אז עד כמה באמת אתן מושפעות מפרסומות

20ליאת

New member
אז עד כמה באמת אתן מושפעות מפרסומות

אל תתממו, אל תגידו לי שבכלל לא... הנה שאלות מכוונות:
טעמתם את החטיף "קליק" (זה מהפרסומת של: "יש להרחיק את כולם לפני השימוש")?
קניתן את משחת השיניים שנותנת נשימה רעננה 12 שעות (זאת מהפרסומת של הזוג שישן)?
קניתם תערובת לחם מוכנה (זה מהפרסומת של ג.יפית)? ושאלה אחרונה חביבה שמעידה על ההתמכרות הגדולה ביותר לפרסומות:
תרמתם ליומטוב (זה מהפרסומת של יומטוב)?????? אם התשובה על הכל היא "כן", צר לי, אבל אתם סופר מכורים!!!

yoyo10

New member
האמת היא שלא

את המשחת שינים לא קניתי גם כי קולגט מבצעים ניסוים בבעלי חיים וליום טוב כי אין לי מושג לאיפה הכסף הולך מי מחליט למי נותנים כמה ואם בכלל אני מעדיפה לתרום כסף ישירות לגופים או אירגונים לדוגמא למעון מסוים של נשים מוכות או למעדונית מסוימת לילדים בסיכון

T i k t a k i t

New member
אז זהו....שלא ../images/Emo3.gif

הפרסומת של קליק עצבנה אותי מכדי שאקנה את המוצר .. וחוצמזה אני לא ממש אוהבת חטיפי שוקולד ,אלא מעדיפה שוקולד מריר וטוב ... מקסימום עם אגוזים אן משו.
משחת שיניים מועדפת-CREST או איזה קולגייט שיש בבמצע
שמעתי דעות לא נלהבות כלל (נדמה לי שכאן בפורום) על תערובת מוכנה ללחם
והשנה לא יצא לי לתרום ליוםטוב
-אם כי תכננתי,ולפני היום עצמו-ולכן זה לא קשור לפרסום המסיבי
אצלי הפרסומות בדרך כלל לא גוררות בהכרח קניה ,אלא מודעות למוצר חדש -ואז בחינת מחיר/מאפיינים וכן/לא קניה . עם הפרסומת יש יותר סיכוי שאני אשים לב אליו במדף.

shelycat

New member
לא לכולם

אבל אני חייבת לציין שאני כמעט ולא צופה בערוצי הטלויזיה הישראלים המסחריים(בשביל מה? חדשות? מניפולציות ריגשיות?סדרות מקור? פרסומות?) כך שאני גם לא חשופה לפרסומות באותה מידה ושתיים מהפרסומות שציינת מעולם לא ראיתי בכלל
ויומטוב הוא משהו ששמעתי עליו בעיקר פה בפורום ומדיבורים באינטרנט הבנתי מהו.

גם אני לא

אני לא חושבת שאני מושפעת מפירסומות אלא יותר ממבצעים בסופר...
ולתרום אני גם לא אוהבת בצורה כזאת ,מי יודע אולי הכסף מגיע לכיסא של המנכ"ל ולא לילד המסכן...

כל התשובות שלי הן לא !! אבל יש לי

בעל שחייייייייייייייב לנסות כל דבר חדש שיוצא אבל רק במה שקשור לאוכל..... זללן שכמוהו

rinsp

New member
התשובות הן:לא,לא,לא וכן. ואני מודה

אני כן מכורה. את החטיף של קליק לא קניתי, כי זו פרסומת דוחה לדעתי וגם אין שוקולד מריר. אני משתדלת להשתמש במשחת שיניים בסנסודיין בלבד ולחם שעושים לבד לדעתי טעים יותר. ליום טוב תרמתי, כי אני תורמת להכל. מצד שני יש המון דבריםם שאני קונה בגלל הפרסומות, אבל זה תורשתי מצד אמא, שהיא המכורה האמיתית.

לצערי פרסומות משפיעות עליי

דווקא לא אלה שהזכרת. אבל למשל, קניתי את שמפו הרבל אסנסס בגלל הפרסומת, והוא היה חרא שמפו. ועכשיו ממש בא לי קרמה, אבל אני אעמוד בפיתוי... אוכל אני בד"כ לא אקנה בגלל פרסומות אלא כי אני אוהבת.

shoni12

New member
ממש לא מושפעת

בדרך כלל כשיש פרסומות אני מתחילה לדפדף בערוצים או שאני מתעסקת בדברים אחרים ואם אני כבר רואה פרסומות אז הן ממש לא משפיעות עלי. ודרך אגב, למי שראתה אתמול סקס והעיר הגדולה, אז שמתן לב שג.יפית השתלטה על כל הפרסומות?

20ליאת

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifעזבו את השאלה הקודמת../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

השאלה המכריעה היא::::: האם אתן משתמשות במוצר כלשהו של קרמה??? (זו שעולה יותר מפי 2 מכל מוצר אחר)

shelycat

New member
לא

קיבלתי פעם דוגמיות שלהם חביב ותו לא, אני נשארת נאמנה למה שעבד בשבילי טוב עד עכשיו, לא מחליפים סוס מנצח.

למעלה