אז שני דברים קרו הלילה

OrEl74

Well-known member
מנהל
אז שני דברים קרו הלילה

רצף הניצחונות של הסלטיקס (16) מגיע לסיומו במיאמי כשהסלטיקס מפסידים 104:98.
מה אתם אומרים, מתחילים ספירה חדשה או שההפסד הזה הוא רק ההתחלה?

ובמיוחד בשביל אנפילד, אוקלהומה נותנים את המשחק הטוב ביותר שלהם העונה ומנצחים את גולדן 108:91 כשווסטברוק גם נותן את משחקו הטוב ביותר העונה עם 34 נק' 10 ריב' ו-9 אס'.
באופן אישי ממש חבל לי שהוא צריך לראות את דוראנט מולו כדי לשחק טוב בעונה די מאכזבת מבחינתו.

Anfield

New member
זה המשחק שהכי נהנתי ממנו מאז הניצחון עליהם בפלייאוף

הרבע הראשון לא היה חריג לעונה הנוכחית שלנו, היו לנו הרבה רבעים ראשונים טובים בדומה לזה. המשך המשחק חריג כי הייתה המשכיות לאינטנסיביות ותנועה בלי כדור.
תחילת מחצית 2 זה שוב היה בידודים לכרמלו ואנשים עומדים וקצת חששתי אבל היה שם האסל פליי של ווסטברוק שהחזיר את כולם לטירוף.
ווסטברוק ודוראנט החליפו מחמאות כמה פעמים במהלך המשחק, זה די ברור שהעניין ביניהם לא סגור.
אני תוהה איך אפשר להביא את אווירת הפלייאוף הזאת או לפחות משהו שדומה לזה גם למשחקים שהם לא פריים טיים, אם לא נצליח לעשות את זה אז אני לא רואה אותנו משיגים יתרון ביתיות בסיבוב 1 וזה מסוכן מאוד. כשיש אווירה כמו במשחק היום רואים את הפוטנציאל המצוין של הקבוצה, ראינו את זה גם נגד בוסטון מחצית 1 ונגד ספרס מחצית 1. צריכה להיות המשכיות, אני מקווה שהמשחק הזה יהיה זה שהוציא אותנו לדרך חדשה יותר יציבה עם יותר התלהבות במשך 48 דקות של משחק ולא רק 12 או 24.
משחק הבא זה נגד רג'י ג'קסון, אז ווסטברוק יהיה בטירוף גם בשישי בלילה :)

rapgamer4ever

New member
לדעתי ווסטברוק הוא המפתח

במשחקים קודמים הוא היה פסיבי יעני כדי לתת לאחרים הזדמנויות ולפרגן להם כדורים. אבל כשווסטברוק חד זה הופך את אוקלהומה להרבה יותר מסוכנת והחיים של השחקנים שסביבו קלים יותר. פתאום יש יותר צ'אנס לריבאונד התקפה, הכדור נע מצד לצד ולא משחק קפוא עם Ball hogging של כרמלו וג'ורג'.
פול ג'ורג' היה מדהים בהגנה. הוא חסם נתיבי מסירה, סגר את קליי, הפריע ל-KD לכדרר. בכלל אני חושב שהוא אחד השומרים הטובים בליגה על דוראנט. אוקלהומה היא מצ'אפ לא קל עבור הווריורס.

Anfield

New member
השאלה אם כולם מבינים את זה

לפול ג'ורג' יש אופי מאוד נוח מההתרשמות שלי, הוא מכיר במצב ומה שטוב לקבוצה.
אני לא יודע אם דונובן וכרמלו מבינים שווסטברוק צריך להיות מספר 1 בהיררכיה.
אני רוצה שווסטברוק ינהל הכל.
אני חושב שווסטברוק לקח יותר על עצמו כי הוא היה בטירוף רגשי במשחק הזה, אולי זה משהו שנראה שוב בפלייאוף.

FrecCo

Member
יש מישהו שלא מסכים עם דריימונד בנושא הזה?

״לעולם לא אבין על מה שורקים עבירות טכניות במקרים כאלה. אנשים משלמים כסף כדי לראות את ווסטברוק ודוראנט משחקים אחד נגד השני. אולי רוצים שכל השחקנים ב-NBA יפסיקו לשחק עם תשוקה. אולי אז הרייטינג יעלה, באמת"

fatnoam

Active member
אני לא מסכים איתו

דריימונד הוא בריון מצוי, ברור שזה מה שהוא חושב. אנשים משלמים כסף כדי לראות את ווסטברוק ודוראנט משחקים אחד נגד השני, לא רבים מכות, לא סוגרים חשבון.
&nbsp
כי ה-NBA זו הצגה, אבל אחרי זה שמנסים לחקות את זה במגרשים, אין מי שיפריד, אבל יש סכינים, אקדחים ואמצעים אלימים אחרים בשביל לסגור חשבון.
&nbsp
אז שדריימונד לא יזיין ת׳מוח. אתה רוצה לראות מכות, תראה UFC.

