אז....מה מדליק אתכם?

קטניפ

New member
למה לא?

אם כולנו הינו אוהבים אות דבר ונדלקים מאותו דבר היה משעמם.

Just Schlong

New member
סתם, זה קצת "פלספני"

נגיד, אם כולנו היינו חושבים שזה בסדר להיות מה שאתה, אז לא הייתה הומופוביה בעולם, אבל בגלל שלא כולנו חושבים שזה בסדר להיות מה שאתה, אז אולי לא משעמם, אבל גם האווירה לא כזו חיובית. עזבי, נו. לא משנה.

Just Schlong

New member

לצערי? ממש לא.

בהריון הזה הייתי חמה כמו שלא הייתי מזמן, אם הוא לא היה משתף פעולה בשמחה הוא היה נאנס

בוקר לח

New member
זה עבר אח"כ?

חוצ מהפנטזיות על ליל שינה שלם וכל זה,
החרמנות עוברת? יש לי הרגשה שעברתי משהו בהריון הזה, עם המיניות והחרמנות, כאילו, בצעירותי היה חמה ומינית מאד, ובני הזוג שלי מעולם לא סבלו ממחסור בסקס,
אח"כ, כשהתבגרתי וחוויתי כמה וכמה וכמה חוויות פחות כיפיות (לא דוקא קשות, פשוט כאלו שמשאירות אותך מרוקנת רגשית ובלי יותר מדי מצב רוח לאהבה...) נעשיתי כאילו פחות מינית,
כשהכרתי את בועלי הייתי חמה עליו בטירוף בהתחלה, הוא הביא איתו למיטה וליחסים את כל מה שהייתי צריכה כדי לרפא את הפצעים, אבל אחרי איזה שנה נלהבת במיוחד התדירות קצת ירדה, ובמיוחד שהחיים נכנסו קצת במרווחים, ופתאום נהיה פחות זמן לסקס...
ואז, מהחודש השני-שלישי בערך, נעשיתי חרמנית באופן כמעט מוגזם, ועד עכשיו יש לי תחיה של ההתרגשות, וכאילו משהו בתפיסה השתנה... כי זו חרמנות והכל, אבל יותר... בוגרת, נראה לי...

השאלה אם זה עובר אח"כ...

הייתי שמחה להגיד לך שלא

אבל בחודשיים הראשונים אחרי לידה, בעיקר של ילד ראשון, יש לך כל כך הרבה על הראש שכל ענייני אינטימיות, סקס, זוגיות - נדחקים כל כך רחוק מהמודעות שלך...חרמנות היא לא משהו שמרגיש הגיוני בכלל.

א-ב-ל

ברגע שאת לא גמורה מעייפות ומבולבלת ושוחה בים של הורמונים ומאניה דיפרסיה וחרדה מטורפת על החיים החדשים שתלויים בך לחלוטין וכל זה..
את לפעמים מסוגלת להרגיש כמו אישה ולא רק כמו אמא

ואם את מניקה, יש פעמים שאחרי ( עם כמה שזה לא פוליטיקלי קורקט להגיד את זה) חצי שעה שמוצצים לך את החזה, כל מה שאת רוצה זה שהתינוק ירדם כבר ותוכלי להחזיר אותו לעריסה לכמה דקות ולאנוס את בעלך
כי הזרמים שהפטמה שולחת לשיפולי הבטן כל כך חזקים שכל מה שאת רוצה זה לגמור וקשה לך לחשוב על שומדבר אחר.

איזה קטע!

הפטמות שלי מאוד רגישות, אני יכולה לגמור רק מהן במצבים מסויימים.
בהריון הראשון הייתי בחרדה קשה מה יהיה אם ההנקה תחרמן אותי וזה יבלבל אותי בקשר עם התינוק. פשוט נכנסתי לפינה שהתקשתי לצאת ממנה זמן ארוך..
בסופו של דבר נוכחתי שההנקה גרמה לפטמות שלי להיות כואבות נורא (בחודש הראשון) ולאבד תחושה לחלוטין בחודשים שאחרי- שני הדברים לא היו מחרמנים בשום צורה שהיא

הנקה משחררת אוקסיטוצין שגורם להתכווצויות של הנרתיק בזמן אורגזמה- בתיאוריה אני מבינה שיש קשר- במציאות זה ממש לא הרגיש ככה..

