אז סוף-סוף מצאתי כלים יפים למשלוחי

keren1

New member
על קצה המזלג ...סוג של אגוז

מעבירה לך קישור. (לרדת למטה באנגלית ערמנוים = CHESTNUT )

בורקס

New member
אז סוף-סוף מצאתי כלים יפים למשלוחי

מנות. הכלי מחולק ל-4 שקעים. במה ממלאים אותם? חלק מהכלים מוכספים וחלקם שקופים (זכוכית). שקע אחד כנראה ימולא בפירות טבולים בשוקולד (פירות יבשים או תותים) מה עושים עם האחרים? למי שלא זוכר/ת אני לא מהמוכשרים שישבו להכין דברים מסובכים. אני מחפשת משהו סביר מבחינת קושי ההכנה, משהו שנוסה, ושבטוח טעים. בא לי על ´משהוים´ עגולים דווקא. התיעצו לי??? המון תודות

keren1

New member
כבר מילאת אחד שזה טוב

אפשרויות נוספות: פקאנים מתובלים (מסרתי מתכון לא מזמן אז חפשי במנוע) קליפות הדרים מסוכרות מה עם אוזני המן (קלאסי אך נדוש אך טעים) חג שמח

בורקס

New member
תודה קרן. אנסה את הפקאנים של

קרמבולה. ניסיתי והיה מדהים. רק שאלה (למי שניסת/ה) האם אפשר להשתמש באגוזים מסוג אחר (מלך, צנוברים?)במקום פקאנים? אוזני המן נשמע ג"כ טוב. אני פשוט שונאת(!) פרג. אנסה עם מלוי שוקולד. (אני צריכה להכין בשביל 40 משלוחים- ננסה...)

keren1

New member
שמחה שעזרתי לך.

לגבי אוזמני המן (אני אישית מתה על פרג טרי כמובן) אך האפשרויות עצומות. משוקולד,חלבה, אגוזים, ריבת חלב (וזה מה שראיתי היום פה בפורום). להכין ל- 40 משלוחי מנות זה שעבוד!!! אל תגזימי. לא יצא לך להנות מהחג. מה שאני הייתי עושה במקומך (ואני אעשה) להכין רשימה ולדרג אותה. אנשים שממש יקרים לליבך יהנו מדברים יותר מושקעים (כמו אוזני המן שזה בפירוש השקעה). ואם יש לך כמות עצומה תכיני גם מאפינס (יש לי מתכון מנצח למאפינס שוקולד עם קובית שוקולד - באם את רוצה). או את יכולה להכין ריבה מכל סוג שהוא ולארוז אותה יפה יפה. רק לא להשתגע!! כי כמו שאת יודעת אחרי פורים בא פסח עם הסטרית הנקיונות. קרן

בורקס

New member
אני חייבת להכין כל כך הרבה. זה לא

מבחירה... אבל תהיה לי הרבה עזרה, כך שאני לא ממש דואגת. אשמח למתכון של המאפינס שוקולד. נשמע טוב. אגב- פסח זה החג שאני נופשת בו. CAN´T WAIT! תודה

keren1

New member
בורקס יש לי עוד משהו בשבילך..

עשיתי חושבים ונזכרתי...כשגרתי בארה"ב בתור ילדה הכנו 2 סוגי של עוגיות שעד עכשיו טעמם בפי. 1) עוגיות שבתוך העיסה הוכנסו M&M ונאפו. טעים 2) עוגיות שעברו 3/4 אפיה ואז הוכנו באמצע נשיקות של HERSHEY. מתכונים לצערין אין לי..אך חיפוש קצר באתר של HERSHEY הוליד..... קרן

פקאנים של קרמבולה, הכי מוצלח עם

אגוזי מלך. בשל הצורה המיוחדת של אגוזי המלך, "המעטפת" נתפסת בהם הכי טוב בהצלחה

droli

New member
אימוש - הפקאנים של קרמבולה טעימים

עם כל סוג של אגוז. אני עשיתי עם צנוברים פקאנים ואגוזי מלך - היה מדהים.

עוד רעיונות

1. טראפל´ס מכל הוגים (יש המון במנוע החיפוש). 2. עוגיות פיציות (שקדים/חמאה) 3. ערמונים טבולים בשוקולד (עכשיו העונה- ואפשר גם לקנות קלופים בואקום) חג שמח אורן

tull

New member
בוקר טוב,אפשר בבקשה את המתכון

של ערמונים טבולים בשוקולד? יום טוב לכולם

ערמונים בשוקולד:

אם משתמשים בערמונים עם קליפה- צריך לחרוץ אותם בעזרת סכין חד, לקלות אותם בתנר חם מאוד, לקלף ולצנן מעט. אם משתמשים בערמונים קלופים בואקום- פשוט קולים אותם בתנור חם עד הזהבתם. לציפוי: להמיס שוקולד מריר איכותי (הכמות תלויה בכמות הערמונים), בבאן מארי (אמבט מים חמים), מטביעים פנימה את הערמונים ובעזרת מזלג מוציאים אותם בעדינות לנייר פרגמנט, לייבוש. זהו- מוכן.

tull

New member
../images/Emo51.gifרבה../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

למעלה