אז סיימתי את הספר החמישי...

אז סיימתי את הספר החמישי...

אני רוצה לקרוא את יתר הספרים, אבל לא ממש ברור לי מה הם, כמה הם ואם יש אפשרות לקנות אותם שלא באיביי...
גם אם הבנתי נכון, יש ספרים כמו "Dunk and Egg" אבל יש גם סיפורים שלא פורסמו באף ספר כמו "Path of the Dragon". האם אני צודק?
יש מקום מרוכז בו מופיעים שמות כל הספרים/ סיפורים עם העולם של מרטין בהם? ואם אפשר רשימה משודרגת של מה לקרוא קודם, זה יהיה נפלא.

תודה.

Macphista

New member
ברכותיי!

האם יש מחשבות/הרהורים/דסקוסים בעקבות סיום הספר החמישי?

בנוסף לחמשת הספרים פורסמו מספר פרקי טיזר מהספר השישי, שלוש נובלות בסדרת Tales of Dunk and Egg,
(http://en.wikipedia.org/wiki/Tales_of_Dunk_and_Egg)
ונובלה נוספת The Princess and the Queen or, the Blacks and the Greens

לידע כללי כדי שנדע לכוון אותך- איך אתה קורא? עברית/אנגלית? ספר פיזי/קינדל/קורא דיגיטלי אחר?

תודה

אני מעדיף את הספר. זה יותר נעים ונחמד מקורא דיגיטלי כזה או אחר... יוצא לי לפעמים לקרוא פרק או שניים בקובץ pdf, אבל אני לא נהנה מזה.
אני קורא באנגלית.

ראיתי את הנובלות האלו בויקיפדיה של הספרים, אבל ראיתי סיפורים נוספים... הם לא מאוגדים בספר כלשהו?

אין לי הרהורים מיוחדים לגבי הספר. בשביל להמנע מספוילר, לא אהבתי את ההתנהגות של דמות מסויימת באפילוג, אני מניח שאת יודעת למי אני מתכוון. זו התנהגות שאינה אופיינית לה ואני מניח שככל הנראה יהיה לזה הסבר בספר הבא.
מבער לזה, אהבתי שהספר נגמר עם ציפייה להמשך, עם המון סימני שאלה.

חיפשתי את הספר עכשיו

באיביי הזול ביותר עולה כ-80 שקל כולל משלוח והוא לא קיים בחנויות הספרים הגדולות בארץ לפי האתרים שלהם...
אני רוצה לקנות את הספרים, ולא להוריד גרסת pdf חינמית שלהם... איפה אוכל להשיג אותם?

Rodrik Harlaw

Active member
אוקיי

Path of the Dragon זה פשוט הסיפור של דאני מהסופה שנערך מחדש. למרטין יש 2 נובלות נוספות כאלה: Arms of the Kraken ו- Blood of the Dragon. אתה לא מפספס שום מידע כשאתה לא קורא אותן.

"עלילות דאנק ואג" שעלילותיהן מתחילות כ- 90-100 שנים לפני עליית המלך רוברט צפונה, מונות עד עתה 3 נובלות. אתה צריך לקרוא אותן לפי הסדר:
http://en.wikipedia.org/wiki/Tales_of_Dunk_and_Egg
ב-2015 אמור לצאת ספר שמאגד את כל ה-3. אם אתה לא מעוניין לחכות, אתה יכול לקרוא דיגיטלית או לנסות להשיג את 3 האנתולוגיות בהן הנובלות האלה מופיעות.

בנוסף, יש את הנובלה הנסיכה והמלכה שמתארת את קורות המלחמה שנקראת "מחול הדרקונים", 200 שנים לפני תחילת הספרים.
אתה יכול לקרוא את זה לפני/במהלך/אחרי דאנק ואג.

יש גם כמה מובאות מהספר הקרוב a world of ice and fire, אבל זה פחות מעניין כרגע.

CallMeCavanaugh

New member
וגם

בימים הקרובים יצא עוד קובץ סיפורים שיכלול נובלה נוספת שמתרחשת לפני הנסיכה והמלכה.

למעלה