אז צפיתי בנוכל הטינדר

צליליתה1

Well-known member
באמת, גאווה ישראלית.

מעבר לכך, אני שמחה שאין לי סיפורים כאלה ברזומה, אולי כי אני לא הטיפוס שמזמינים למטוס פרטי
(מפנטזת על אוריינט אקספרס, רכבות ושמלות ערב, דרינק לפני ארוחת ערב. וכיוצב. )

פעם, לפני שנים, דיברתי עם א. וסיפרתי לו משהו שקרה לי, שנים קודם.
זה היה משהו לא דרמטי, ענין קטן, אותי זה הצחיק
א. שאל אותי אם אני מדברת על זה שאמא שלו (פרטים ביוגרפיים, די שגרתיים. לא כותבת, כדי לשמור על אנונימיותו של ההוא שרכלתי עליו)
אז כן, בדיוק עליו דיברתי
א. שאל אותי אם ידוע לי ש-נקרא לו ב- הוא נוכל שמתמחה בחיזור אחרי נשים מזדקנות והונאתן, ואף כיכב אצל (אמנון לוי? לו היתה תוכנית כזאת צהובה חושפת?)

לא, לא ידעתי

ב. חיזר אחרי מאוד. מאוד מאוד.ואני לא הייתי מעונינת. ב היה כנראה גבר גבר, ומכיוון שלא הייתי מעונינת הוא חיזר עוד יותר.
והיה מחזר מקסים
עד שבסוף אמרתי כן, אמרתי כן, אמרתי כן
ואז הוא (כמובן) אמר: תראי, אני נוסע, קיבלתי עבודה, וכו וכו וכו.

בכל מקרהֿ, בזמן החיזור, רגע לפני הכן, הוא ביקש ממני כסף, כמה עשרות אלפים שח או דולאר (או יורו?).
אני אמרתי לא

על זה לא מככבים אצל אמנון לוי (או מי שזה לא היה)

בכל מקרה, היו בחיי תקופות ארוכות שהייתי לבד, אבל מעולם לא השתמשתי בטינדר.
הקונספט לא בא לי טוב.

צליליתה1

Well-known member
אפשר כמה מילים לטובת מאותגרי טלוויזיה ?
בחורצ׳יק ישראלי, שמעון יהודה חיות, מציג עצמו בשם סימון לביוב, בן לסוחר יהלומים עשיר. גבר נאה וכריזמטי.
מחזר אחרי אישה, ביג טיים, מלונות, מטוסים פרטיים, וכו, מספר לה שהוא בסכנת חיים, זקוק לכסף
את הכסף שקיבל מתחיל לפזר על בחורה חדשה
וכך הלאה.
מסתבר שכתבו על זה לא מעט, בזמן אמת
ואפילו בעברית
אני כנראה התעלמתי, או שזה לא הגיע לפרובינציה

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
בחורצ׳יק ישראלי, שמעון יהודה חיות, מציג עצמו בשם סימון לביוב, בן לסוחר יהלומים עשיר. גבר נאה וכריזמטי.
מחזר אחרי אישה, ביג טיים, מלונות, מטוסים פרטיים, וכו, מספר לה שהוא בסכנת חיים, זקוק לכסף
את הכסף שקיבל מתחיל לפזר על בחורה חדשה
וכך הלאה.
מסתבר שכתבו על זה לא מעט, בזמן אמת
ואפילו בעברית
אני כנראה התעלמתי, או שזה לא הגיע לפרובינציה
תודה וטוב שעדכנת.

גם אם אתקל בו לא אענה לחיזוריו.

דקל נור*

Well-known member
זה מזכיר לי שכשהייתי סטודנטית, נפל עליי בקמפוס באופן חריג, גבר נאה ומרשים. עד אז לא נפלו עליי גברים מרשימים. דמה קצת לר. רדפורד. מבוגר ממני בכמה שנים טובות, ידען ודברן גדול. בקיצור הוא חיזר אחרי באופן אינטנסיבי ומהר מאד עלה בי החשד שהוא פשוט מחפש מקום לישון בו בעיר הגדולה. גרתי אז לבד. משהו בו לא הריח לי טוב. התנערתי ממנו בזמן.
שנתיים שלוש אחכ, קראתי בעיתון שהוא בכלא על הונאה. עד היום אני לא מבינה למה הוא היה צריך בכלל עבריינות. לכאורה, היה לו הכל.

קר לי בך

Well-known member
נשמע לי נוכל שהונה נוכלות שהתכוונו להונות אותו.
הן התכוונו לחיות על חשבונו, הוא התכוון לחיות על חשבונן, הוא ניצח.

עבריין צריך להשפט ולשלם את גזר הדין, אבל אין בי הרבה סימפטיה לקורבנות.

קלייטון.ש

Well-known member
אני מצטער אבל הבחור מוצא חן בעיני.
מוצא חן בעיני איך הוא פשוט שם זין על הכל, איך אין לו בושה, איך הוא ממשיך למרות הכל.
אני לא שייך לחוג לקוחותיו אז אולי קל לי לדבר, אבל ככה זה.

אבח"י

Well-known member
באמת, גאווה ישראלית.

