אז....... מי אני

Alm0st Happy

New member
אז....... מי אני../images/Emo35.gif ../images/Emo12.gif../images/Emo69.gif

אז לא שזה חדש לכם, אבל הפורום מת! לכן, אני גאה להציג פינה חדשה מבית היוצר של יעל ושלי. (בניית מתח) (בניית מתח) אוקי, אז זה הולך ככה- ברגעים אלה ממש, פתחנו כינוי חדש ואדום העונה לשם המסתורי "הדמות המסתורית". מה שאתם צריכים לעשות זה לשאול את הדמות שאלות של כן ולא. את הניחושים שלכם יש לעשות במסר אל אחת מאיתנו (הכי קל דרך "מסר למנהלים" בראש הפורום), כדי לא להרוס לאחרים. די פשוט, לא?
לא. |נל ויעל חובשות את כובע הדיקטטור| החוקים (טם טם טם):
אסור לשאול שאלות שאלות שיש להן תשובה ספציפית מידי. לדוגמא: האם את רופאת ילדים שמחה-יתר-על-המידה שרוכבת על סקטים לעבודה?
האם שכבת עם מארק סלואן?
עוד דוגמא: האם אתה ראש מחלקת ניורו?
האם אתה רופא?
מותר לשאול שאלה אחת בכל הודעה, זה כדי למנוע תשובה בסגנון "כן, לא, כן, כן, לא" (ונו, הסטטיסטיקות הגוועות שלנו לא יסבלו מזה). אין הגבלה על מספר השאלות שמותר לשאול- תתפרעו.
מי שמנחש ראשון את הדמות, יהיה זה שיפתח את הפינה בשבוע הבא ויזכה לבחור את הדמות!
כאמור, ניחושים רק במסר.
בונוס לשואלים שאלות מקוריות (תחשבו קצת מעבר ל-אתה בן? אתה מהאנטומיה?). |ס-דיקטטור| אוקי, אז יעל ואני כבר בחרנו את הדמות הראשונה שלנו. אתם מוזמנים לשאול אותה שאלות, ושיהיה בהצלחה!
ועכשיו, מספר מילים לסיום מפי החתולה שלי: לצחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחA098QQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ

yaelip22

New member
מגניב ../images/Emo13.gif אהבתי ../images/Emo45.gif

השאלה שלי: האם הדמות עברהניתוח אי פעם?

זה כי מנהלות הפורום שלכם עובדות על סיכום חודש

(ואין להן כוח להחליף לכינוי שלהן, אז אני, הדמות המסתורית, מוסר/ת לכם את המסר הזה.)

TwilightFan

New member
קול!! אהבתי ../images/Emo45.gif

ואכן, הפורום באמת גווע... (ואני יחד איתו, עם עומס לימודים מטורף) אז... שאלה: האם הדמות הופיעה מהעונה הראשונה?

ש י ר ד ן

New member
../images/Emo209.gif אוווו אהבתי את הרעיון!

שמועות בבית אמרו שיש פינה חדשה, אז קפצתי לנחש ולשאול. והשאלה שלי היא - האם לדמות יש נטייה להשתכר? ותכלס - בדרה כמו האנטומיה, זו לא שאלה ספציפית בכלל....

Alm0st Happy

New member
../images/Emo27.gif סיכום ביניים ../images/Emo37.gif

אז מה אנחנו יודעים על הדמות שלנו?
היא כן עברה ניתוח במהלך הסדרה.
היא לא הופיעה בסדרה מהעונה הראשונה.
היא לא נוטה להשתכר.
היא לא הופיעה בתחילה בתור מתמחה.
היא כן ניהלה רומן עם מישהו בסדרה. (הבהרה: לא ידוע אם הדמות היא זכר או נקבה) ועוד הבהרה קטנה, למקרה שמישהו לא הבין- מותר לכם לשאול כמה שאלות שאתם רוצים!

למעלה