ולגבי החשק המיני-
אין הרבה דברים שמשתווים לחרמנות הריון. בטוח שלא החודשים האינטנסיביים שאחרי הלידה..

הלוואי עליי
שלי לא רגישות מספיק לטעמי..

<בגלל זה אני מתכננת פירסינג בשתיהן אחרי שאסיים עם ענייני ילדים
לתת שוק לעצבים באיזור>

בהריון הראשון בכלל לא עלה על דעתי מצב שיניקת חלב תחרמן אותי
בהריון הנוכחי כבר ידעתי שיש פעמים שזה קורה ואין לי מה להרגיש אשמה, זה האוקסיטוצין

עכשיו אני במצב שההנקה גרמה לרגישות של הפיטמות ואני נהנת הרבה יותר כשמוצצים או משחקים לי בחזה מאשר אי פעם בעבר.
השאלה אם זה ישאר אחרי שאסיים להניק...

קיצר, מסתבר שזה מאוד שונה מאישה לאישה, כמו כל דבר

באמת מאוד שונה

ובגלל זה אי אפשר ממש לדעת מה יקרה כשתפסיקי להניק

אגב, לי עוד היה יוצא חלב בסקס תקופה ארוכה אחרי שהפסקתי להניק.

בוקר לח

New member
ומה עושים עם זה?

שיוצא חלב? זה לא קצת מוזר? תוהה איך בן הזוג שלי יגיב לזה, ואם הוא יזרום או לא...
כי לי אישית לא נראה לי שזה יפריע מדי... אני מאד אוהבת שמתעסקים לי בפטמות.

Aיש

New member
אצלי זה בעיקר מבטים ושכל חד

המבטים זה לראות משהיו מסתכלת למרחק כזה. זה מבט שלא לגמרי אוכל לתאר במילים. זה לראות אותה קוראת משהו או רואה צופה במשהו ואז מרימה את העניים ומסתכלת כאילו לאינסוף. מדליק אותי מייד.

הדבר השני, הוא אישהאם שכל חד, לא בהכרח חכמה (למרות ששכל חד הוא בדרך כלל תוצאה של נדבך של חוכמה). זאת אומרת אדם שאני אשב איתו בשיחה והוא יבין את הניואנסים בלי הסברים ולפני כולם. זה מה שגרם לי להיות עם זוגתי הנוכחית.

yes0i0can

New member
כל הכבוד על התמונה

הדברים שישר נותנים עילה לריור
1. גינגיות (שיער אדום כאש, נמשים, עור לבן)
2. קארה (שיער ישר שרואים את הצוואר)
3. חזה קטן מאוד (כי מרוב ניסיון לראות גורם לי לדמיין ולפנטז - ויש לי המון מה להשלים שם)
4. חייך - הייתי צריך לרשום את זה ראשון אבל אין לי כוח לשנות
5. ריח - ולא רייח חזק, חייב להיות עדין ונקי
6. מוח/נימוסים - אין דבר יותר דוחה מאישה סתומה מאישה סתומה וולגרית

דוזורם

New member
אותי

אני הייתי אומר מישהי שהיא מושכת עם הרבה סקס אפיל
וחכמה בצורה שהיא יודעת איך לשחק עם הסקס אפיל שלה

ככה שאתה מתחרמן רק מלחשוב עלייה ואז כשמגיע הסקס אתה כבר משתגע

wild orchid

New member
מממממ....

גבר מבשל. לפעמים אני לוקחת שני צעדים אחורה רק כדי לשבת ולהתבונן בו מבשל.
גבר שווה לבוש מכנסיים בגזרה נמוכה ויש כזה שביל דק של שיער מהפופיק לתוך המכנסיים. מטריף לי את השכל פשוט.
גברים שאוהבים בעלי חיים. כשאני רואה את היזיז שלי מלטף איזו מיצי ברחוב, או משחק עם הכלבים שלו, אני פשוט נמסה.
גברים שלא מחוברים לצד הנשי שלהם
. כאלה שאפשר לדבר איתם בלי לשמור על הפה ובלי לחשוב שמה יקחו את הדברים שלי למקום לא נכון.

בטח יש עוד כמה, פשוט לא עולה לי בראש...

למעלה