אז מה לגבי הארכת האיבר

dbase

New member
אז מה לגבי הארכת האיבר

עם כל המכשירים שמותחים אותו? מכירים? יש אמת?

smile2life

New member
נסה את התרגיל הבא

קח משקולת של חצי קילו וקשור אליה חבל בקצהו האחד (אם אין לידך משקולת לפף חוט מסביב לקופסת שימוראים) - את הקצה השני של החבל קשור אל ראש האחבר - בדיוק מתחת לחלקו המשולש (המיקום חשוב מאוד). קצר את החבל בצורה כזו שהמשקולת לא תיגע בריצפה ויווצר לחץ תחתי על האיבר כך שיימתח. הסתובב עם המשקולת לפחות ארבע שעות כל יום עד שייוצר נמק. חזור על התרגיל עד לקבלת התוצאה הרצוייה אבל כדאי שתדע כי לפני שיגדל לך השמוליק תקבל בו נמק
זכור כלח אחד בורך המימדים אשר בהם רצה הבורא - כל דרך להאריך את איבר מינך שאינה הגעה לזקפה מלאה היא מסוכנת ויכולה לעוות את האיבר - הנושא נידון בהרחבה עם תשובות מומחים רבות ומגווונות: את הראשונה אתה יכול למצוא כאן או התשובה הזו של דר' חרותי וגם ההודעה הנוספת בדיוק באותה הסוגיה מאת דר' חרותי. ניתן להגיע אל כל התשובות הנ"ל דרך כניסה לדף הקישורים
שאלות נפפוצות (מצד שמאל) וגלילה עד "גודל הפין והגדלתו" כמוסבר בתמונה

ואחר כך את מי הוא יתבע

ומי ישלם לו פיצויים? אדם וירטואלי? אתה מציע לו כאן שיטה שתהרוס לו האיבר. אתה מוכן אחר כך לתרום לו את שלך?? אני לא מאמינה איזו עצה מטומטמת אתה יכול לתת ללא כל בקרה!! עשית דבר כזה בעבר? אני רוצה תמונות.

smile2life

New member
שים לב לדקויות

המשפט המודגש בהודעה הקודמת שלי הוא "חזור על התרגיל עד לקבלת התוצאה הרצוייה אבל כדאי שתדע כי לפני שיגדל לך השמוליק תקבל בו נמק" אני מזהיר אותו פעמיים בפיסקא הראשונה כי הוא יקבל נמק לפני שמשהו שם יוארך - אני גם מפנה את השואלך לשלוש תשובות שונות בנושא מאת שני הרופאים. ואני אדם מאוד לא וירטואלי = ניתן לראות בכרטיסי האישי מי ומה אני בדיוק. אז אנא למד\ע הבנת הנקרא לפני שמתעיר\י בפעם הבאה.

בשביל מה אתה נותן

עצה שאתה יודע שהולכת לגרום נזק מראש. בשביל מה? להראות שיש דרכים ואתה מכיר אותם? ואם היית טורח אתה להסתכל בכרטיס שלי היית רואה שאני נקבה.

smile2life

New member
את באמת חושבת שמישהו היה עושה את זה

ולו היית טורחת לעיין בכרטיסי האישי היית שמה לב שישנה כתובת לתביעה. כל אדם בר דעת יכול להבין כי אני ציני ומראה לו בהגזמה כמה השיטות להארכת הפין הן מטופשות\מיותרות\לא עוזרות ולא יעילות במיוחד.

בדרך כלל

כשצוחקים על דברים כאלה מן ההגיון שתציין זאת. אינני מוצאת סיבה לצחוק על נושא כזה רגיש אצל חלק מן הגברים.

smile2life

New member
יש כאלה שעברו את שלב ההתאבלות

וצריכים להתגבר - אני לא צחקתי על הנושא ולא אצחק עליו - אנסה מנסה בצורה מתודית להסביר לבן אדם שיתייאאש ובמילים הכי פשוטות לא קיימת כזו דרך ואם הוא מבספיק טיפש כדי לבצע את מה שכתבתי אז מגיע לו. אני אשמח להמשיך את הדיון האתי הזה בתיבת המסרים

Mnementh

New member
נו באמת.....

ברור מנימת הדברים שלו, שהוא ציני לגמרי.... ושהוא הבן האדם האחרון שהיה תומך בלעשות כזה דבר. זו דרך להעביר מסר ואני חושב שהוא עשה את זה באחלה דרך. אין שום סיבה לבקר אותו לדעתי.

Mnementh

New member
במיוחד בגלל שהוא אמר....

ולדעתי באופן מיותר, הוא אמר את זה גם במפורש: "זכור כלח אחד בורך המימדים אשר בהם רצה הבורא - כל דרך להאריך את איבר מינך שאינה הגעה לזקפה מלאה היא מסוכנת ויכולה לעוות את האיבר" ככה שבאמת...

למעלה