

ב-1 באפריל אני לא זוכרת בדיוק מי אבל אחד מאנשי התנך שיקר ואחרי זה שאל מה התאריך היום!!!

UrbanDK

New member
היא הזכירה לי משהו שדיברנו

עליו ב"מדע פופולרי" לפני יומיים. ההודעה הזו מתייחסת בדיוק אליה. במעלה ומורד השירשור יש הסברים על "מבחן טיורינג".

maec

New member
ממה ששמעתי...

יום השקר נקבע לאחד באפריל משום שהוא בדיוק תשעה חודשים לפני לידת ישו שנולד כפי שידוע לכם לאם בתולה... (כן, אני יודעת שהוא לא נולד באחד בינואר אלא ב 25 בדצמבר (יכול להיות שאני מפספסת ביום))

למעלה