אז מה עושים?!

pelmenka

New member
אז מה עושים?! ../images/Emo10.gif

טוב אז הוא עדיין ילד אבל כבר בן 37 ועדיין לא החלטתי הבחור מעולם לא היה בקשר רציני של לגור ביחד או קשר שהוביל לחתונה ועם המזל שלי התאהבתי דווקא בו, אנחנו ביחד כבר 9 חודשים ובאמת שהכל מדהים (הוא בעצמו אומר) אולם כשהגיע הרגע להחליט אם לעבור לגור ביחד הוא פתאום מתקפל... ניסיתי לשאול לסיבה אבל הוא טוען שהוא לא בטוח אם זה יוביל לחתונה ומפחד שסתם נגור ביחד הוא טוען שהוא אוהב אותי אבל לא בצורה מוחלטת...אז או שהוא באמת לא אוהב אותי ושם טמונה כל הבעיה או שהוא פחדן, מפחד להחליט...לא הייתי רוצה לוותר עליו אבל מה כן אפשר לעשות? אם בכלל...

yuli c

New member
תראי...

אני חושבת שמגורים משותפים זהו צעד מאוד משמעותי, בין אם יש אנשים (כמוני למשל) שרואים בזה "תחנה סופית" ובין אם יש אנשים שרואים בזה צעד לקראת נישואין והקמת משפחה. בכל אופן אני מאמינה שזהו צעד שחשוב שיעשה מתוך רצון אמיתי ובחירה של שני הצדדים ולא מתוך לחץ או אולטימטום. עכשיו, מכאן זה כבר בחירה שלך אם את מרגישה שנכון לך לקיים את הקשר במתכונת הנוכחית בלי שהדבר יגרום לך לתחושת חוסר ביטחון ויערער את שלוותך זה דבר אחד, אם לא כך הדבר אני כן חושבת שחשוב שתנסי להבין ממנו איפה הוא עומד בכל העניין, מה הציפיות שלו מהקשר ואם אתם עומדים במקומות שונים תחשבי טוב אם נכון לך להשאר שם...

Old Girl

New member
לא מכירה את הסיפור מספיק טוב,

אבל ממעט המידע שיש לי הדברים שעולים לי הם: 1. אם את באמת בת 22, כמו שכתוב בכרטיס שלך - אז אני חושבת שפער הגילאים ביניכם עצום ולתפיסתי, הסיכוי לבנות קשר זוגי בריא, פורה והדדי בהינתן פער גילאים כזה הוא נמוך ביותר. גם כי אתם נמצאים במקומות שונים בחיים, גם כי החוויות שחוויתם שונות, וגם כי לדעתי יש סיבה לכך שמישהו כל כך מבוגר מחפש קשר עם בחורה כל כך צעירה, והסיבה יכולה להיות קושי לנהל זוגיות בגובה העיניים. 2. קשרים זוגיים מטבעם מתפתחים לאט, לא ביום אחד. אבל אם מישהו אומר לך אחרי 9 חודשים שהוא אוהב אותך "לא בצורה מוחלטת", לדעתי צריך להקשיב לזה ולהסיק מסקנות כי היה לו מספיק זמן לבחון את הרגשות שלו. שורה תחתונה - תעשי את ההחלטות שלך לבד, לפי התחושות שלך, אבל לי לא נראה שזה ה-קשר בשבילך.

k e r e n m

New member
נשמע כמו

מקרה אבוד קלאסי..37 שנים ואף בחורה לא נכנסה לחייו שלא לדבר על לשנות אותו ואת חושבת שאת תהיה זו שתצליח? ממש לא נראה לי. לא הייתי שוללת הצלחה אך הבחור אפילו לא מראה נכונות..אני מעריכה שתצטרכי להתבגר מהר כדי להבין קצת יותר..

pelmenka

New member
לא מחפשת אבא! זה אותו אחד....

וכמו שאתה יכול לראות לפי ההודעה הקודמת הבחור לא החלטי,אז מישהו צריך להחליט במקומו, במקרה המישהו הזה זאת אני, אנחנו כבר 8 חודשים אחרי וזה כבר מזמן לא סתם סטוץ... אגב הוא אמר לי שהוא החליט לנסות ושאני כן אעבור אליו לפחות לכמה חודשים לראות אם זה מסתדר

טוק טוק .... יש מישהו ?

ציטוט : " הוא אמר לי את הדבר האחרון שרציתי לשמוע, שהוא בכלל לא בקטע רציני, שהוא מחפש סטוצים לפחות עד שהוא ימצא את האחת אז למה לא להנות מהחיפושים...וכו וכו " הלו ? כן, מי שם ? טוק טוק ??

