אז מה מספר לנו היום YNET? עבריין מין חרדי

ולריו

New member
אז מה מספר לנו היום YNET? עבריין מין חרדי

בן 44, הורחק מירושליים למגדל העמק, עקב אלימות ותקיפה מינית, ונדרש להיות במעצר בית בבית אחד התושבים.

אבל הוראת החוק הישראלי למעצר בית זה הרי לא בשבילו, והוא החליט לעבור להתגורר בפנימיה של ישיבה סמוכה

בתקופת שהותו בישיבה לצורך לימוד תורה, כך נטען, הוא ביצע תקיפה מינית מעשי סדום קשים ואלימים בילד בן 12.5 הלומד בפנימייה הנמצאת באותו המתחם.

יבוא היום ועוד יתגלה לנו שזו מצווה סודית שכתובה בספרים שלהם המטריפים את דעתם.

ועכישו יכולים לקפוץ כל החרדלך ולהגן על הצדיק

christian11

New member
לא, בדוק

יש לך שריטה. רק לא ברור מאין מגיעה האובססיה שלך לחרדים בדווקא. הרי לומר שאחוזי הפשע בציבור החרדי גבוהים מהנורמה וזה מה שמכניס אותך לאובססיה, זה לא נכון משום שאדרבה אחוזי הפשיעה בציבור החרדי נמוכים ביחס לחלקם באוכלוסייה. מה שמשאיר אותנו עם אופציה אחת והיא שאדון ולריו חווה בילדותו הרפתקה חושנית-חרדית-טראומטית
..... נו נו נו.... חתיכת פושטק..

ולריו

New member
מי שאין לו אלוהים אין לו מצוות לשמור והוא לא

מחוייב למשהו שקשור לעבודה ולמצוות האל. אם הוא פשע ע"פ החוק שישלם על כך

אבל כאן מדובר באדם חרדי אדוק ומאמין באמונה שלמה, ואחד כזה פועל בניגוד לאמונה (למרות שבתורה לא כתוב שאסור לזיין ילד קטן)? לא נראה לי. משהו פה מורכב יותר, ואולי אתה כאדם מאמין תסביר לי מהיכן בדת נובעת המחלה הזאת (או שמבחינתך זה בסדר)

christian11

New member
וואו אני לא יודע באיזה כשל לוגי להתחיל

כתבת כ"כ הרבה..
אבל יודע מה, אתה יכול לעזור לי, תבחר אחד ונתחיל בו.

ולריו

New member
אז כך:

1. למה יהודי חרדי מאמין באלוהים ובמצוותיו עושה מעשים נגד אמונתו?

2. האם יכול להיות שמעשים אלו נעוצה באיזו מצווה או הגד, או סיםור שנמצא באחד מכתבי הקודש או הפרשנויות למיהן שלה?

3. למה הרבנים לא מוקיעים ברייש גלי מעשים שכאלו

4. למה הרבנים לא מוקיעים אותו מדת ישראל

christian11

New member
תשובות

א. אני לא ערב לכל תיש שחובש מגבעת ועוטה על עצמו חליפה. כל אחד יכול לקרוא לעצמו חרדי. אדם רציני מקשה על הדרך, לא על ההולכים בה.
ב. כמו שבוודאי ניחשת אין שום מצווה שרומזת למעשי סדום.
ג. כאן אני אענה לך בשאלה- למה לדעתך הרבנים לא מוקיעים מעשי רצח, גניבה ושאר מעשים שהתורה אוסרת אותם?
ד. איך "מוקיעים מדת ישראל"?

ולריו

New member
כשזה פשוט לך אתה ודומיך קופצים להגן על כל

חרדי ועל מה שנאמר עליהם, עכשיו הבעיה קשה אז פתאום אתה לא אחראי לכל חרדי - אני מקווה שגם להבא לא תהיה ערב לכאלו

אולי אין מצווה אבל יש איזשהוא משפט הרומז שמותר לעשות מעשים שכאלו

למה הרבנים לא מוקיעים מעשים אלו? כי הם מפחדים שיוקיעו אותם

איך מוקעים מדת ישראל? פשוט מאד, מכריזיפ קבל עם ועדה כי מי שעשה מעשה שכזה אינו יהודי אלה מתחזה

די פשוט

christian11

New member
או שאתה סתם אובססיבי

כי אני (ו"דומיי"?) לא הגנתי בשום שלב על אנסים חרדים בכלל ועל האנס הזה בפרט.
אני אשמח אם תרמוז לי מהו ה"משפט שרומז".

