אז עכשיו שאלה -מה צריך לסדר כשעוברי

Silvi k

New member
אז עכשיו שאלה -מה צריך לסדר כשעוברי

מה צריך לסדר כשעוברים דירה לבית חדש מקבלן. אז מחר אני אדבר עם חברת חשמל ומים לקבוע חיבור קבעתי עם חברת גז לחיבור דיברתי עם בזק דיברתי עם יס אני מתכננת להודיע בבנק , בקופת חולים , במשרד הפנים. יש עוד משהו שצריך ושחכתי. (זה כמו ב
מימי החתונות , רק שזה לבית

T r i l i a n

New member
אין לי מושג אבל אני מתחילה להפנים

את העובדה שנצטרך לקחת חופש בשביל זה ולא יום אחד

Silvi k

New member
ממש לא יום אחד

שלא לדבר שמרוב טלפונים אני לא ממש עובדת (אבל בזכות זה יש לי זמן להכנס לפורום)

shelycat

New member
אנחנו....

אנחנו בהתחלה סידרנו את החשמל, מים, גז, בזק, לא לשכוח גם לדאוג להעביר את ספק האינטרנט שלכם, ויס. כל היתר אנחנו עושים לאט לאט ובלי דחיפות (אז משרד הפנים ממשיך לחשוב שאנחנו גרים אצל הורי, מה קרה?)

Silvi k

New member
תודה , על האינטרנט לא חשבתי

אצלנו אם נעביר את הכתובת אז אמרו לנו שנקבל הטבות ופטור ממיסים בתקופה הראשונה. (זה מה שאמרו לי עכשיו בעיריה)

shelycat

New member
................

לגבי אינטרנט מציעה להודיע (גם לספק האינטרנט שלכם וגם לבזק) מראש באיזה יום אתם מתכוונים ורוצים שיעבירו לכם את החיבור כי זה פחות מהיר ממה שנדמה (אלק אינטרנט מהיר).

Silvi k

New member
לבזק הודעתי כבר

(וזה במאת לא נראה שזה ילך מחר) כי זה בית חדש אני צריכה להתקשר לאיזה סיירת שאמרוהב לעבור ולבדוק את הבית ואפשר להתקשר רק עד 9:30 אז היום פספסתי

דפי26

New member
רעיונות

מה לגבי החברה שמספקת לכם שירותי אינטרנט? אני חושבת שצריך לעדכן כתובת וטלפונים גם במקום העבודה. ממה שדיברו פה לא מזמן,מסתבר שיש לעדכן את משרד הרישוי לחוד. את צריכה להודיע לדואר שירות עקוב אחרי לדואר שלך

Silvi k

New member
וואי תודה - משרד הרישוי - אכן

(זו תהיה הזדמנות טובה כנראה להודיע שתחתנתי ויש לי גם שם משפחה חדש)

F r o o b i e

New member
סילבי שימי ../images/Emo23.gif

קו בזק מחברים לך מיידית. אינטרנט זה רק כמעט שבוע אחרי!! אז לתכנן טוב מתי. ועוד עניין שאני לא חשבתי עליו אבל בדיעבד אני מצטערת שלא חשבתי, זה אם את מזמינה לך סלון חדש, לחשב מתי ללכת לקנות כדי שהוא יגיע בזמן, כי לוקח לזה חודש במקרה הטוב להגיע. שירות עקוב אחרי של הדואר זה במקום, צריך ת.ז. וממלאים טופס, זה חינם לארבעת החודשים הראשונים. ועוד עצה, ללכת להסתכל על הבית החדש, להסתכל על מה שיש לך, ולעשות רשימה של מה צריך מהום סנטר או אייס ולעשות קנייה מרוכזת. אנחנו במשך שבועיים ביקרנו אצלהם כי לא רשמנו רשימה מסודרת, וכל הזמן היה חסר לנו משהו. בהצלחה!!

Silvi k

New member
תודה ../images/Emo13.gif אני אלחץ על בזק באמת

ואנחנו מתככנים לעבור ב 25/02 אז סלון חדש כבר לא יגיע בזמן
אבל אנחנו גם לא לחוצים על זה. אבל מזנון קנינו ואני מקווה שיגיע מהר

F r o o b i e

New member
בבקשה!

ובאמת מומלץ שמישהו מה שנקרא "אסרטיבי" יעשה את כל הסידורים האלה. אני נתתי לשחר לסדר הכל כי הוא מסוגל להוציא מטכנאים ואנשי שירות דברים לא יאומנו. מתה על הקטע הזה שלו!

Silvi k

New member
אני מניחה שאצלנו אני הכי מתקרבת

להגדרה הזו לפחות אני יועת תמיד מה לשאול ולהגיד

למעלה