אז מה לעזאזל אני הולכת לעשות עם

אז מה לעזאזל אני הולכת לעשות עם

החיים שלי ? בחיי שאני לא יודעת פעם הכל היה ברור הייתי אמורה לסיים בי"ס עם ציונים גבוהים ללכת לאוניברסיטה לעבוד כפסיכולוגית וכו' החיים שלי היו מתוכננים עד גיל 30 ומשהו אבל מאז אותה מריבה עם המלאך שלי הכל השתנה החור בפנים גדל ועכשיו אני אפילו לא יודעת אם אחיה עד גיל 30 ומשהו אתמול, כשחשבתי שאין אף אחד בבית החלטתי שדי, נמאס לקחתי סכין והתחלתי לחתוך ת'וורידים התפלאתי מזה שאני לא מרגישה כלום, לא כואב לא שורף וגם לא ראיתי כלום כמעט כי הייתי בלי משקפיים ולא הפסקתי לבכות אבל אז גיליתי שחבר שלי לא הלך. גיליתי שהוא פחד להשאיר אותי לבד אז הוא ישב בבית, למטה וכששמע שאני בוכה הוא בא לחדר שלי והוא חבש לי את היד אני קצת כועסת עליו רציתי לא להיות כאן עכשיו אני רוצה למות ואני אומרת את זה מתוך הכרה מלאה במה שזה יגרור ולא אכפת לי כי אני רוצה למות !!! אבל עכשיו אי אפשר אומנם רק חבר שלי וידיד שלי יודעים אבל יש עליי השגחה עכשיו חבר שלי דואג שאני לא אהיה לבד בבית (אני פוגעת בעצמי רק כשאני לבד כך שאין מה לדאוג) עכשיו אני צריכה להחליט מה לעשות עם החיים שלי לבי"ס לא הלכתי כבר כמה ימים ופיספסתי 2 מבחנים וידיד שלי הודיע לי שאם אני לא אחליט לבד למי לפנות לעזרה (עד היום אחה"צ) אז הוא ילך וימצא למי לפנות אבל הוא בטח יפנה ליועצת שלנו בבי"ס ואני לא רוצה כי היא לא נחמדה לדעתי ויש לה פה גדול ואם ההורים שלי ידעו זה לא יזיז להם בכלל הם חושבים שרימיתי אותם בגלל שהבטיחו לי מחשב חדש אם אחזור לביה"ס ועכשיו אחרי שהמחשב הגיע אני לא הולכת אבל זה לא קשור בכלל לא תיארתי לעצמי שאני אעבור משבר דווקא עכשיו ולא אכפת להם הם שונאים אותי המחשב נמצא בקופסאות בחדר אחר ואסור לי להתקרב לשם אפילו הם שונאים אותי ולא אכפת להם ממני לא נותנים לי הזדמנות לדבר וגם להם אני חייבת החלטה או שאני חוזרת לבי"ס, או שאני הולכת לעבוד או שאני עפה מהבית למה אף אחד לא חושב עליי ? על מה אני מרגישה ? מה לעזאזל אני הולכת לעשות עכשיו ? למי אני יכולה לפנות ? מי יכול לעזור לי ? אבל אסור שההורים שלי ידעו הם ישנאו אותי עוד יותר הם כל הזמן צוחקים על משוגעים ועליי, כי אני אחת מהם לא רוצה שיצחקו עליי יותר

ילדה...

מזדהה... ואולי תנסי לפנות בכל זאת לייעוץ? את לא חייבת לפנות ליוצעת אם את לא רוצה, יש עוד הרבה גורמים שיכולים לעזור חוץ ממנה. גם אני לפעמים מרגישה שלא חושבים עלי, שגם לי מציבים תנאים שאני לא חושבת שאני אוכל לעמוד בהם. אבל אני בטוחה שלכל דבר יש פיתרון. ולמות זו בטח לא הדרך. ואם את רוצה לדבר אני באייסיקיו 122704617