את יודעת מה הבעיה ? שאת מאוהבת בו

והוא לא ממש... ולא נראה לי שהוא בדרך... אבל את מאוהבת, מה לעשות, לא משנה מה יגידו לך, יהיה לך מאד קשה לקבל את זה ולנסות להתנתק מזה. אז תאכלי את מה שבישלת, מההתחלה היית אמורה להבין . ונעזוב לרגע את העניין עם הגיל שלו, הוא פשוט יודע שאת מאוהבת בו ( כי את בטח לא מסתירה את זה ) ומשחק איתך יופי יופי. בהצלחה.

pelmenka

New member
כי כשמאוהבים רצים ומתחתנים?

אני לא מבינה איך משתי הודעות שלי השלכת כל כך הרבה על הקשר שלנו, מה שהתחיל בתור סטוץ הפך לקשר אמיתי וכנה, מן הסתם אני כותבת פה רק כשאני נתקלת במכשולים ועל הדברים הטובים אני לא מפרטת כאן. והוא אוהב אותי, תאמין לי שבחורות יודעות... נכון, הוא לא מאוהב בי, אין ספק שאני אוהבת אותו יותר, אבל איך בכלל אפשר להשוות אהבה של אדם בן 37 לאהבה תמימה של ילדה בת 22 (כן אני מודעת לעצמי) יותר מטריד אותי שהוא לא החלטי

הוא אוהב אבל לא מאוהב...

את ממש רוצה שהוא יהיה מאוהב , אבל הוא אוהב. בטח שהוא אוהב, תבואי אליי, גמני יאהב אותך , אולי אפילו יותר ממנו

pelmenka

New member
מה שחיפשתי כבר מצאתי..

ואין לי ספק שבסופו של דבר הכל יסתדר, אני אשלח לך הזמנה לחתונה, ולברית של הבן ולבת מצווה של הבת, וגם לחתונת הזהב

קצת פספסת את הנקודה

את מצטדקת כשאף אחד לא מבקש ממך דין וחשבון. תראי, יכול להיות- עם כל הקושי להאמין- שבאמת הכל יבוא על מקומו בדיוק כמו שאת רוצה. מנסיון- אני לא באמת מאמינה בזה. פעם אמרו לי כאן- אולדי אם אני לא טועה (זה היה לפני שנים כשעוד היו אומרים לי ללכת לפורום של נוער :)) שזה שאני חושבת שאני בוגרת זה מעולה, אבל אדם בוגר מבין שהוא כנראה לא יודע הכל וששווה לו לפעמים להאמין לברי נסיון ממנו. זה המצב אצלך. את מבקשת עצה, רוצה לשמוע דעה, וכששמעת דברים שלא ממש נעמו לך התרסת שאת יודעת יותר מכולנו. לא ברור לי איך הגעת למצב שאת מדברת על חתונה- אבל ברור לי שזה יכול להטריד. שאלות שאת צריכה לדעתי לענות לעצמך עליהן- בדגש לעצמך- הן מהותיות. למשל- מה טיב הקשר שלכם? מה יש שם? איך הוא עוזר לך לצמוח ואיך את עוזרת לו? מה בעצם הוא אומר לך- בדגש על פשוטו כמשמעו. אם אחרי תקופה לא מבוטלת הוא לא יודע למקד אותך בנושא הרגשות שלו, אל תנסי לשכנע את עצמך אחרת. פשוט תשמעי מה הוא אומר! בלי ניתוחים ונימוקים לעצמך. למה שאיתך הוא ימצא את הנחלה? בחור בגילו שמעולם לא חווה קשר רציני- מה שונה הפעם אם בכלל... זה מה שאת באמת רוצה? עם כל הכבוד לאהבה- קשר ארוך טווח מבוסס על כבוד, שיתוף ונעזר בתחומי עניין משותפים. יש לכם את כל אלה? בעוד 10 שנים, כשהוא יהיה בן קרוב ל 50 ואת בשנות ה30 מרגיש לך שיהיה לך על מה לדבר איתו אחרי יום עבודה? ובעיקר- למה את אוהבת אותו?לפעמים האהבה שלנו מאוד אמיתית ומאוד גדולה אבל היא נגזרת של הדברים הלא נכונים. מה שלא תחליטי- שיהיה לך בהצלחה!

נשמע מהתיאור שלך שאתם במקומות שונים

את רוצה משהו שהוא לא בשל אליו, ואולי גם אף פעם לא יהיה (מה שלא קרה ב-20 שנות דייטים, לא יקרה פתאום)... את רוצה להתפשר על מישהו שלא אוהב בצורה מוחלטת?

למעלה