אז... רושפלד פורש מהתוכנית

צאט10

New member
סלח לי, אבל הוא מבחיל [גם] פיזית, באחת התוכני

באחת התוכנית הוא לקח קמצוץ מהבלילה של המתחרה בשתי האצבעות, סובב אותה בין 2 האצבעות כמו... [משהו מהאף...] ואח''כ עוד זרק את זה בחזרה לבלילה... בתנועת זלזול
לך תדע אם הוא לא מחטט גם באף כשהוא מכין את המנה

einat162

New member
ההערה הזאת - נכונה לגבי כ-ו-ל-ם כולל מתמודדים

מי מהם מלקקים, דוחפים אצבעות וכו' - הרי כל אוכל שמוכן ע"י אחרים- לך תדע איך הכינו ומה רמת ההגיינה.....

נורא מזכיר לי שכשהביאו את השף האיטלקי - פתאום לכל שופט היה כף משלו, וכל שופט הוריד טיפה לצלחת אישית ורק אז טעם מהמנה .
גם במשימה שהשופטים בישלו עם המתמודדים אז אחד מהמתמודדים (לא זוכרת מי) ביקש חוו"ד מהשף - "שף תביא אצבע רגע" ... (יכול להיות שאני מתבלבלת עם "משחקי השף", אבל לא נראה לי).

כמהאפשר

New member
לא חושבת שזה באמת משנה מי פורש ומי נשאר

אם באמת מישהו פורש שם- ואם הם פורשים מעצמם ואלו לא לחצים שם ההפקה או דרך לקדם את עצמם.
בסוף הוא עוד יגיד שזה קרה מפני שהוא הרגיש שהוא לא מצליח מוסרית להשאר שם, במיוחד לאור הפרסומים האחרונים.

קשה לדעת מה קורה שם באמת.

אבל לא הוא, לא אנסקי ולא כל השאר הם לא באמת מעבר לבובות של הרייטינג, של רווחי הערוץ וההפקה.
כמובן שהם מביאים מהאישיות שלהם- אבל זה רק נ\התיבול של התוצר הסופי.

אני כן לומדת הרבה מהדברים שלו, של כהן וגם שלשני- מפני שעל אף שלכל אחד יש את הדרך שלו ואת הדמות שלו, המחייבת אותו לשחק אותה(לאנסקי זה השוטר הטוב, הרגישה, המחבקת, לשני זה ה"מסביב ופלספנות" וכו') את הדרך שלו לומר את הדברים-
כל אחד בסופו של דבר מלמד ומלמד הרבה. גם אייל שני- הראייה שלו, החשיבה שלו מאוד מעניינים- בין אם מסכימים איתם או לא. יש חוכמה בדברים שהוא אומר ואם לא מתקבעים על האיך- אפשר לשמוע הרבה "מה" ו"מה" מרתק, מעניין וחכם.

Tzaneret

New member
אז מי נשאר? הכונו לעונה חמישית חסרת מעוף.

חיים כהן השתקן והקונפורמיסט שלא יביע דעות קיצוניות כי הוא שם על תקן ״המנחה הייצוגי״.

אייל שני שאמנם ממש השתפר בעונה הזו אבל בד״כ מבריק בתור האופוזיציונר, שזו בעיה אם שאר השופטים חסרי כריזמה.

ומיכל אנסקי שכבר הגיעה לשלב שההפקה עורכת את הפרק כך שלא ישימו לב שהיא ממחזרת משפטים.

בעיה. רושפלד אמנם לא כוס התה של כולם (אני מאוד אוהב את הישירות שלו, אישית...) אבל בלעדיו פתאום יהיה נורא משעמם. בטח אם בעונה הבאה יקחו מתמודדים משעממים ובינוניים כמו בעונה הזו.

חוץ מזה אין עוררין על כך שהוא המקצועי ביותר מבין הפאנל.

למעלה