© Tweety ©

New member
מתוקה

אני יודעת שקשה לך בזמן האחרון,אני יודעת שיש תחושה שאת שוב נופלת. כמו שאמרתי לך אתמול,למרות הכל התאבדות זה לא פתרון. למרות שעכשיו כ"כ כואב לך והכל נראה שחור ואין שום אפשרות לפתור את הסיבוך הזה שנוצר,למרות שההורים מאכזבים ופוגעים,למרות המריבה שהייתה עם החבר אני בטוחה שלאט לאט אפשר לפתור את הפלונטר הזה. עשית דרך ארוכה התגברת על הרבה אל תעצרי עכשיו ותרימי ידיים. תטפלי בעצמך,תני לעצמך הזדמנות לצאת מהמצב הזה אם לא דרך היוצעת אז בדרך אחרת אבל אל תוותרי על האופציה הזו של טיפול פסיכולוגי אני בטוחה שהיא יכולה להועיל. אני איתך,אני כאן ואני לא מתכוונת לעזוב מחבקת אותך,מחזקת את ידייך ומבטיחה שיהיה בסדר,את תראי שלאט לאט כל החושך הזה יעלם. אוהבת, גלי.

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
ילדה כואבת שלנו

שני צדדים מושכים כל אחד לכיוון אחר.. צד אחד רוצה למות, הצד השני שואל למי אפשר לפנות, מה אפשר לעשות... היאחזי בצד השני, יקרה.. בצד שרוצה לשנות, להחליט מה עושים עכשיו, עכשיו, כשאת כל כך כואבת ומבולבלת.. אולי כדאי להיפגש עם היועצת... לספר לה מה עובר עלייך... לאפשר לה לנסות לעזור... את מוזמנת לבוא לדבר איתנו, יקרה... אולי יחד נוכל לחשוב על אפשרויות נוספות...

../images/Emo7.gif

אני מבטיה במראה ומרגישה רק גועל איכסה למה שמישהו יאהב אותי ? למה ? ילדה מגעילה אני נראית מגעיל אני לא רק אומרת, או רק חושבת זה נכון תמיד צוחקים עליי בגלל איך שאני נראית ועכשיו אני גם מגעילה את עצמי אני מרגישה כל כך לבד כל הזמן לבד לבד לבד לבד לבד למה שלמישהו יהיה אכפת ? אני מדברת עם ידיד שלי ומפחדת להסתכל עליו לא רוצה שיראה את הפרצוף שלי לא רוצה שגם הוא יגעל ויברח נשאר לי רק את המלאך שלי אבל אנחנו גם מתרחקים אני שוב לבד

../images/Emo7.gif

אני רוצה להתקשר אל אותו ידיד לומר לו שאני רוצה לחתוך
אבל אני מתביישת הוא רק ידיד שלי אנחנו לא קרובים בשום צורה בסכ"ה רק ידידים ואני ככה מעמיסה עליו אני כל כך מתביישת בעצמי על כל מה שסיפרתי לו הוא בטח נגעל ממני
למה הייתי צריכה לספר לו ? אני מתביישת
הוא בטוח חושב עכשיו שאני משוגעת אבל לא אומר לי כי לא נעים לו אין לי עם מי לדבר אני לא יכולה להתקשר אל המלאך ! לא יכולה !!!! אחותי הקטנה בחדר השני ההורים שלי למטה בסלון ואני בחדר. ולמרות שהבית מלא וכולם פה אני עדיין מרגישה כל כך לבד

כולם הלכו, עכשיו אני לבד ../images/Emo7.gif

גם בפנים, וגם בחוץ
ואני כל כך רוצה לחתוך למות
אבל נאבקת למה ? השד יודע... רק עוד חצי שעה מקסימום חצי שעה אל תחתכי תתאפקי עוד חצי שעה הוא (חבר שלי) יהיה פה והכל אולי יהיה בסדר רק עוד חצי שעה חצי שעה של לבד חצי שעה שדומה לנצח

ילדה יקרה

את לא לבד, אני פה , את רוצה שאני אלעה לשיחה איתך בצ'ט של נענע ? אם כן תגידי לי אני אכנס אוהבת הקיסרית הילדותית

למעלה