מעבר לכך, אני שמחה שאין לי סיפורים כאלה ברזומה, אולי כי אני לא הטיפוס שמזמינים למטוס פרטי
(מפנטזת על אוריינט אקספרס, רכבות ושמלות ערב, דרינק לפני ארוחת ערב. וכיוצב. )

פעם, לפני שנים, דיברתי עם א. וסיפרתי לו משהו שקרה לי, שנים קודם.
זה היה משהו לא דרמטי, ענין קטן, אותי זה הצחיק
א. שאל אותי אם אני מדברת על זה שאמא שלו (פרטים ביוגרפיים, די שגרתיים. לא כותבת, כדי לשמור על אנונימיותו של ההוא שרכלתי עליו)
אז כן, בדיוק עליו דיברתי
א. שאל אותי אם ידוע לי ש-נקרא לו ב- הוא נוכל שמתמחה בחיזור אחרי נשים מזדקנות והונאתן, ואף כיכב אצל (אמנון לוי? לו היתה תוכנית כזאת צהובה חושפת?)

לא, לא ידעתי

ב. חיזר אחרי מאוד. מאוד מאוד.ואני לא הייתי מעונינת. ב היה כנראה גבר גבר, ומכיוון שלא הייתי מעונינת הוא חיזר עוד יותר.
והיה מחזר מקסים
עד שבסוף אמרתי כן, אמרתי כן, אמרתי כן
ואז הוא (כמובן) אמר: תראי, אני נוסע, קיבלתי עבודה, וכו וכו וכו.

בכל מקרהֿ, בזמן החיזור, רגע לפני הכן, הוא ביקש ממני כסף, כמה עשרות אלפים שח או דולאר (או יורו?).
אני אמרתי לא

על זה לא מככבים אצל אמנון לוי (או מי שזה לא היה)

בכל מקרה, היו בחיי תקופות ארוכות שהייתי לבד, אבל מעולם לא השתמשתי בטינדר.
הקונספט לא בא לי טוב.
לא צפיתי בסרט.
הבנתי שהוא החליף שם והוא כוכב בליכוד כמו השופטת לשעבר שהציעה חסדיה לגברים במעלה המדרג.
כאן נגמר הענין שלי.

סופהו 1

Well-known member
וואו, מה השקט הזה?

כבר שכחתי מנוכל הטינדר כי כעת אני עם אנדי וורהול, ה"מקריין" (בצורה מעצבנת למדי) את עצמו לאורך הסידרה "יומני אנדי וורהול".
ששה פרקים (שאפשר היה לצמצם) מלאים במידע, צבעים, גברים, גברים, גברים והרבה בדידות.

אני נהניית.

צליליתה1

Well-known member
וואו, מה השקט הזה?

כבר שכחתי מנוכל הטינדר כי כעת אני עם אנדי וורהול, ה"מקריין" (בצורה מעצבנת למדי) את עצמו לאורך הסידרה "יומני אנדי וורהול".
ששה פרקים (שאפשר היה לצמצם) מלאים במידע, צבעים, גברים, גברים, גברים והרבה בדידות.

אני נהניית.

יש לי 2 מסלולים בנטפליקס:

מסלול #1: יאללה, מקסימום נרדמת מול (נוכל הטינדר, תכלס, ראיתי לפחות 85%)
תת מסלול #A1: נטפליקס תרדים אותי (אמילי בפאריס, הו...אמילי...)
ומסלול #2: את זה אני רוצה לראות
לשם שמרתי את וורהול

תודה על ההמלצה!

סופהו 1

Well-known member
נרדמת מול המסך והסרט ממשיך לרוץ?
לא זוכרת מתי קרה לי.
בינתיים שמעתי ביקורות אנטי על הסידרה. מתעלמת...

אגב, אם לא הוזכרה פה הסידרה 'פגישה עם רוני קובן' ב'כאן', הריני מזכירה ומציינת שחבל לפספס.

צליליתה1

Well-known member
נרדמת מול המסך והסרט ממשיך לרוץ?
לא זוכרת מתי קרה לי.
בינתיים שמעתי ביקורות אנטי על הסידרה. מתעלמת...

אגב, אם לא הוזכרה פה הסידרה 'פגישה עם רוני קובן' ב'כאן', הריני מזכירה ומציינת שחבל לפספס.
מתכננת לי בית חכם, כשיזהה שנרדמתי מול המסך יכבה טלוויזיה, אורות, חימום, יצחצח לי שיניים, וכו
בינתיים, כן ממשך לרוץ.

בקולנוע אני לא נרדמת, גם כשממש עייפה, אבל מול הטלוויזיה....אני די פאתטית

דקל נור*

Well-known member
מתכננת לי בית חכם, כשיזהה שנרדמתי מול המסך יכבה טלוויזיה, אורות, חימום, יצחצח לי שיניים, וכו
בינתיים, כן ממשך לרוץ.

בקולנוע אני לא נרדמת, גם כשממש עייפה, אבל מול הטלוויזיה....אני די פאתטית​
למדתי לא לקנות כרטיסים לשורה ראשונה שניה באמצע, כי יש הבדל בין להירדם שם לבין הירדמות בשורה 12. עדיף גם קרוב ליציאה.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
בינתיים, כן ממשך לרוץ.

בקולנוע אני לא נרדמת, גם כשממש עייפה, אבל מול הטלוויזיה....אני די פאתטית
טכנולוגית הכל כבר קיים.

סנסור שמזהה הרדמות ואפילו ניקור קל מותקן כיום ברוב המכוניות החדשות

למעלה