אז S/C/A/R/E/C/R/O/W הולך להיות הסינגל הבא?

Ayush Cohen

New member
אז S/C/A/R/E/C/R/O/W הולך להיות הסינגל הבא?

יאיאאיי כתוב את זה בוויקיפדיה אני מאמינה לאתר הזה
סוף סוף משהו חדש מ MCR כתוב שם שהוא יצא ב-18 לפברואר http://en.wikipedia.org/wiki/Danger_Days:_The_True_Lives_of_the_Fabulous_Killjoys יאיאיא בא לי כבר קליפ הם מתחו אותנו יותר מידי

lilison13

New member
למרות שויקיפדיה לא מקור מהימן אני אאמין XD

ת'אמת נשמע הגיוני,בטח יחזרו מהממתים או משהו,או ילכו לעולם הבא כי לפי המילים נשמע הגיוני יעני Move your body when the sunlight dies קיצור הלוואי שזה אמיתי,אבל נראלי שלא כי פרנקי אמר באזישהו ראיון שאין להם רעיון לקליפ והם לוקחים הפסקה,וגם הם הוציאו את SING מוקדם מידי,יעני מבחינת המכירות והכל היה יותר כדאי להם להוציא אותו חודש אחריי כי להוציא סינגל אחד אחרי השני זה לא כדאי או משו קיצור משו כלכלי כזה לא חשוב

Ayush Cohen

New member
נכון? באמת הם הוציאו יותר מידי מוקדם את סינג

נכון שהם לוקחים הפסקה עד פברואר מהזמן של סינג יש הרבה זמן אז אני מקווה שזה יהיה מספיק בשבילם (אני נשמעת רעה
) בדרך כלל מה שנכתב בוויקיפדיה מתברר כנכון. גם עם סינג זה קרה שראיתי את זה בוויקיפדיה לפני שהם פירסמו באתר, אבל אי אפשר לדעת
אני מקווה שזה נכון

NoAmItA ChAn

New member
המממ.. לא בטוחה עד כמה זה שיר

שמתאים להיות סינגל \: או לקליפ.. לא יודעת, אני חושבת שיש כאלה שיותר מתאימים כמו בולטפרוף..

Ayush Cohen

New member
נכון? אבל כיאילו פיפסו אותו כי שמתי לב שהם

מוציאים סינגלים לפי הסדר שלהם באלבום ולא חוזרים אחרוה אבל זה מוקדם מידי לדעת...

../images/Emo216.gifאכן..או סייביורסלפ..../images/Emo47.gif

אבל מי אני שאגיד..חח כל האלבום צריך לצאת כסינגל אחד ענק

Ayush Cohen

New member
ניראלי שסייביורסלף אף פעןם א יהיה

סינגל כי : הוא פורסם באתר -אם הוא היה אמור להיות סינגל אז יו עושים לו יציאה רשמית כז וכל זה וגם בצם סביורסף מספר את יור ל הקליפ של סינג כשחושבים על זה אז במת הקליפ יור מתאים לסייביורסף כי כיאילו הם מצילים אותה ונשארים עם האוייבים ונהרגים והרעים ממשיכיםלחיות ולוקחים אותם( לדעתי הםלא מתים אבל לא משנה ) (Where the good guys die and the bad guys win) הכי הייתי רוצה שסאמרטיים יהיה סינגל ♥

למעלה