באשר לתשובה שנתת לשאלה שלי, טעית. רבנים לא מוקיעים מעשים כאלו משום שהם לא מוקיעים אף איסור חמור. הדבר מובן מאליו.

ולריו

New member
צר לי שלא העתקתי את הדברים שלך, להבא

אני אשתדל להיות עירני יותר לדבריך ולהעתיק אותם

bluebeard

New member
אולי גם הודעה זו תמחק,אבל איך תסביר משפט זה

מעשי סדום במקווה ובאחד מחדרי הפנימייה

ועל כתבתי עשרות פעמים, רואים במקווה ישבן של ילד קט, אז מתחילים כל ההורמונים לרתוח ו....... גם מקבל זיקפה.

ellale

New member
אכן, מנהג פסול הוא לקחת ילדים קטנים למקווה

ולהשאיר אותם שם ללא השגחה. בהרבה קהילות, ודווקא קהילות שמקפידות על הליכה למקווה יום-יום, הרבנים קוראים לאבות שלא לקחת ילדים לפני גיל בר מצווה למקווה, בטח שלא להשאיר אותם שם ללא השגחה.

bluebeard

New member
אבל אם המקווה בפנימיה,איך ההורים ישגיחו?

"סדק סדק תרדוף". והם רודפים אחר סדקים של ילדים , כדי להרחיב אותם.

ellale

New member
אם המקווה בפנימיה

על אחת כמה וכמה שאף ילד לא אמור להגיע אליו. בכלל, לא נראה לי שיש פנימיות שמחזיקות מקווה, אלא אם כן מדובר בישיבות, ובישיבה אני מתכוונת לכזו שבשיעור א' שלה לומדים ילדים בני 14. בטח לא כאלה שעדיין לא חגגו בר מצווה.

ellale

New member
נטפלים לטפל במקום לעיקר

והעיקר הוא, לדעתי, שפעם אחר פעם, והשבוע ראינו את זה עם הסודנים שתקפו ילדה בירושלים, עברייני מין שמואשמים בתקיפות חמורות של קטינים, משוחררים בתנאים מגוחכים ומורחקים מהעיר, כאילו בערים אחרות אין קטינים לפגוע בהם.
בזיון של מערכת המשפט והמשטרה.

ולריו

New member
הו לא. לא נטפלים לטפל. ממש לא. ובעצם העובדה

שאומרים שמדובר בפדופיל מבוגר שזיין ילד בם 12 אני לא רואה שום היטפלות לתפל.

לא יכול להיות שאדם שאמונתו מוחלטת באלוהים ובמצוותיו יעשה דבר כזה ככה סתם בגלל שהוא מתחרמן מתחת של ילד קטן

האם הזה אינו דתי אינו חרדי אינו מאמין באלוהים אלא מתחזה ושקרן ועל מנהיגי הדת לגנות אותו ברייש גלי ולהודיעו מדת ישראל. ותשים לב שאף רב לא יוציא הגה בנושא.

אני מאמין שיש משהו עמוק יותר שמסתתר אחרי מעשים אלו של המתיימרים להיות חרדי, משהו שבא מנבכי הדת והאמונה

ellale

New member
או שלא הבנת מה כתבתי

או שהתקיים בך: שנאה מעוורת עיני חכמים.
בציבור החרדי לא מתעלמים מפדופילים, בציבור החרדי יש ויכוח האם פדופילים אמורים להיות מטופלים על ידי הרשויות או בתוך הקהילה. בתוך הקהילה, בדרך כלל, זה אומר גירוש למקום אחר.
אז אם גם הרשויות לוקחות פדופילים ובסך הכל מגלות אותם למקום שאף אחד לא מכיר את עברם, בשביל מה להתלונן במשטרה? את זה יכול היה רב הקהילה לעשות בעצמו. ושים לב שמדובר בפדופיל שתלוי נגדו הליך משפטי בעניין דומה. כנ"ל באותם סודנים שגורשו מירושלים לשדרות.
ואם לא תתבל כמו שצריך את האוכל, הוא יהיה תפל, אם תטה את הדיון לנושאים שוליים, תיתפס לטפל.

ellale

New member
אז אתה מאמין

שכל מבוגרי הציבור החרדי, שרובם ככולם הורים או סבים לילדים, מוכן להקריב את ילדיו הקטינים והתמימים, העיקר לא לגעת חלילה בסוטים? אם כך, כנראה הסטיה שלך קשה משחשבתי.

למעלה