אז סוף סוף מצאתי זמן לקניות

סקסיית

New member
אז סוף סוף מצאתי זמן לקניות

והלכתי קצת לטייל אתמול בביל"ו סנטר. ע"פ כמות השקיות שהבאתי הביתה ניתן היה לחשוב שקניתי חצי מתחם... רוב הקניה נעשתה במתאים לי. הבגדים שלהם יפים ומקסימים אותי ואת חברתי לקחה תחת חסותה מוכרת בשם נועה - מקסימה ביותר הכניסה אותנו למחסן למדידות כי התור לתאים היה מטורף... וככה בפרטיות שלנו במחסן מרווח עם שתיה צמודה ומוכרת אישית מדדנו בערך את כל החנות היא כל הזמן רצה בין מדפי החנות להביא לנו את המידות הרצויות (כן, הכל מוצג בחנות מבחינת המידות).. בדרך לשם אספתי בעצמי כמה זוגות מכנסיים וסוודר-מעיל מדהים ענק!! המחירים היו מעולים. מכנסיים בין 99-199 ש"ח חולצות בין 79-249 ש"ח. חולצה אחת אלגנטית מהקולקציה החדשה עלתה 289. קניתי המון המון המון בגדים אולי יותר מאוחר אעלה לכאן תמונות אח"כ נכנסתי לקנות נעליים ופינקתי אותי בנעלי קליגולה מדהימות ואח"כ טיול קל לענות ושם - אכזבה ענקית!! חוץ מבגדי האאוטלט כל הקולקציה החדשה זוועתית, כל הסריגים בצבעי גלידה(
) וכמובן שהמידות הגדולות במחסן (אם בכלל הן היו קיימות) אז מצאתי לי 3 חולצות סבירות ב- 79 ש"ח כל אחת. המטרה של כל המסע הייתה בעיקר בגדי עבודה, חולצות אלגנט, עליוניות, מכנסיים. יצאתי בקנייה מעולה!! :)

"אולי יותר מאוחר אעלה לכאן תמונות.."

בטוח תעלי תמונות
עשית לי חשק
תתחדשי על הכל
נראה שעשית חתיכת קנייה

סקסיית

New member
אכן כן...

מזמן לא הוצאתי כל כך הרבה כסף ביום אחד... אבל קניה בהחלט משתלמת! הכל מדהים וכמובן ורסטילי וניתן ללבישה במספר שילובים.

סקסיית

New member
../images/Emo46.gif מה זה הרעש הזה???

סיימתי כרגע לצלם.. מחר אני אעלה.... אבל אל תשכחו.. זו רק מצלמה של פלאפון.. אז האיכות לא משהו

סקסית תתחדשי ותהני

בטוח שבטעם המעולה שלך בחרת את ה בגדים המקסימים ביותר ויותר ברור שהכל יפה עליך. חנהלה גם יפה וגם אופה

למעלה