Anfield

New member
אני מסכים איתך לגמרי

הייתה שם הסלמה.
מילא כשהם מחליפים מילים, למה זה מגיע להצמדת ראשים, זה כבר מגוחך.
אהבתי את חילופי הדברים ביניהם כל המשחק, החלק האחרון היה מוגזם וראוי לטכניות.

FrecCo

Member
יש בזה משהו אבל

א. זה לא היה מכות וכולם נהנים לראות את ההצגות האלה והדם החם בNBA (מרשה לעצמי להגיד כולם למרות שבטוח יש כאלה שלא)
&nbsp
ב. אני לא בטוח שליריבויות האלה יש השפעה רצינית על מה שקורה בhoods או שהעובדה שהשופטים מענישים את השחקנים תעזור באיזושהי צורה למנוע מצבים כאלה.

rapgamer4ever

New member
אני נהניתי לראות את זה

קו דק מפריד בין אמוציות מהסוג הזה לבין מהלכים אלימים או מסוכנים, שכמובן אין להם מקום.
האידיאל מבחינתי הוא להימצא בתווך הזה שמאפשר לשחקנים להביע רגשות אבל לא מידרדר לפעולות פיזיות. קשה לשמור על האיזון הזה ולכן כדי לא לחצות את הקו האדום הליגה מעמידה קו צהוב של טכניות במקום הרבה יותר מגביל. אני יכול להבין את זה אבל עדיין לא אוהב את זה.
&nbsp
מקווה שהסברתי את עצמי.

Cade Foster

New member
המקרה הזה אולי שווה טכנית דו צדדית, אבל באופן כללי הוא צודק

בליגה של היום מייקל ג'ורדן היה חוטף טכנית על ה"Is he big enough". בליגה של היום מספיק שתיצור קשר עין עם מישהו שהבאת לו פוסטר דאנק בשביל שתקבל טכנית. על טראש טוק בכלל אין על מה לדבר.
&nbsp
וכן, זה קצת מוזר שדריימונד גרין הוא זה שמדבר על זה כי רוב הטכניות שהוא חוטף כן מוצדקות. אבל זה לא אומר שהוא לא צודק.

rapgamer4ever

New member
ממפיס שומטת יתרון 17 מול דאלאס ומפסידה בבית

הפסד שישי רצוף לגריזליס. נכון שקונלי חסר והם נתקלו בלו"ז לא קל אבל במקרה הזה אין תירוצים.
גאסול אגב קולע ב-42% מהשדה העונה.

Cade Foster

New member
עם קונלי - אחת הקבוצות הכי טובות במערב

בלי קונלי - אחת הקבוצות הכי חלשות בליגה.
&nbsp
הוא עד כדי כך טוב כנראה...

rapgamer4ever

New member
איזו הגזמה פראית

רק כדי לאזן את התמונה אציין שממפיס בעונה שעברה ניצחה 8-5 במשחקים ללא קונלי.
לפני שנתיים: 7-5 חיובי.
&nbsp
העונה היא 0-4 בלעדיו, אם על זה מבוססת התיאוריה שלך...
&nbsp

rapgamer4ever

New member
הטיעונים האלה מתחת לרמה שלך

כשאתה כותב דברים פרובוקטיביים תסתמך על משהו מוחשי במקום לשלוף מהמותן...

Cade Foster

New member
מה לא מוחשי פה?

אתה חושב שממפיס קבוצה טובה יותר בלי קונלי או מה? מה שקורה שם לא מפתיע אף אחד. כששחקן מוביל שלך נפצע אתה נפגע. כשיש סביבו הרבה שחקנים שמסוגלים לתת יותר בהיעדרו (כמו בבוסטון) אז אתה נפגע פחות.

rapgamer4ever

New member
תעמוד מאחורי הדברים שכתבת

"עם קונלי- אחת הכי טובות במערב. בלי קונלי- אחת הקבוצות הכי חלשות בליגה".
&nbsp
על סמך מה אתה אומר שהיא אחת הכי טובות במערב? על סמך מה אתה אומר שהיא אחת הכי חלשות בליגה?
&nbsp
או שאתה חוזר בך מהאמירה הזאת ופשוט מציין שקונלי חשוב לממפיס, מן הסתם אני מסכים איתך לגבי זה.

למעלה